Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csalódtál a nőkben, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalódtál a nőkben, meg tudsz bennük bízni jelenleg, vagy szkeptikus vagy a hűségük, szeretetük iránt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 11:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
50%
Rendben, akkor az én hibám a megcsalás. :)
2022. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg, hogy a tapasztalataimból származó véleményemre sértegetéssel és fenyegetőzéssel válaszolsz, nem az én szégyenem."


De igen, a tied.

Iszonyatos mértékben kikérem magamnak a ribi exed miatti sz.arházi vádaskodásaidat az egész női nem felé, tehát felém is. Okkal, teljes joggal kérem ki magamnak. Szokj hozzá, hogy ha így viselkedsz élőben is, akkor megeshet, hogy lesz számodra nem tetsző következménye.


Amúgy ne női magazikban található bulvárpszichológiai klisékből akarj tanulni vagy saját magad számára megnyugvást, választ találni, hanem menj el egy normális pszichológushoz te magad és csináld végig a terápiát.

2022. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ezt mondta. Szimplán ahelyett, hogy azt illetnéd a korábbi jelzőkkel, aki rászolgál, nem egy egész csoportot kellene.


Mindenkinek vannak hibái, de azt gondolni, hogy akármelyik nő a buszmegállóban, vagy a zöldségesben, bankban, akárhol, azzal kezdi a napját, mint a te szerencse csomagod anno, az butaság.

2022. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
30%

"feltehetően ugyanúgy sunyítanál vissza a rossz kapcsolatodba, ha egyet füttyentene az exed"

Ez így hogy jött? Akkor olyan tettekért kell vállalnom a felelősséget, amiket el se követtem, de szerinted biztos megtenném, ha volna rá lehetőségem? Ilyen logikával tényleg nem nehéz legitimálni a megcsalást. Tedd meg, mert biztos a másik is megtette, vagy megtenné, ha tudná.

2022. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
68%
Milyen következménye? Meg leszek verve? Ez aztán jobb, mint az incelek hozzáállása. Gratulálok!
2022. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál vele egy darabig a(z első) megcsalás után?
2022. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen logikával tényleg nem nehéz legitimálni a megcsalást. Tedd meg, mert biztos a másik is megtette, vagy megtenné, ha tudná."


Gőzöm sincsm hogyan jutottál arra, hogy itt bárki is ilyet állít, vagy bármi olyat, amiből ez levezethető.


"Meg leszek verve? Ez aztán jobb, mint az incelek hozzáállása. Gratulálok!"


Egy szóval sem beszéltem verésről, ezt te találod ki.

2022. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell, hogy mondjam a történetedre, hogy madarat tolláról, embert barátjáról (és részben a családjáról). Te kifogtál egy ilyen bagázst, és nem véletlen, hogy az egész kolónia ilyen. A legtöbb ember, bármennyire is igyekszik széleslátókörű lenni, a legkisebb bizalmi körébe csak olyanokat enged be, akik hasonlóan gondolkodnak hozzá, hasonlóan gerincesek, stb. Egyszerűen, mert hasonló a hasonlóval... Én nőként MINDIG megnézem, az aktuális kiszemeltem barátait, társaságát, mert nagyon sokat elárul az ő viselkedésük, hozzáállásuk arról, hogy ő hogyan fog bánni velem.
2022. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

39


Nem beléd állni akarok, csak érdekel erre mit mondasz: A logikád szerint rólam mit árul el az, hogy az első párom (18-19 évesen) egy síró lúzernek adta elő magát, aztán kiderült, hogy egy gusztustalan, bántalmazó alak, az anyját konkrétan ütötte is, az apja meg simán s.eggfej, a mostani párom pedig egy jószívű, nyugodt srác, gyakorlatilag fantasztikus családdal? Az ő szüleinek sosem volt sok pénze, sosem tudták őket anyagilag elkényeztetni, viszont mindenben segítenek, tisztességesek, támogatók, meg úgy generálisan nagyon pozitív, jó fej emberek. Mindkét pasival én jöttem össze. :D Mondjuk az tény, hogy az elsőt kb. fél év után kidobtam, és kb. rühelltem már a végére, de az is tény, hogy az első intő jelek és bántások után nem azonnal tettem lapátra. A másik pedig már több, mint 8 éve a párom.

2022. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!