Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető a párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető a párkapcsolatom, vagy egyáltalán mi a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Relatíve fiatal vagyok, 25 éves, másfél éve élek párkapcsolatban, ami már egy ideje kezdett ellaposodni, de a szeretet elég mély, mert nagyon nehéz időszakokon átsegítettük egymást.


Egy barátom tanácsára letöltöttem egy nyelvtanulást segítő appot, ahová egy sima képet raktam fel, mégis tízesével kezdtek írni rám lányok, az elején nem válaszoltam, mert nem ezzel a céllal töltöttem le, majd ebből az lett, hogy már napi több órát beszélgetek lányokkal, hangüzenetek, videó és chat formájában.


Az egész szürreális, szinte black mirror szintű scifi, soha nem ismerkedtem interneten és olyan szinten függő lettem egy hét leforgása alatt, mint még sosem semmitől. Tudom, hogy a megcsalás tulajdonképpen már ezekkel a beszélgetésekkel megvalósult, annak ellenére, hogy egyikben sem volt szexuális utalás sem, de az egész arra ébresztett rá, hogy mennyi lány van még a világon, akiket érdekelhetek, akik számára érdekes lehetek és egyre inkább a szakítás felé sodor ez az egész őrület.


Szégyellem magam és ha visszacsinálhatnám, biztos, hogy nem tölteném le.


Mi tévő legyek, van még esély arra, hogy a barátnőmmel rendezzem a dolgokat és újra a korábbihoz hasonló szenvedéllyel tudjam szeretni?



2022. jan. 23. 02:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiába a mély szeretet, ha másfél év után már ez van, akkor nincs értelme tovább. Másfél év az semmi, még nagy szerelemnek kéne lennie, nem ellaposodásnak.

Az tök jó, amit leírtál, hogy tudod, hogy ezek a lányok sem jobbak, mint a barátnőd, meg hogy csak a képzeleted színezi ki őket. Egy hosszú kapcsolatban ez jó hozzáállás lenne, mert tényleg vannak ilyen szituációk, és ilyenkor nagyon fontos, hogy ezzel az ember tisztában legyen, és ne dobja a párját az első fellángolás után. De ti még nagyon rövid ideje vagytok együtt ehhez. Ha már itt ilyen küzdelmes az egész, akkor én szakítanék.

2022. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ne magad, hanem a lány miatt szakíts. Megérdemel egy olyan párt, aki szereti, kitart mellette és nem örlődik, hogy vele maradjon e pár random csaj miatt vagy sem. Te nem vagy elég kitartó ehhez.
2022. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyetértek.
2022. jan. 23. 15:12
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha te helyre szeretnéd hozni, akkor simán meg fogod tenni. Tapasztalat.
2022. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!