Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha netán bevezetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha netán bevezetnék a kényszersorozást az ukrán helyzet miatt...szégyelnéd a pasid, ha megpróbálna kibújni alóla?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 08:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
92%
Ukrajnai a párom, szóval ez igazán aktuális nálunk (még nem hívták be, mert egyetem miatt nem volt sorkatonaságban). Nagyon is örülnék ha el tudná kerülni! Nem hinném, hogy addig fog tartani a jelenlegi helyzet, hogy őt is kiküldenék harcolni, de ki tudja. Amint vége ennek az egésznek, viszem őt el onnét, valami sokkal biztonságosabb országba. Már attól is az ideg megesz, amikor említi, hogy folyamatosan robbanásokat hallanak, nemhogy ha még közelebb lenne hozzájuk...!
2022. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy úgyis Dél-kelet Ázsiában tengeted az életedet állítólag"



Igen.



"Akkor költözz az oroszokhoz"



Ja, mert olyan konnyu ott letelepedni :)



37F incel

2022. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy a szituáció.

Például nem mindegy hányan megyünk szavazni, mert minden szavazat fontos lehet egy pártnak. Ez egy viszonylag egyenlő terep kezd lenni, ahol kezd a mezőny kiegyensúlyozódni. Ez példa, a következő sorokban könnyen át lehet fordítani arra, hogy mit akarok mondani.


Viszont olyan csatában, ahol az egyik fél nem készült, a másik pedig sokkal nagyobb hadierővel, pénztartalékokkal és katonával rendelkezik sok hónapnyi tervvel és stratégiával, ott nem látom értelmét, hogy minden férfi hozzátartozómat odategyék golyófogónak.

2022. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen "hasznos" tagjai lehetnek a hadseregnek az interneten szocializálódott, katonaságot soha nem látott, semmihez nem értő emberek. Ennyi erővel nagyanyám is mehetne.
2022. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
95%
Jajj ezeknek is addig nagy a szájuk, ameddig nem mondják, hogy gyere fiam, jöhetsz katonának. Fel nem tudom fogni, hogy valaki ezeket a marhaságokat komolyan gondolja. Kérte valaki ezt a háborút? Megkérdezték az embereket róla? Vagy csak egy nárcisztikus phasz kitalálta, most meg ártatlan emberek vesznek oda egy teljesen fölösleges, céltalan háborúban. Mellesleg pontosan, ahogy már néhány válaszoló mondta:mit adott ez az ország? Miert kéne védenem? Védje az a rabló banda, akiknek hasznuk van belőle, de ők lennének az elsők viktor mesterrel az élen akik elhúznának. Ránk omlik az egészségügy, vagy perkálsz súlyos 10 ezreket, vagy hónapokat vársz egy vizsgálatra, ahol imádkozhatsz, hogy egyáltalán kitalálják mi bajod mielőtt elpatkolsz, vagy emberszámba vesznek e egyáltalán. Oktatás színvonala? Kiégett tanárok mindenhol,... Ki akarna tanár lenni, havi 100ért, 0 megbecsülésért? Életszínvonal? Béka segge alatt. 2 diplomám van, nyelveket tanultam, kitűnővel végeztem kb mindenhol, mégis milyen élet vár itt rám? Mikor vesznek lakást, házat a mai fiatalok? Amikor 60 millánál kezdődik egy valamirevaló lakás egy valamirevaló környékén Pesten?? A kormány folyamatosan a méhemben turkál. Nem vagyok, nő ha nem potyogtatok minimum 3 pulyát, de ha potyogtatok, akkor el is áshatom a karrierem. Ki akarna gyerekes anyukával szívni? Mert ugye azt elfelejtik, hogy apja is van ám. De neki csak megcsinálni kell, utána éli világát. Olyan országban ahol a családon belüli erőszak, bántalmazás semmit nem számít, amíg vér nem folyik ki sem megy a rendőrség. Egy szétlopott, szétcsalt, széthazudott ország. Nem én kértem, hogy itt szülessek meg, mégis az átlag ember haljon meg érte? A politikusok f*szméregetése miatt? Ezt jelenti nektek a hazaszeretet?
2022. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
86%
Nem sőt, én bíztatnám, segíteném, hogy meneküljön. Ha kell, pénzt is adnék a megfelelő embernek, meg a testemet is, csak meg tudjon lógni az értelmetlen halál elől.
2022. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
0%

"Amint vége ennek az egésznek, viszem őt el onnét"

Az szép...vagy tolószékhez van kötve? Mert akkor nem szóltam. Az anyja vagy, hogy viszed el? Hadd döntse már el ő, hogy mit szeretne. Ha ő is ezt, menni fog magától is, hidd el.

Amúgy tök durva, hogy azoknál a kérdéseknél, ahol a férfi próbálja meg beszabályozni a barátnőjét (diéta, fogyás, szőrtelenítés stb, nagyon jól tudjátok, melyik kérdésekről van szó), ott szarrá van oltva a férfi, és megy a habzó szájú szidalmazás, dobd ki, jobb jár neked, nem tisztel stb. Pedig ott azért sokkal kisebb horderejű dolgokról van szó. Míg ha itt huszonéves kis tojáshéjas seggű lánykák akarnak dönteni a párjuk, vagy az apjuk(!) életéről, az teljesen rendben van és 100% közeliek a válaszok.

Hadd döntse már el minden felnőtt férfi, hogy mit akar, ha odakerül. És attól még, hogy sokan esetleg szintén ugyanazt akarnák, mint a barátnőjük/kislányuk, még nagyon nem oké a beszabályozás.

Nőként írtam, hányok ettől az undorító kettős mércétől most is, kérem a pirosakat, köszi.

2022. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván eldöntheti 😂 de kicsit más az ha nem akarom hogy meghaljon a másik, minthogy beleszól abba hogy mit vegyek fel vagy kivel találkozzak. Ha nem érzed a különbséget akkor valami baj van nálad.
2022. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
6%
Mivel pont hogy óriási a különbség, erről hadd döntsön már ő, nem arról van szól hogy szőrös lesz e a hónalja, kicsit azért nagyobb horderejű a dolog. És félreértés ne tessék, ugyanúgy nem találom okának, hogy egy férfi beszabályozza a barátnője életét. Egy nőtől ez miért is lenne elfogadható?
2022. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
86%
#37: Nyugodjál már le! Nyilván nem úgy értette, hogy megparancsolja neki. Ne légy már ilyen ostoba!
2022. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!