Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen tahó?

Figyelt kérdés

Veszekedés ből indult.Hogy alig van szex, meg sokszor ha hazajon görgeti a Facet. Tegnap este Megkaptam a fejemhez hogy kb semmit nem csinálok itthon. Gyerekkel vagyokitthon, berakok egy mosast meg kv-zok és gorgetem a Facet egész nap.

Nagyon rosszul esett.

Mondja hogy cseréljünk egy napot ő itthon marad a babával, én meg menjek melózni, nem fogom bírni.

Mondom megneznelek azért hogy mosás, főzés, porszivozas, Vasalas, Bevásárlás mellett mennyi időd lenne facezni.

Hogy ő elviszi a telefonomat 1 napra lássuk nekem milyen érzés lesz, biztos este ha visszakapnam gorgetnem én is a Facet.

De mondom mi sem vagyunk veled egész nap!!!! Egy tárgy fontosabb?

Én hülyeségeket beszélek, fogyatékos vagyok.

Na itt elsirtam magam.

Persze reggel bocsánatot kért, de hát.... KB semmit ért. Megbeszelni kellene.


2022. jan. 28. 10:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20%

"Azt is mondta hogy ő nem hazvezetono hogy munka után még besegitsen bármibe is amit nekem az MEGKELLETT VOLNA csinálnom!"


Es ebben mi a baj...? Igaza van

Azert vagy otthon, hogy csinald a hazimunkat.

2022. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
69%
21. Nem! Azért van otthon, hogy a gyerekkel legyen, nem házicselédnek. Lehet nálatok így van, de akkor majd szólj ha beléptetek a 21. századba.
2022. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!