Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek eleve ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek eleve ez mennyire oké egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A Vőlegényem a lakás bármely zugában képes fingani hangosan és nagyokat nem WC-n hanem akárhol.

Reggeli kavekeszites közben napkozben bármikor és éjszaka álmában is ez akkor ugye gáz szó szeri t ha ki van takarozva én meg felé vagyok fordulva....

Kértem már hogy ne, mert nem oké, nem ez nem jön be.

Erre mindig vagy elvicceli vagy nem egyszer mondta már hogy ezzel mi a bajom eddig minden exe akivel együtt lakott tudta tolerálni.

Velem van a baj??


2022. márc. 22. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
#10 A kérdező a reggeli kávékészítést meg az alvást emelte ki. Reggel meg álmában pont szokott a legtöbb ember.
2022. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged a fingszagnál is jobban zavar az elbagatellizáló magatartás, meg az hogy felhozza az exét. Pedig a vőlegény státusz komoly kapcsolatot sejtet 🤔
2022. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

12es felhozza az exet??

Igen, ha én mondom.

Nem ő magától.

Baromi nagy különbség.

2022. márc. 23. 04:59
 14/27 anonim ***** válasza:
51%
Megszoksz vagy megszöksz... Szerintem nem kellene bolhából elefántot csinálni.
2022. márc. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ti komolyan képesek vagytok egesz nap bűztengerben élni?

Lehet nem is az én párom paraszt??

2022. márc. 23. 06:59
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem alapvetően ott a probléma, hogy hogyan van ez az egész előadva. Én pl. igyekszem egészségesen táplálkozni, ebből eredően a legtöbbször a szellentésem nem az a tipikus halálos. Persze vannak kivetelek - karfiol, káposzta és társai :D Na de. Szoktam a menyasszonyom előtt is pukizni, de olyankor, ha tényleg rámjön, és a legtöbbször arrébmegyek meg próbálom halkan kiengedni. Vagy alapból úgy vezetem fel, hogy: Bocsi! - es rotty. Vagy utána kérek elnézést. Ez előfordul naponta, kétnaponta. De mint mondtam, nem szokott gond lenni, és ha előtte történik is, akkor is felig elnézést kérve, félig elviccelve állunk hozzá mindketten. Ha viszont épp a kaja miatt ilyen büdösebb fajta jön, azt igyekszem minél messzebb/nyitott térben. Vagy ha besikerül, akkor szellőztetés követi. A lényeg, hogy nem halunk meg a szagtól, és próbálom amúgy is 'kulturáltan' előadni.

Ezzel szemben ha valaki állandóan nagyon büdöset ereszt el (húst hússal eszik, meg nasikat, meg összevissza meg nagy bekajálások vannak) és még rá is segít, meg sosem vonul el, és mindig csak röhög rajta, nem figyelve a másikra... van különbség. Sokan az előbbi kategóriaba esnek, azért vélekednek így. Gyanítom nálatok meg az utóbbi áll fenn, ezért vagy kiakadva.

2022. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Így igaz
2022. márc. 23. 07:53
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap bűzölög a lakás, az teljesen más, arra kell valami megoldás. De ne bántsd a többieket, ezt csak a 15-ös hozzászólásban közölted, előtte nem.
2022. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég ellentmondásos vagy amúgy. A kérdésben az áll, hogy a párod azt mondja az exei ezt tolerálták. Kommentben meg azt írod, hogy nem hozza fel az exét magától.

A kérdés arról szól, hogy BÁRMIKOR fingik, nem arról, hogy ÁLLANDÓAN.

Ha állandóan büdös lenne az egész házban, akkor megkérném, hogy amennyiben a lehetősége engedi, menjen már el a wc-re. Engem alapvetően nem zavar a puki, filmezés közben pl én sem fogok kiszaladni a mosdóba egy puki miatt.

Ha meg csak elvicceli és te meg nem bírod tolerálni, szakíts.

Viszont jegyesek vagytok, korábban nem jött elő ez a probléma?

2022. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 nemaRendőrség ***** válasza:
51%

Csak mi szoktunk asszonnyal kényelmesen fingani egymás előtt?

Persze szörnyölködünk egyiken másikon ami erősebbre sikerült, de lazán, konyhában, hálóban, bárhol bármikor eleresztjük ha ketten vagyunk.

2022. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!