Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kommunikáljam le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljam le a barátnőmnek sértődés nélkül, hogy ellenzm azt, hogy új munkahelyre megy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyesektől kapni fogom az ívet, de nem baj, nekem 2-3 normális ember válasza is elég.


Szóval, azt tudni kell rólam, hogy nálam kizáró ok, ha egy nő karrierista. Egyszerűen aki az, az kizárja, hogy meglegyen benne lelkileg az, amit én egy nőben keresek. Ennek megfelelően kerestem párt és tisztáztam is.

Így is megtaláltam a párom. Nagyon jólelkű, hűséges, tisztességes, gyengéd lány, cserébe az életben kicsit ügyetlen, szerencsétlen, ami engem egyáltalán nem zavar. Azt tisztázzuk, hogy azt soha nem vártam, hogy ne dolgozzon, tőlem függjön, csak azt, hogy ne hajtsa a státuszt, pénzt, ne törtessen. Már volt vagy 10 állásinterjún, de az égvilágon semmi nem jött össze, akkor pedig egy multinál dolgozó haveromnak szóltam, aki szerzett neki állást, de finoman megfogalmazta már akkor, hogy "kegyelemből" történik.

Ez volt 2,5 éve.

Egy pár hónapja megkérték a kollégákat, hogy mutatóba csináljanak Linkedin profilt, így a párom is csinált. Mivel fogalma nincs, hogyan kell használni, véletlenül úgy állította be, hogy a recruiterek számára látható legyen, mintha állást keresne. Ezért betalálták ajánlatokkal. Ezekről senkinek sem szólt, nekem sem, hanem egyszer csak felmondott a munkahelyén, merthogy kapott egy jobb ajánlatot, kb, 2,5x annyi pénzért.

Nem volt hajlandó tárgyalni, a döntése megsemmisíthetetlen.

A barátom pedig kiakadt rám is, nem hiszi el, hogy nem tudtam, kibukott belőle, hogy nem ezt várta miután megtűrték az én kedvemért (mert "annyira azért nem veti fel az ész"), amikor meg megesküdtem, hogy nem tudtam, már mindenki azon szörnyülködik, hogy milyen kapcsolat ez, mekkora madár vagyok.


Nos, nagyon csúnyán átverve érzem magam és egyáltalán nem akarom támogatni a párom ebben. Hogyan mondjam ezt meg neki, ha nem akarom, hogz millió barátnője uszítsa majd ellenem, hogy mekkora korlátozó szemét vagyok, és igenis girlpowaaaa?



2022. febr. 12. 13:43
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

37


És ez most itt ki a francot érdekel? :D


Amúgy épp munkahelyváltásban vagyok, és annak ellenére, hogy sokkal jobb ajánlatot kaptam és logikus okom van váltani, lelki traumának élem meg az egészet, szinte meggyászolom. Ezzel arra is utalok, hogy ha csak ilyn egyszerűen, szó nélkül vált pláne gyengéd, lojális jellemként, akkor nem kicsit érezte magát kva sz-arul azon a helyen. :)

Jól teszi.

Te meg kapd be, remélem elhagy.

2022. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem karrierizmus. Hülye lenne a barátnőd, ha nem ment volna egy olyan helyre, ahol jobban is keres és meg is becsülik.

Ha te ezt nem bírod elviselni, akkor szakíts, és keress valami olyan lányt aki egyáltalán nem akar dolgozni. Csak akkor keress is jól, hogy el tudd tartani.

2022. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! A válaszolók mindegyike a barátnőddel ért egyet, Köztük én is. Sértődés nélkül ezt nem tudod a barátnőddel lekommunikálni, ebből mindenképpen vita lesz. Miért nem hagyod kibontakozni? Hidd el, ha olyan munkát végezne hosszú távon, amit nem élvez, az kihatással lenne a lelkére, a kedélyállapotára. Sokkal jobb neked is, ha egy életvidám nő van melletted, nem? Aki jókedvű, szereti a munkáját, és nem csak kényszerből jár el otthonról, majd otthon neked sír, feszült, kedvetlen.


Amúgy sem tehetsz semmit, ha menni akar új helyre, akkor támogasd. Ha nem veszi be a gyomrod, akkor szépen, békésen el kell válni.


33/F

2022. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

"Az viszont nem árul el számomra egy nő személyiségéről semmi jót, hogy valahol ott van évek óta, ahol tudja, hogy szívességet tettek, és akkor amitn több pénzt ajánlanak, szó nélkül dobbant"


Mar ne is haragudj, de te kinek kepzeled magad?!

Meg szep, hogy elhuzott egy olyan helyrol, ahol csak "megturt" protekcio altal bekerult tyukeszu csajnak neztek! - raadasul ennek hangot is adtak.

Vegre kapott egy allast, ahol senki sem fogja az arcaba dorzsolni, hogy o ott csak egy megturt szemely!


Tudod mit jelent a karrierista????

Mert szerintem nem vagod!

Attol, hogy valaki elhuz egy jobban fizeto helyre, meg nem karrierista!


Szerintem szakits, mert ezek alapjan a baratnod okosabb nalad, te pedig mindenkit megprobalsz elnyomni, mert feltekeny vagy. Nem birod elviselni azt, ha a masik valamit eler.

2022. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
De az vagy, szemet korlatozoes meg irigy is. Be vagy szarva hogy az onbizalomhianyos eletkeptelen kus baratnodbol sikeres celtudatos nő lesz, ne adj isten rajon mekkora feltekeny, ot elnyomo, szabotalo zsarnok vagy es vannak normalis ferfiak is es dobbant. Rohadt bantalmazo...
2022. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom pedig kiakadt rám is, nem hiszi el, hogy nem tudtam, kibukott belőle, hogy nem ezt várta miután megtűrték az én kedvemért (mert "annyira azért nem veti fel az ész"), "

És te meg hagyod, hogy így beszéljenek az élettársadról, sőt, bólogatsz rá és elvárod, hogy ott maradjon, ahol így beszélnek, vélekednek róla?

Az oszt igen! Nem szereted te ezt a nőt, csak kellett egy gyámoltalan, idómítható csicska. Most hogy már nem csicskul annyira, vakarózol, hogy így már nem kell. Van ilyen, csak akkor nem kell a körítés a szerelemről, vállald fel, hogy ilyen vagy.

2022. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

nem árul el számomra egy nő személyiségéről semmi jót, hogy valahol ott van évek óta, ahol tudja, hogy szívességet tettek, és akkor amitn több pénzt ajánlanak, szó nélkül dobbant.


Nekem a te személyiségedről árulja el az irományod sor mint sor, hogy egy kisebbségi komplexusos hímsoviniszta nárcisztikus kis pots vagy.

2022. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
93%
gratulálok, a te jellemedről is baromi sokat elárul, hogy olyan embert nevezel a barátodnak, aki úgy hivatkozik a párodra, hogy "annyira azért nem veti fel az ész", te meg még bólogatsz is hozzá. és még ezt a mondatot tudtam normális hangnemben leírni, mert a gyomrom felfordult tőled
2022. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha csak megtűrik, akkor inkább örülniük kellene, hogy elmegy, nem?

Egy gonddal kevesebb a cégnek... hol itt a logika?

2022. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság, kérdező?
2022. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!