Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha netán bevezetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha netán bevezetnék a kényszersorozást az ukrán helyzet miatt...szégyelnéd a pasid, ha megpróbálna kibújni alóla?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
90%

#3 Sajnos ez hadiállapotban nem hiszem, hogy így működne. Bevonulsz, elhurcolnak és/vagy a nyílt utcán agyonlőnek, mint a kutyát. Meg azt is, aki bújtatja a katonaszökevényt.

Egyébkènt tényleg érdemes lenne átgondolni, mennyi értelme van még az országhatároknak. Lényegében szabadon áramlik az áru, a tőke, meg a munkaerő. Ahogy azt is meg kellene érteni, hogy minden embernek a Föld nevű bolygó a hazája. Arra kellene vigyázni, hogy a Föld élhető maradjon az emberi élet számára.

2022. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

39


Senki nem írta hogy nem döntheti el, a kérdés alapból úgy szól hogy szégyen e ha ki akarna bújni…

2022. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, olvasd el kapásból az első hozzászólást. Vagy a "nem engedem" az szerinted mi? Vagy olvasd el azt, akitől idéztem.
2022. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szerintem túl kapod a dolgot. Azért ha gyerek is van pl, én is úgy fogalmaznék hogy nem engedem mert nem akarok egyedül maradni vele, de nyilván megállítani nem tudnám. Bár nem is lennék együtt valakivel aki szerint “jó buli” a háború.
2022. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
9%
Kedves #40 nyilván a női kérdezők sem úgy értik, hogy a párjuk megparancsolja nekik, hogy fogyjanak vagy szőrtelenítsenek, mégis megy a fröcsögés. Ne légy már ilyen ostoba :)
2022. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
95%

37: egyértelmű, hogy nem vagy nő, de ez most lényegtelen.

Nekünk két kicsi gyerekünk van (7 hónaposak), nem gondolom, hogy a férjemnek jogában állna önhatalmúlag, saját döntése alapján elmenni golyófogónak, mert ugyanakkor a felelőssége van a családja iránt, mint nekem. Ezt összemosni azzal, mikor kontrolláló phaszok szabályozni akarják a barátnőjük kinézetét? Álljon már meg a menet.

2022. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%
*ugyanakkora
2022. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
83%
#41: Még mielőtt bekövetkezik a helyzet. Nem egyik reggelről a másikra fog.
2022. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
0%

#46 aha...mert ha valaki nem védi orrba szájba MINDEN egyes kérdésnél a nőket, az csakis férfi lehet. Kérlek mesélj még....

Néhányszor már hangot adtam ennek más kérdéseknél is, ahol iszonyú durván kijon a kettős mérce. Tény, hogy baromira szégyellem ilyenkor, hogy nő vagyok, de attól még az vagyok. A te szegénységi bizonyítványod, hogy szerinted csak az lehet nő, aki orrba szájba védi a saját nemét, tok mindegy, hogy miről van szó.

És de igen, a férjednek joga van eldönteni, hogy megy-e, te nem tilthatod még neki vagy zárhatod be őt. Az már nyilván más, érdes, hogy ha van esze, akkor tényleg a családja lesz neki az első, nem egy olyan háború, amihez kozse sincs.

2022. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

49


Rendben, csak van különbség aközött hogy azért “szabalyozom” mert nem akarok egyedül maradni a gyerekekkel és mert nem szeretném hogy meghaljon, minthogy valaki azért szabályozza a másikat mert csak magát nézi és azt akarja hogy a másik úgy viselkedjen ahogy ő akarja. Az egyik óvás a másik önzőség. A különbség itt van.

2022. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!