Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csalódtál a nőkben, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalódtál a nőkben, meg tudsz bennük bízni jelenleg, vagy szkeptikus vagy a hűségük, szeretetük iránt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 11:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy nem pont úgy főztem neki, ahogy elvárta, (miközben az ágyban fetrengett és sorozatokat nézett) még nem érdemeltem ki azt, hogy sértegessen."


Nem ő volt, aki egy buliban megcsalt?

2022. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%
Én azt tudom, hogy a barátnői támogatták a megcsalásban és az anyukája is engem hibáztatott a szakításért. Lehet, hogy én csavarodtam be és kerültem egy alternatív univerzumba, a való világban meg tök jól mennek a dolgok. Én szeretném a legjobban elhinni, hogy a nők olyanok, mint az ultraszupertökéletes 19-es válaszoló. Kicsit nehéz, amikor minden tapasztalat ellentmond ennek, de hátha tévedek. Remélem.
2022. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
95%
21 hogy mi volt a buliban és mi utána, az számomra is ködös a sztoriban, de tudom, hogy megcsalt, még ha női definíció szerint az nem is megcsalás.
2022. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
22: Egyszerűen nem találok erre szavakat... Mármint a történetedre. :((( Az esetedben inkább arról van szó, hogy sikerült belenyúlj egy éretlen dedós társaságba. :((( Nyilván én is ki lennék hasonló sztori esetén akadva - de továbbra is fenntartom a véleményem: Sok normális nő van a világon. Tedd magad rendbe kicsit lelkileg, utána sok sikert! :)))
2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy vonalakban ezekben tér el a női vélemény az enyémtől."


"még ha női definíció szerint az nem is megcsalás"


Ne legyél már ekkora incel. :D Értjük, hogy fáj. Nyilván fáj. De nehogy azt hidd, hogy nőkkel ilyen nem fordul elő ilyen. Olyan sztorikat tudnánk mesélni csalfa férfiakról, mint a krétai mondakör, ha belekezdenénk. Viszont ez nem jelenti azt, hogy minden férfi gyökér. Fordított esetben sem jelenti, hogy minden nő rbanc. Az exed volt az. Ennyi.

2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok incel. Nem tartom túl intelligensnek az ideológiáikat, hogy majd terrorizmussal megváltoztatják a nőket. Van önkritikám és tudom, hogy a sértettségem torzíthatja a látásmódomat. Az én tapasztalatom az, hogy a hazug férfiak tudják magukról, hogy görények, (nem mentség) a hazug nők viszont nem. A nőknél ez már nem is hazugság, hanem téveszme, mert tényleg szívből meg vannak róla győződve, hogy mindent jól csinálnak. Én így látom. Remélem, az élet majd megcáfol.
2022. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

". Én szeretném a legjobban elhinni, hogy a nők olyanok, mint az ultraszupertökéletes 19-es válaszoló. Kicsit nehéz, amikor minden tapasztalat ellentmond ennek, de hátha tévedek. Remélem."


Nem vagyok ultraszupertökéletes, csak nem baxtam félre, és ez alatt azt értem, hogy kiskapukkal és szürkezónás módon sem, valamint amellett, hogy néha meresztem a pitsámat az ágyban és megnéztem már életemben legalább 70 db sorozatot, szoktam főzni is a páromnak.

Kíváncsi vagyok, hogy élőben merészelnél-e olyanokat mondani, hogy így meg úgy "női" ez meg az, és gyanusítgatni ezáltal személy szerint engem is. Azt tudom biztosra, hogy ha igen, akkor az erre adott reakciómmal biztosítanék neked okot tovább bömbölni, az 100%.


Nevetséges, hogy komolyan azért, mert 1 db ilyenbe belekeveredtél, te magukat a nőket, az emberiség felét írod le.

Komolyan ennyi eszed van?

Tényleg áll a kérdés: Férfiak szerinted nem csináltak még ilyet?

2022. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha így lenne, nem lenne ennyi kérdés az oldalon, hogy “Mi a *fekete pákóért* nem akar velem összejönni az ózdi Palvin Barbi, pedig olyan kedvesrendes férfi vagyok?”


A tény az, hogy az önkritika és önismeret hiánya adja ezt az önigazoló butaságot, amit itt leírtál, hogy vallott a barátnőd. De ez nemtől független. Nem a nők(/férfiak) kollektíve pszichés nymrkok, hanem a te csajod volt az. Nem a szomszéd Pisti az, nem a kasszás Julcsa az.

2022. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
94%

27 Választ adtam a kérdésre. Az meg, hogy a tapasztalataimból származó véleményemre sértegetéssel és fenyegetőzéssel válaszolsz, nem az én szégyenem.

28 Az általánosítás tényleg hiba a részemről. Nem tudtam feldolgozni a dolgot, pedig több módon is próbáltam. A sport jó dolog a testnek, de a lelket nem gyógyítja. A pszichológusok női magazinos kliséi semmire sem jók. Nem tudok nyitni senki felé, ez lehet a baj, amin dolgoznom kell. Mindenesetre köszönöm az építő kritikát, aki azt írt!

2022. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Szóval én csak azt nem értem pontosan, hogy most mire fel emberedsz itt nekünk, hogy a nők ilyenek, meg olyanok, amikor abban a pillanatban, amikor tudtad, hogy a barátnőd (az az egy konkrét darabszámú egyén) mással fetrengett, füled-farkad behúzva ment a "Több főzőtejszínnel készítsem a krumplipürét, drágám, ameddig nézed az Ezel ismétlést az RTL-en?"


Nem nekünk kellene itt osztani a magvas gondolataidat, hogy "szemét nők, csak lehúzzák az embert", amikor feltehetően ugyanúgy sunyítanál vissza a rossz kapcsolatodba, ha egyet füttyentene az exed. És akkor is mindenki más a halmazban lenne rossz, meg szemét, nem az, aki agyba-főbe csal téged. :D

2022. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!