Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt mégsem akarom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a páromnak már van egy ex-élettársa, tőle egy gyerek. Szeretem a páromat, és a gyereket is kedvelem, az ex semleges. A párom eljegyzett engem, esküvőt akar, meg tőlem gyerekeKET. De amióta ez megtörtént, valahogy nem akarom már ezt az egészet. Legalábbis tőle.Beijedtem a szituációtól. A kislány azóta hisztis, mindig itt akar lenni, velünk akar élni, köztünk akar aludni, az ex pedig folyamatosan jelen van, nyilván tarják a kapcsolatot, tiszta sor. Viszont így hogy házasság, meg családalapítás közösen, én nem akarom ezt az életvitelt élni életem végéig. Meg "második feleség" lenni. Nem akarok feldarabolt családot tesókkal, féltesókkal. Meg az ex élettárs is folyton jelen van meg lesz, csak tőle is ott van neki a gyerek. És pont ezaz, tőle is gyerek, tőlem is, akkor az én gyerekeim már másodikok, harmadikok lennének, mi már második család lennénk. Olyan félelmeim is lettek a semmiből, hogy netalán engem is elhagy majd, ugyanis egy családot már elhagyott, szerintem nem tartaná vissza semmi, hogy kétszer is megtegye. Egyre erősebb bennem az érzés, hogy hiába szeretem a páromat, én egy teljes családot szeretnék, ahol nem kell az ezekkel tartani a kapcsolatot, meg nincs mástól gyerek, féltesó stb. Ti megértenétek ha ezt elmondanám nektek és visszaadnám a gyűrűt? Én 24, párom 28

2022. febr. 21. 09:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, biztos, hogy ez a pasi volt a legjobb az összes közül? Nagyon fiatal vagy, ne menjél bele szándékosan ekkora sz...rba, mert nagyon bánni fogod.
2022. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

Ez korrekt érzés, viszont a probléma akkor is jelen volt, amikor összejöttetek. Szerencsétlen csávó meg eljutott odáig, hogy megkéri a kezed, gyereket tervez veled, te meg visszaadod a gyűrűt, mert zavar az, amit már a legelejétől tudtál.

Nyilvám visszaadhatod neki a gyűrűt és leléphetsz, nem tiltja meg senki, de ne lepődj meg, ha ki fog rád akadni.

2022. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, igaza lesz, ha kiakad ha a nő felbontja az eljegyzést.

De inkább, mint így összeházasodni.

2022. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
12-es, nincs ebben semmi, ha kiakad, akkor kiakad. Inkább, mint hogy a kérdező szívjon egy életen át. Még időben van szerencsére.
2022. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
6, 10 voltam. A kérdező nem válaszolt a kérdésemre. Ez az érem egyik oldala amit az ő álláspontja képvisel. Mi van ha a pasi egy mérgező kapcsolatból jött és ő benne meglátta élete párját. Azért ne lehessenek együtt mert neki már van gyereke? Ez is egy vicc.
2022. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15: a hapsi szempontjából lehet úgy nézni, hogy nehogy már azért ne élhessenek együtt. Viszont a hölgy hadd dönthesse már el, hozzá kíván-e menni feleségül. Az, hogy meglátta benne élete párját esetleg, az még csak 50% ám.
2022. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Dolgoztam bocsi, elég sok válasz jött. Nem volt eldugva a gyerek nyilván, azt hiszem harmadik találkozáskor mondta el, hogy van neki egy kislánya. Az indok amiért külön mentek az élettárssal az volt, hogy gyors, lángoló szerelembe csúszott be a baba. És hamar el is aludt a láng, addigra a kislány már ott volt, mert az ex nagyon akarta. Viszont feloszlott a köd, és azon kapta magát, hogy nem egy ilyen nőt szeretne maga mellé.
2022. febr. 21. 18:32
 18/23 A kérdező kommentje:
Bennem ezek az érzések az eljegyzés után kezdtek megfogalmazódni. Tehát nem áltattam soha. De most nagyon évelődöm hogyan tovább.
2022. febr. 21. 18:35
 19/23 1Léna ***** válasza:
100%

Vizsgáld meg a saját érzéseidet, a saját céljaidat.

Mennyire szereted a párod? Vele együtt többnek, erősebbnek, magabiztosabbnak, jobbnak érzed-e az életed?

Vele együtt át tudnál-e menni az élet nehézségein?

Meg tudod, vagy meg mered-e ezt a kérdést vele is beszélni?

A szándéka, hogy házassági szövetségre szeretne veled lépni az felelősség tudatot mutat.

Persze nem könnyű alkalmazkodni a párod előző döntéseinek következményeihez, ezért szükséges megvizsgálnod a fentieket, de az elköteleződés az sokak számára nem ennyire fontos, pedig egy nőnek és a családnak ez adja a biztonságot. Így biztosabb, hogy a nő és a férfi együtt egy irányba szeretne haladni. (Sajnos tudom, hogy vannak kivételek)

2022. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"nem egy ilyen nőt szeretne maga mellé."

Na ez elég bullshit. Nem fejtette ki a konkrétat?

Ha nem, akkor nagyon olyannak tűnik, aki egyszercsak gondol egyet és már le is lépett.

Ha meg ez tényleg igaz, akkor érdekes lenne megtudni mi volt a egy dolog, ami miatt nem olyan nőt akart. Nem rakott hagymát a krumplis tésztába...intravénás drogokat tolt...nem engedte az anált...

Szóval érted.

2022. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!