Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha netán bevezetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha netán bevezetnék a kényszersorozást az ukrán helyzet miatt...szégyelnéd a pasid, ha megpróbálna kibújni alóla?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
95%

Hajaj, ha minket támadnának akkor nőként is mennék és kántálnám, hogy “Éljen Orbán és a haza!”

Szeretem a férjem, nem engedném őt sehova. Nem esett még mindig le, hogy csak a hatalmi érdekek diktálják a háborúkat, mi egyszerű emberek SOHA nem profitálunk semmiből, csak szenvedő árvák maradnak és síró özvegyek?

2022. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
93%

8

Rendben, akkor menj keménykedni drónok, pilóta nélküli helikopterek, atomfegyverek és automatizált haderő ellen. Gyerünk, emeld fel a bátor segged és eriggy dolgodra emberi golyófogónak, ha ennyi agyad van. Vagy nézd végig hazaszeretetből, ahogy egy számodra kedves embert küldenek olyan haderő elé, aminek ő pudingnak számít és úgy mennek át rajta, mint kés a vajon.


Mérnökként több eszem van annál, mint civileket ilyen technológiák ellen küldeni. Ahol civileket kell bevetni kényszerrel, az az ország ELBUKOTT. Azok az emberek eldöntötték, hogy a halál helyett inkább tartoznak más nemzet alá. Ezt tiszteletben kell tartani. Az emberéleteket, ártatlan és képzetlen emberek életét előbbre kellene sorolni. Egy ember ember marad a hazája nélkül is, de egy földterület emberek nélkül nem lesz haza soha többé.

2022. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
94%
8: igen, pont leszarom az országot. Élni bárhol lehet, a férjemből csak egy van.
2022. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha Magyarországon élnénk, azonnal menekülnénk. Nehogy már az én párom haljon meg vagy szenvedjen néhány politikus agymenése miatt; semmiképp nem hagynám, hogy elvigyék.

Nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy azt hidd, bármi haszna van az átlagembereket kiküldeni, pláne a mai, technológiával átitatott világban. A semmiért halna meg.

Nem tartom gyáva dolognak a menekülést, de inkább leszünk mindketten gyávák, de élők, mintsem bátrak, de halottak.

2022. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%

#8: Igen. harcoljon az, aki kitalálta és okozta a helyzetet. Ne haljon meg senki pár őrült miatt.

Húznánk el Európából.

2022. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
88%

Hazaszeretet... utoljára talán romantikus 16 évesként hittem benne.

Engem szeret a hazám? Mit adott nekem? Semmit! Védje meg az, akit a keblére ölelt és kényeztet! Én meg eddig is csak egy pótolható, jelentéktelen alkatrész voltam, akinek ha valami nem tetszik, akkor el lehet menni. Így hát 2020-ban elmentünk.

Akiket ismerek, és külföldön élnek, és lehetőség van rá, mindenki intézi az állampolgárságot.


Putyin nekem nem haverom, nem én pacsiztam évtizedekig az oroszokkal, nem én abajgattam az ukrajnai magyar kisebbséget, nem én toltam a Vesszen Trianont, és nem egyeztem bele, hogy az adómból határon túliakat tömjenek ki.

De a bombát én kapjam el a fogammal, ugye? Meg a kis f.szomat.

2022. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, tudod, milyen az a háború?

Elég sok az agyatlan kérdés mostanában, főleg politika kategóriában, azért kérdezem.

Tudod, mi az?

2022. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudja. Kalandos hősködés, ahogy látta a Call of Duty-ban.
2022. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
5%

na a nagy hazafiak... ez nem az adott politikai elitrol szol, hanem a szulofoldedrol ahol a szeretteid vannak.

szekunder szégyenérzet kerülget az ilyenek miatt mint ti. Menjetek el innen inkább már most...


Mondjuk háború alatt ha elkapnak mint dezertőr.. nem lennék a helyetekben :)


Mit adott neked a hazád? Nézd meg Etiópiát és magyarországot és döntsd el mit adott... idióták

Néha kicsit elfelejtitek milyen jó életetek van

2022. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
96%

#19 ezt még számtalan más ország is megadhatja nekem ha állampolgárságot szerzek ott.


Szép szép a hazaszeretet, de nem ér annyit hogy az ember elveszitsen valakit akit szeret. Azt nem potolhatja senki és semmi. Házat lehet találni másikat.

2022. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!