Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen tahó?

Figyelt kérdés

Veszekedés ből indult.Hogy alig van szex, meg sokszor ha hazajon görgeti a Facet. Tegnap este Megkaptam a fejemhez hogy kb semmit nem csinálok itthon. Gyerekkel vagyokitthon, berakok egy mosast meg kv-zok és gorgetem a Facet egész nap.

Nagyon rosszul esett.

Mondja hogy cseréljünk egy napot ő itthon marad a babával, én meg menjek melózni, nem fogom bírni.

Mondom megneznelek azért hogy mosás, főzés, porszivozas, Vasalas, Bevásárlás mellett mennyi időd lenne facezni.

Hogy ő elviszi a telefonomat 1 napra lássuk nekem milyen érzés lesz, biztos este ha visszakapnam gorgetnem én is a Facet.

De mondom mi sem vagyunk veled egész nap!!!! Egy tárgy fontosabb?

Én hülyeségeket beszélek, fogyatékos vagyok.

Na itt elsirtam magam.

Persze reggel bocsánatot kért, de hát.... KB semmit ért. Megbeszelni kellene.


2022. jan. 28. 10:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Most mi is összevesztünk ezen, mert igen, a férjem mostanában nagyon ráfüggött a telefonra. Nyáron ugye nem csináltam, mert ott a kert, folyton kint voltunk, meló is akadt kint mindig, de most tényleg hazajön, játszik amúgy a gyerekkel, de mellette is nyomja folyton a telefont, nagyon kikeltem magamból, mert nem egy-egy-két alkalommal kértem már meg, hogy vegyen vissza a telefonból.
2022. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Férjem vállakozó, én csinálom a papírmunkáját itthon.

2 éves a gyerekünk, nem lett bölcsis.


Sokszor én is megkapom, hogy menjek dolgozni, meg hogy milyen jó nekem itthon

(En viszont tudom, h milyen egy 2évessel egész nap, nincs segitségem tehát viszem vásárolni, játszunk együtt, főzök ha alszik, takarítok ha kialudt és kicsit elvan egyedül, pakolok folyton, sétálunk, játszunk tanulunk) mindig van mit csinálni, persze ez nem látszik nekik


Hozzáteszem, ő sajnos az a fajta, aki a szennyesbe se talál bele, a cipőből, ruhából kiesik, kaja után nem találja a mosogatót, semmi házimunkát nem végez.

Elmegy dolgozni, hazajön Xbox és Facebook… a gyerekkel kb 5 percet foglalkozik amíg lefürdök, de van hogy már a kicsi mászik be hozzám a kádba 2p után

Sokszor veszekszünk, 2 napig bír odafigyelni a rendre (se)


Fáradt, éhes, ideges ezért fakad ki ő is, de semmiképp sem normális egyikünk esete se

2022. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11es és mitmondott rá??


12-es akkor szinte ugyanabban a cipőben járunk. Azt is mondta hogy ő nem hazvezetono hogy munka után még besegitsen bármibe is amit nekem az MEGKELLETT VOLNA csinálnom!

2022. jan. 28. 11:37
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát az én férjem nem egy szent,de ha ilyeneket mondana,biztos képen törölném! És egyre többektől hallom,hogy a férjük kb.szarba se nézi őket és mindenért kritizál.
2022. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13%
Mosnod nem kell, a mosógép mos ki nem te. Porszívózni hetente egyszer fél órás időtöltés. Vasalni mi a ráknak? Én sose szoktam. A bevásárlás ha tudatosam csinálod, tehát vásárolni mégy be nem nézelődni akkor két-három naponta szűk egy óra a kocsikázással együtt. Főzni azt kell, de nem egész nap. Ha egész nap a konyhában vagy akkor vessél magadra. A gyerekkel foglalkozni kellene, igen, csak sok szülő pont le$zarja hogy mit csinál a purdé csak ne őt idegesítse. Nálam nem jön ki a matek. Szerintem te alapvetően a szeretőddel massangerezel vagy éppen hemperegsz meg mellette teszel-veszel ezt-azt.
2022. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Baszki az egyéni elvárásokat nem beszéltétek meg a gyerek előtt?

Én megmondtam, nem házvezetőnő vagyok, épp annyit dolgozok mint ő. Tegye a szennyest a helyére, a koszos edényt a mosogatóba. Ha nem tetszik a rumli, neki lehet állni takarítani.

2022. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Te nem dolgoztal a gyerek elott? Ha igen, akkor csak tudod, milyen ha elmesz dolgozni ahelyett, hogy otthon neveld a gyereket. Ha ő cserelni akar akkor, csereljetek, menj el egy napra valahova, amig ő dolgozna, addig lassa el a babat. Aztan meglatjuk mennyire lesz neki fárasztó 😃.
2022. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

Én mondjuk ilyen embernek a lépcsőházban sem köszönnék, nemhogy szüljek neki. Nekünk elég fárasztó babánk van, mindig feldobom, hogy lehet választani, hogy rá figyel, vagy inkább a házimunka. Hát inkább főz és kiganézza az egész lakást munka után, minthogy megpróbálja kezelni a sírást. :D De én is megkaptam már nagyszülőktől, hogy nem olyan nehéz az, úgyhogy jöttek vigyázni az unokára, amíg elmentem boltba. Egy óráig bírták, utána már hívtak, hogy mikor jövök, mert ketten se bírnak mit baxni a gyerekkel, hogy ne üvöltsön már torkaszakadtából. (éljen a hasfájás...)


Úgyhogy aki szerint nekem olyan könnyű, annak én mindig szívesen felajánlom a lehetőséget, hogy tessék, lehet a gyerekkel "semmit tenni", én bármit elintézek helyette. De a gyakorlatban mégse akarja senki ezt a "Kánaánt", úgyhogy innentől szerintem tárgytalan ez az érv, hogy otthon milyen könnyű a nőknek. Egy csomó férfi irodában dolgozik, csendben, vagy enyhe alapzajban, akkor kávézik, amikor gondol egyet, nem kihűlve eszi az ebédjét 5 adagban, mert közben pelenkáz/etet/lehányják, senki nem nyitogatja rá az ajtót sz.rás közben, amit egyébként sem előz meg egy gyors pakolás, hogy abban a 2 percben lehetőleg ne ölje meg magát a gyermek egy lehetetlen módon, és mindezt úgy, hogy valszeg, aznap már fél éve, megint nem aludt semmi éjszaka.

Nem mondom, hogy dolgozni nem lehet nehéz, de azért a döntő többség nem szenet bányászik.

2022. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az én férjem is inkább megcsinál házimunkákat mint hogy a babát igazgassa 😂 (Meg amúgy sem vagyok a cselédje, ezt már az elején tisztáztuk.) Patakokban folyik a víz róla, ha szólok, hogy 2-3 órára elmennék valahova 😂 Mondjuk mielőtt elmegyek mindig megetetem és tisztába teszem a picit, neki csak altatnia kell, meg nyugiban tartani amíg nem jövök.

A helyedben biztos belemennék a felajánlott 1 nap szerepcserére :)

2022. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
90%
Az én férjem is úgyan ilyen tahó.. Haza ér,eszik, kanapéra döglik és telefon.. Gyerekekkel nem foglalkozik.. Ha megkérem valamire, annyi a válasza, h itthon voltam egész nap,oldjam meg..
2022. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!