Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csalódtál a nőkben, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalódtál a nőkben, meg tudsz bennük bízni jelenleg, vagy szkeptikus vagy a hűségük, szeretetük iránt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 11:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%
Aki nem bízik a nőkben, az ne féljen, hamar meg lehet szokni a seggbe dutyit.
2022. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
67%
Én szkeptikus vagyok, mint Vágó Úr. 31f
2022. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmi problémákból nem tudom, hogy következik a homoszexualitás. 😅
2022. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
78%
Mindig fenntartással kezelem őket, ennyi. Ez biztonságérzetet ad mert mindig fel vagyok készülve rá hogy bármikor vége lehet.
2022. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

" A nők nem gonoszak, csak máskepp működnek, mások a fogalmaik a hűségről, őszinteségről, szeretetről."


Neked mik a fogalmaid a hűségről, őszinteségről, szeretetről?

2022. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakat és nőket egyaránt ér csalódás. De ha évekkel ezelőtti megoldatlan problémáidat másokon éled ki, az nem korrekt. Akkor maradj inkább egyedül.
2022. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hülye miatt nem fogom leírni az egész nemet. Van normális is,csak meg kell találni.
2022. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
96%
#15 Attól, hogy nincs behatolásos szex a másikkal, az még megcsalás. Ha a telefonba azt mondja, hogy a barátnőivel van, de két óra múlva már egy másik férfi lakásán, attól az még hazugság, hogy a hívás pillanatában tényleg a barátnőivel volt. Attól, hogy néha lefekszik velem, még nem fogom szeretve érezni magam, ha amúgy folyamatosan bunkózik. Attól, hogy nem pont úgy főztem neki, ahogy elvárta, (miközben az ágyban fetrengett és sorozatokat nézett) még nem érdemeltem ki azt, hogy sértegessen. Végül pedig nagyon megalázónak tartom, hogy miután ő bármikor bármiben számíthatott rám, (félbehagytam a munkát, az alvást, családi/baráti programot, bármit) ő pedig egyszer nem állt mellettem semmilyen fontos helyzetben, mindig cserbenhagyott a nagy ígérgetések után és még ő csinálja a műbalhét, hogy ő magára van hagyva, neki senki nem segít, én nem támogatom őt. És szerinte az összes felsorolt dolog teljesen normális és én vagyok a hülye, ha nem így gondolom. Nagy vonalakban ezekben tér el a női vélemény az enyémtől.
2022. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

18


Sejtettem, hogy valami sértődés által genertált, ostoba válasz fog jönnim már bocs.

Mondd, szerinted tényleg ez A "Női Vélemény", komolyan gondolod ezt? Vagy esetleg inkább az exed véleménye? Férfi sosem viselkedett így? :D


Nos, én 8,5 éve vagyok a párommal. Az, amikor azt mondom, soha nem csaltam meg, azt jelenti, hogy nem szexeltem mással, nem ujjaztak meg, nem nyaltak ki mások, nem szoptam le senkit, nem vertem ki senkinek, nem simogattam a phaszát senkinek, engem sem tapizott senki, nem csókolóztam senkivel, nem szexchateltem, nem flörtöltem senkivel.

Ha azt mondtam, hogy a barátnőimmel megyek x helyre, nem kötöttem ki más férfi lakásán. Nem hazudtam, nem hallgattam el semmit, mivel nem is volt mit.

Rendszeresen főzök rá, ő soha nem főzött nekem semmit, mert nem tud (ellenben más házimunkákat bőven megcsinál).

Mindenben mellette állok, természetes, hogy mindent egymással osztunk meg először, tanácsot adunk egymásnak.

Legalább annyiszor akarok szexelni, mint ő, és nem ez a szeretet egyetlen jele, tudnék csak így csuklóból sorolni 10-20 másikat, ahogy kimutatom, ha van rá időm, akkor akár 100-at is.


Amit leírtál, az egy retekszar kapcsolat, aminek köze nincs a résztvevők neméhez, a személyiségükhöz viszont annál inkább.

2022. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
18: Őszintén sajnálom, ami veled történt, kívánok csak jobbat ennél (kb körül is írtad exemet... 😆😆😆😆)! Viszont! Ez nem általános női felfogás, és nem általános női látásmód. Sok olyan nő van a világon - ezt látom, és hallom a saját szememmel/fülemmel - akik mélyen elhatárolódnak az ilyen hozzáállástól. Igen, vannak ilyen rohadékok. Nem vitatom - hiszen sajnos ezt is láttam, ezt is hallottam. De hogy minden nő ilyen lenne? Korántsem.
2022. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!