Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek eleve ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek eleve ez mennyire oké egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A Vőlegényem a lakás bármely zugában képes fingani hangosan és nagyokat nem WC-n hanem akárhol.

Reggeli kavekeszites közben napkozben bármikor és éjszaka álmában is ez akkor ugye gáz szó szeri t ha ki van takarozva én meg felé vagyok fordulva....

Kértem már hogy ne, mert nem oké, nem ez nem jön be.

Erre mindig vagy elvicceli vagy nem egyszer mondta már hogy ezzel mi a bajom eddig minden exe akivel együtt lakott tudta tolerálni.

Velem van a baj??


2022. márc. 22. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként 1-1 szellentés oké, emberek vagyunk. De nonstop szándékosan a másik orra alá durrantani nem vicces, netto parasztság. Nem veled van a baj, ez biztos. Nyilván én is szóvá tenném, de hogy mit lehet tenni, azt nem tudom, ennyi jómodor minden páromba szorult.
2022. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Neked is és neki is engedni kellene. Ő néha csinálná, amikor nem nagyon alkalmatlan (evés közben, vagy ha összebújtok stb akkor ne), te meg a többi esetet tolerálhatnád, amikor épp lazábbra veheti a dolgot. De egy kapcsolatban megmutatja mennyire tisztelik a másikat, hogy mennyire hajlandóak megegyezni, kölcsönösen jóleső kompromisszumot kötni, együtt tenni azért, hogy szépen összecsiszolódjanak a felek. Mindent meg kell tudni beszélni, mégha valamelyik félnek bagatell is a téma.
2022. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Ja ilyen nincs hogy osszebujunk a takaró alatt és akkor...

Vagy kaja közben....

Na akkor lehet az lenne az utolsó vacsorája.

2022. márc. 22. 21:13
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fel van puffadva folyamatosan és ezért csinálja. Lehet étel intoleranciája van vagy ilyesmi csak nem tud róla. Én megpróbálnék vele beszélni róla, hogy mi lehet az oka, hátha kicsit bonyolultabb a helyzet, mint gondolnád.
2022. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ember fingik. Direkt az orrod alá nem poén, de arról mit tehet ha álmában csinálja? Sok embernek elenged olyankor a záróizma. Azzal nem tud mit kezdeni.
2022. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 nemaRendőrség ***** válasza:
85%

Az, hogy napközben zavar az még érthető is lehet.

De az hogy szerencsétlen férfit nem hagyod hogy álmában fingjon??

Mégis, hogy kontrollálja? Szerinted te nem szoktál fingani, ha alszol...

2022. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezzel nincs bajom, de ez a te helyzeteden nem segít.

Mit lehetne tenni a beszélgetésen kívül? A fenekét csak nem dughatod be.

2022. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg velem van a baj!

Még hogy nincs mindig nyitva az ablak.

2022. márc. 22. 21:58
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, valószínű te is fingadozol álmodban. Olyankor a legtöbb ember szokott. (Igen, a nők is.)
2022. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy miért azon lovagol itt mindenki, hogy az ágyban álmában is fingik? Ha csak erről lenne szó, szerintem nem született volna ez a kérdés. Több szituációt is leírt a kérdező, beszélni is próbált a problémáról, de ettől függetlenül suttyó módon nonstop az orra alá küldi. Mégis midnenki egy dolgot emel ki, és még a kérdező a rossz a történetben. Ilyen taplóságból nekem is elegem lenne, igen, mindenki fingik, alkalmanként egymás előtt is, de nem direkt, meg ezen kacagva mint egy hülyegyerek.
2022. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!