Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a féltekenység miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a féltekenység miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyamat támad pl hol voltam ekkor akkor (osszefutottam az exszel, de otthagytam el se merem mondani, helybol kidobna. Őszinteség kizárva. Egy példa sok másbol.)


Azt hiszi, csalom, csaltam, vagy akarom csalni. Mindent kérdez gyanakszik vádol


Keresztkérdések éjjel nappal, ideg és stressz van. Hónapok óta egyfolytában.


Úgy, hogy teljesen ártatlan vagyok. De ha a fentit el is mondanám, se hinne ártatlannak. Mivel sehogysem hisz nekem soha semmit.


Folyamat abban élek, hogy hibákat keres bennem, miert szakitson, miert veszekedjünk. Fájó is nagyon szeretet helyett ezt kapni, ezeket hogy en miken megyek át, abszolut nem érzi át.


Minden nap tiszta ideg, agresszív, és az én mindennapomat is azzá teszi, hogy 1. CSAK hibákat keres bennem az, akit szeretek

2. Nem építi, hanem le akarja épiteni a kapcsolatot ezzel. (Mennyi minden rossz bennem, megbizhatatlanság stb)

3.tudok olyanokrol akik féltékenységükben mennek félre, ezért ilyen félelmeket is gerjeszt bennem

4. Félek, h el akar hagyni, hiába mondja hogy nem.



Kezdi az őrület határát súrolni az egész, az egészséges határon túlment a dolog, betegesen rá van kattanva az ilyenekre.



#keresztkérdések
2022. febr. 27. 17:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? 🤦🏻‍♀️
2022. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó példa a toxikus kapcsolatra.

Hülye lenne elhagyni téged, mert senki más nem fog ennyi mindent eltűrni neki.

De neked viszont pocsék életed lesz egy ilyen alak mellett.

Lépj le, hagyd el, ezzel teszed magadnak a legtöbbet, de úgyis maradni fogsz…

2022. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts!

Ez nem a szerelem. Bizonytalan saját magában, nem rólad/rólatok, egyedül saját magáról szól. Sosem leszel boldog mellette. Miért jó, hogy terrorizál non-stop?

2022. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Sikerül valahogy kezelnem. Mert ha leoltom azt érti.


Mondtam neki pontosan ezt 3#, hogy ez szerintem nem szerelem, ha ő CSAK a hibáimat keresi.


Az első képe rolam nem ám olyan mint ami normális lenne, az a pillanat ami tetszene neki, az első képe az az amit akkor csinált mikor ugy gondolta r.bancoskodom, nem tudok viselkedni, szembesüljek magammal..


Erre is mondtam hogy ha ilyen pillanatok ragadják meg hogy fotót/emléket szeretne rolam, az is RENGETEGET elárul.


Szóval annyira nem beteg az agya, hogy ne lehessen terelni. Ezekre reagál meg a szerelmét akarja bizonygatni. Dehát az egyelőre reménytelennek tűnik:(


Plusz errol kell szolnia egy kapcsolatnak? Hogy higyjem el hogy szeret? Aki szeret annak minden mozdulatárol ezt látni nem kell bizonygatnia..

2022. febr. 27. 18:20
 5/33 A kérdező kommentje:
Szóval szakítás előtt egy utolsó próbálkozás arra, hogy szeret e, bizonyíthasson, létezik?
2022. febr. 27. 18:24
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

"Szóval szakítás előtt egy utolsó próbálkozás arra, hogy szeret e, bizonyíthasson, létezik?"

Csak ha teljesen idióta vagy, mondjuk azt már bebizonyítottad azzal, hogy még mindig vele vagy. Házasodjatok össze, addig se mentek normális emberek közelébe.

2022. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem idióta vagyok. Csak kétségbeesett, hogy kudarc után ujabb kudarc mar megint màsikkal.


Egy hatalmas szerelmbol ezt látni hogy a "sírgödrét ássák". Vagy hogy csak illuzio volt az egész.

Az rendesen fájó.


Lehet vannak akik röhögve szállnak ki kapcsolatokból, én nem tudok sajnos.

2022. febr. 27. 18:43
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megmondod neki, hogy ezt tovább nem tudod elviselni, és ha folytatja szakítani fogsz. Nyilván nem változik majd semmi, de akkor tedd is meg! Csak feleslegesen vesztegetsz mellette minden percet.
2022. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%
Ő így szeret. Részéről ez a szeretetet. Ha össze is kapja magát három hétre, utána ugyanez lesz.
2022. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

8 nem működőképes egy kapcsolqt így. Ha nem szakítok SE örök életű a dolog.


9 akkor ő se tudja mi az szeretni.ill ahogy làtom a legtobb férfi nemhogy nem tudja, nem is igényli.

Benne volt minden reményem.

2022. febr. 27. 18:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!