Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt mégsem akarom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a páromnak már van egy ex-élettársa, tőle egy gyerek. Szeretem a páromat, és a gyereket is kedvelem, az ex semleges. A párom eljegyzett engem, esküvőt akar, meg tőlem gyerekeKET. De amióta ez megtörtént, valahogy nem akarom már ezt az egészet. Legalábbis tőle.Beijedtem a szituációtól. A kislány azóta hisztis, mindig itt akar lenni, velünk akar élni, köztünk akar aludni, az ex pedig folyamatosan jelen van, nyilván tarják a kapcsolatot, tiszta sor. Viszont így hogy házasság, meg családalapítás közösen, én nem akarom ezt az életvitelt élni életem végéig. Meg "második feleség" lenni. Nem akarok feldarabolt családot tesókkal, féltesókkal. Meg az ex élettárs is folyton jelen van meg lesz, csak tőle is ott van neki a gyerek. És pont ezaz, tőle is gyerek, tőlem is, akkor az én gyerekeim már másodikok, harmadikok lennének, mi már második család lennénk. Olyan félelmeim is lettek a semmiből, hogy netalán engem is elhagy majd, ugyanis egy családot már elhagyott, szerintem nem tartaná vissza semmi, hogy kétszer is megtegye. Egyre erősebb bennem az érzés, hogy hiába szeretem a páromat, én egy teljes családot szeretnék, ahol nem kell az ezekkel tartani a kapcsolatot, meg nincs mástól gyerek, féltesó stb. Ti megértenétek ha ezt elmondanám nektek és visszaadnám a gyűrűt? Én 24, párom 28

2022. febr. 21. 09:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Én sem akarnám, 24 évesen még találhatsz mást, és olyat is, akit nem csak szeretsz, de szerelmes is vagy bele.
2022. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
BEszéltél vele azóta...?
2022. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Jogos érzések, ellenben teljesen jogos az a kérdés is, hogy minek jöttél össze gyerekes pasival, pláne minek mondtál igent a lánykéréskor?

De inkább most lépj vissza, mint házasságban, netán a meglévő gyerekkel.

2022. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!