Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha netán bevezetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha netán bevezetnék a kényszersorozást az ukrán helyzet miatt...szégyelnéd a pasid, ha megpróbálna kibújni alóla?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
0%
Persze ez oké, de akkor te pontosan mit csinálnál, hogy ha tényleg odajutna a helyzet, és ő azt mondja, hogy márpedig ő mindenképpen megy harcolni (elméleti kérdés, a legtöbben nem mennének harcolni ebbe a háborúba)? Befalaznád a szobába? Meglőnéd, levágnád a lábát, vagy pontosan hogy képzeled el, hogy te beszabályozod őt, csak hogy ne maradj egyedül a gyerekekkel?
2022. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Megmondtam, ha kell, saját kezűleg vágom le 1-2 ujját hogy ne sorozzák be
2022. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
0%
Ja oké, mindent értek :)
2022. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%

Én sehogy nem képzelem el, mert gyerekem sincs és a páromnak is több esze van annál hogy menni akarjon. De úgy gondolom aki azt írta nem engedné se gondol ilyenekre mint te :)

De talán ne offoljunk tovább , ha érdekel a téma tegyél fel róla egy kérdést.

2022. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok, cunus, úgy értettem, hogy ha vinni akarnák, és nem akarna menni - és nem akarnak -, akkor nem hagynám, hogy elvigyék őket.


Ezt a szőrhöz hasonlítani....


Szeretlek, ne halj meg vs ha leszennéd a szőröd, jobban szeretnélek

2022. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%

A háború meg a szőr között pont az a különbség, hogy a férjem SE akarna harcolni, és én is mindent megtennék, hogy ne kelljen. Ugyanazt akarjuk.


Amúgy "tényleg" semmi különbség....


Katonának lenni is ugyanolyan szakma, mint orvosnak. Ezzel az erővel behivhatnák embereket műteni is. Nem véletlenül van hadsereg, pont azért képzik és edzik őket a mi adónkból, hogy ők harcoljanak. Itt már nem ember ember ellen, karddal vívják a háborúkat. Mi értelme golyószóró elé terelni a férfiakat?

2022. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme, és isten ments, nyilván én sem akarnám, hogy menjen a párom, és nyilván a Dehogyis-ra szavaztam, nem kell kiforgatni a szavaimat. A kettős mércéről van szó, ha férfiak próbálnának itt dönteni a párjaik életéről, már rég ízekre lennének szedve, és ezt te is nagyon jól tudod, kár lenne tagadni,
2022. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
91%

Azt az idiótát én küldeném a háborúba, aki szerint a szőrtelenítés meg a halál ugyanaz, úgysincs senkid gondolom, nem is akarna lebeszélni bárki.

Egyébként meg nyilván nem lehet egy felnőtt embernek parancsolni.

Ha a gyerekem apja háborúba akarna menni, akkor az én szememben ugyanaz, mintha elhagyná a családját. Senki nem azért vállal egy férfival gyereket, hogy egyedülálló anyuka legyen. Az apának ugyanannyi felelőssége van a gyerekről és a családjáról gondoskodni, mint az anyának.

Ha háborúba megy, akkor elhagyott engem és a gyereket, ha pedig visszajön, akkor hivatalosan is válunk. Ha valaki a háborút választja a család helyett, az ne is akarjon velem lenni, nem egyeznek a nézeteink.

Szerencsére a férjem normális és ő sem akar ebben a baromságban részt venni, nyilván mindent megtennék, hogy kimenthessem valahogyan.

2022. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%

"A válaszadóknak felteszem a kérdést, és ha a magyarokat támadják? Akkor is ilyen gyávák lennétek?"


Az itteni válaszolókkal ellentétben én hazaszeretőnek gondolom magam és egy (tág) közösségnek tekintem a hazát, nem egy politikai fogalomnak és főleg nem teszek egyenlőségjelet a haza és a politikusok közé.

Viszont:

Azért világosan kéne látni, hogy ez már nem a koraújkor, mikor a legtöbb férfi életéhez hozzátartozott harc és tényleg az dönthetett el csatákat, hogy hol van több, ügyesebb, bátrabb harcos. Ma a háborúkat olyan fegyverekkel vívják, amiknek a kezeléséhez az átlagember nem ért, sőt a katonaságon belül is specializálódnak.

Nem akarok politizálni, de nem normális az ukrán vezetés sem, hogy szinte gyerekek kezébe osztogatják a puskát és hogy majd csináljanak Molotov-koktélt és az jó lesz. Élő golyófogónak használnák őket.

Ha nálunk általánosan besoroznának mindenkit, hát a legtöbb ember célbalőni se tud. A férfi védje először a családját. Az nem sokat segítene Magyarországon, ha kezébe adnak egy puskát, amit azt se tudja hirtelen, hogy hogyan töltsön meg.

Nem mellesleg, aki kicsit raálisabban gondolkozik és nem a lövöldözős számítógépes játékok világában: nem olyan egyszerű lelőni egy embert...

2022. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
91%

Jézus fasza ez az ostoba picsa nem bír leállni a spamolással…

Milyen kettős mérce te húgy agyú?

2022. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!