Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen tahó?

Figyelt kérdés

Veszekedés ből indult.Hogy alig van szex, meg sokszor ha hazajon görgeti a Facet. Tegnap este Megkaptam a fejemhez hogy kb semmit nem csinálok itthon. Gyerekkel vagyokitthon, berakok egy mosast meg kv-zok és gorgetem a Facet egész nap.

Nagyon rosszul esett.

Mondja hogy cseréljünk egy napot ő itthon marad a babával, én meg menjek melózni, nem fogom bírni.

Mondom megneznelek azért hogy mosás, főzés, porszivozas, Vasalas, Bevásárlás mellett mennyi időd lenne facezni.

Hogy ő elviszi a telefonomat 1 napra lássuk nekem milyen érzés lesz, biztos este ha visszakapnam gorgetnem én is a Facet.

De mondom mi sem vagyunk veled egész nap!!!! Egy tárgy fontosabb?

Én hülyeségeket beszélek, fogyatékos vagyok.

Na itt elsirtam magam.

Persze reggel bocsánatot kért, de hát.... KB semmit ért. Megbeszelni kellene.


2022. jan. 28. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Csak a tiéd, mert ilyet választottál. Én egy hetet se járnék ilyen taplóval, te meg szültél neki.
2022. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Telefont a kukába mindenkinek. De minimum egy Facebook deaktiválás.

Én úgy vettem észre, hogy ez sok házasságban probléma, ismerősöknél, rokonoknál is. Sajnos egy berögzült rossz szokás, néhányaknak a kezük meghosszabbítása a telefon, annyira rá vannak gyógyulva.

Férjem is pörgeti esténként, de engem nem zavar, mert mellette értelmes beszélgetést tudunk folytatni. Szerencsére én bő 5 éve lejöttem róla.


A veszekedés helyett értelmes felnőttekhez méltó beszélgetés célravezetőbb lenne. Már ha emberileg képesek vagytok rá.

2022. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden férj ilyen tahó.
2022. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer mondaná azt a férjem, hogy fogyatékos vagyok és hülyeségeket beszélek. 1x. Másnap nem kéne hazajönnie. Én kikérem ezt magamnak, nem érdekel a szövegkörnyezet, sem a szituáció. Van egy szint, ami alá mi nem süllyedünk és ez bőven alatta van!
2022. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kapj az ötletén gyorsan, cseréljetek egy napra. Nyugodtan hagyd ott egy napra a gyerekkel.
2022. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém szerencsére nem, soha nem mondana ilyeneket.
2022. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Hihetetlen hogy mennyi házasságban probléma az, hogy az egyik vagy másik esetleg mindkét fél egyfolytában a telefonját pörgeti, teljesen értelmetlen oldalakat nézegetve, játszva stb.

Nagyszerű példa a gyereknek is.

2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém, ha hazajön, átveszi a gyerekeket és direktben mondja, hogy ne csináljak semmit, netezzek, nézzek egy filmet, pihenjek. Ilyen is van, akinek nem teher a gyerekekkel lenni, aki nem sajnálja tőlem a pihenést, aki nem féltékeny rám, ha jól érzem magam, hanem akinek célja az, hogy jól legyek. Nem élek ezzel a lehetőséggel mindig, de néha igen, és nem kell hallgatnom negatív dolgokat érte.
2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Kapj az alkalmon. Kérdezd meg, hogy akkor melyik nap marad otthon és végzi a te munkád? De mindent, ha már ez ilyen könnyű feladat.
2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!