Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a féltekenység miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a féltekenység miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyamat támad pl hol voltam ekkor akkor (osszefutottam az exszel, de otthagytam el se merem mondani, helybol kidobna. Őszinteség kizárva. Egy példa sok másbol.)


Azt hiszi, csalom, csaltam, vagy akarom csalni. Mindent kérdez gyanakszik vádol


Keresztkérdések éjjel nappal, ideg és stressz van. Hónapok óta egyfolytában.


Úgy, hogy teljesen ártatlan vagyok. De ha a fentit el is mondanám, se hinne ártatlannak. Mivel sehogysem hisz nekem soha semmit.


Folyamat abban élek, hogy hibákat keres bennem, miert szakitson, miert veszekedjünk. Fájó is nagyon szeretet helyett ezt kapni, ezeket hogy en miken megyek át, abszolut nem érzi át.


Minden nap tiszta ideg, agresszív, és az én mindennapomat is azzá teszi, hogy 1. CSAK hibákat keres bennem az, akit szeretek

2. Nem építi, hanem le akarja épiteni a kapcsolatot ezzel. (Mennyi minden rossz bennem, megbizhatatlanság stb)

3.tudok olyanokrol akik féltékenységükben mennek félre, ezért ilyen félelmeket is gerjeszt bennem

4. Félek, h el akar hagyni, hiába mondja hogy nem.



Kezdi az őrület határát súrolni az egész, az egészséges határon túlment a dolog, betegesen rá van kattanva az ilyenekre.



#keresztkérdések
2022. febr. 27. 17:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hatalmas szerelem.

Elmondom, hogy valószínűleg ott szúrod el, hogy mindig mész a rózsaszín felhő meg a nagy kémia után, nem is ismered a csavot, de már össze jössz vele, aztán ha alábbhagy egyikotoknel a köd,kezdesz rájönni, hogy megint rosszul választottál.

Mi lenne, ha először ne adj Isten, megpróbáld megismerni a másikat ahelyett, hogy nagyon beleszerelmesedsz(de hat mibe, hiszen nem is ismered)?

2022. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem mutatja ki egyik sem a kapcsolat elején, hogy betegesen féltekeny. Es azt hiszi ez a szerelem önmagában.

Sőt. A kapcsolat elején egyik sem féltékeny. Minden tökéletes mint vmi filmben.


Kb 2-3 hónap után kezdik, amikor én úszok a ködben, hogy pont akkor vadolnak gyanusítanak, amikor ködben van egy nő!!

Azaz teljesen logikátlanul.


Ez úgy rendesen "odavág nekem", hogy örömmel "rozsaszin lufival a kezemben" felveszem a telefont, erre elkezdenek idegesíteni, meg arrol győzködni, hogy biztos félrejàrok, nekem ő kevés, stb

😳

2022. febr. 27. 19:31
 13/33 A kérdező kommentje:

Es akkor mindig azt hiszem hogy á, kizárt hogy ez is igyanolyan hülye legyen, mint az exem

Es mentegetőzöm, meg stb

2022. febr. 27. 19:32
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ez van a kapcsolataidban, akkor benned van a hiba.
2022. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

A mostaniak ilyenek csak

A korábbi pasik megcsaltak elhagytak.

2022. febr. 27. 20:02
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hanyadik párkapcsolatod ez? Mire hivatkoznak?
2022. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt mondom.

Amikor valami nagyon gyanúsan szép, és nagyon oda teszik magukat és nagyon durván udvarolnak, körül vagy rajongva, ami nem a szemelyednek, hanem annak szól, hogy végre van mellettük valami…na ezek gyanúra adnak okot.

Normális esetben egy ember nem dobja oda magát egy kb ismeretlennek és rajongja körbe, ezt a baratnoim is folyton beszivtak.

2022. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Megvert már, vagy MÉG nem? Mert meg fog.
2022. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

16 a korabbiak a nagy tokeletességben hagytak el. Eljegyzés helyett ami johetett volma inkabb felrementek.

Valojaban komolyat nem akarhattak.csak pár evet.


Ezután nem mentem már komoly kapcsolatokra. Lesz.rom tabletta.

Azota vannak beteg féltekeny barataim.


18 nem tudom meddog megy el.maganak bajt nem akar az biztos.



Ha vkit érdekel ma leraztam annyival, hogy nem vagyok hajlando meghallgatni, mivel fenyeget hogy beszelni akar velem (nálunk ez már fenyegetés mert ez vádolas keresztkerdések lesznek es nem megbeszélés)ebbol azt hitte látni sem akarom (azaz mert biztos más pasival akarok aludni), mondtam nem errol van szo hogy látni nem akarom hanem arrol hogy nem akarok errol ma ejszaka beszelni, az holtbiztos. (Már zaklatásnak veszem teljes egészében és aludni akarok amugyis)

2022. febr. 27. 21:10
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki hogy igen joba vagyok apaddal, es b@szd ra a telefont. Nem kell bizonygatni hogy "nem errol van szo".. igy o az erosebb.

En irtam a megveros valaszt. Exem ilyen volt.

2022. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!