Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha netán bevezetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha netán bevezetnék a kényszersorozást az ukrán helyzet miatt...szégyelnéd a pasid, ha megpróbálna kibújni alóla?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Frászt! Én magam próbálnám kimenekíteni olyan helyre, ahol nincs ez az ágyrém
2022. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
69%

Magyarországon születtem de már pici koromban eltaszitott mindenki, sosem fogadták be egy közösségbe sem, még a saját családom sem. A párkapcsolataim hasonlóképp alakultak, normális munkát nem találtam. Elegem lett és eljöttem onnét.

Igen gyorsan lett egy szép családom, jó emberekkel vagyok körül véve, befogadott a társadalom is.

A nagy, büdös lópikulát fogok én mindent itthagyni, hzamenni és megölni magam olyan országért amely sosem volt a "sajátom".

A lónak a kaszát, azt.

2022. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
0%

"Azt az idiótát én küldeném a háborúba, aki szerint a szőrtelenítés meg a halál ugyanaz"



Lattal te mar valaha szoros csontvazat?



37F incel

2022. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
93%

"és ő azt mondja, hogy márpedig ő mindenképpen megy harcolni "


Nem mondja. Nem vagyok együtt hősködő idiótákkal, aki lesz.rja a családját.

2022. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
92%

Mindent megpróbálnék hogy ne kelljen mennie. Célizgatram már erre hogy mi lesz ha megtámadnak, lesz pár napja eltűnni, hová menjünk, de (még) nem veszi olyan komolyan. Én viszont igen.


Ez a háború egy nyomorult, komplexusokkal teli, őrült törpe morcoskodása, egyetlen embernek sem kellene/kellett volna ezért meghalnia!

2022. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
85%
49) nem, a férjemnek kutya kötelessége a családjáról gondoskodni mindenek előtt, ahogyan nekem is. Ha már itt hisztériázol a kettős mércén.
2022. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
100%

#57:

A kérdést se érted. Minek akarsz rá válaszolgatni?

2022. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!