Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek eleve ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek eleve ez mennyire oké egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A Vőlegényem a lakás bármely zugában képes fingani hangosan és nagyokat nem WC-n hanem akárhol.

Reggeli kavekeszites közben napkozben bármikor és éjszaka álmában is ez akkor ugye gáz szó szeri t ha ki van takarozva én meg felé vagyok fordulva....

Kértem már hogy ne, mert nem oké, nem ez nem jön be.

Erre mindig vagy elvicceli vagy nem egyszer mondta már hogy ezzel mi a bajom eddig minden exe akivel együtt lakott tudta tolerálni.

Velem van a baj??


2022. márc. 22. 20:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy exem, az is állandóan fingott. Habzsolva evett mindig, szerintem rengeteg levegőt nyelt kajálás közben. Az ételt alig rágta meg, szerintem ez lehetett az oka.

(De nem ezért lett ex, az más téma).

2022. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ne haragudjunk már emberek!

Hát basszus ne hogy már ilyen természetes dolog legyen ez!

Ez olyan mintha én a konyha közepén a párom előtt cserélnek tampont.

Nemár.

Ezek intim dolgok.

Hihetetlen hogy valakinek totál természetes.

2022. márc. 23. 12:41
 23/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nem bírod, minek mondtál neki igent? Nem kell a duma, hogy előtte nem volt ilyen.
2022. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség, hogy a fingást nem annyira tudod kontrollálni, ellenben a tampon nem csusszan ki csak úgy magától. Szóval semmi köze a kettőnek egymáshoz.

De nem egyértelmű amit írsz. Ha annyira fingik, hogy büdös az egész lakás, akkor valami baja van. Ha direkt oda fingik az orrod alá, akkor kretén. De pl álmában mindenki szokott, te is, arról nem tehet.

2022. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Valakinek biztos a tamponcsere sem intim. Ez van.

Látod, ez itt szinte mindenkinek természetes. Neked nem az, ne bennünk keresd már a hibát. Meg magadban sem, mert ez nem hiba, te ilyen vagy.

A vőlegényem szokott fingani előttem. Pisilni meg nem tud, ha én is a fürdőben vagyok. Én meg inkább fordítva. Kinek mi.

2022. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 nemaRendőrség ***** válasza:

Túrós farkát beveszed a szádba, de ha hangosat fingik akkor már válnál.

Mondjuk én sem szeretem a barna banánt, de nincs bajom a menstruációval

2022. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
57%

Ha sokat bélgáza akkor fingik

Erről nem tehet


Viszont menjen el orvoshoz, hiszen a túlzott bélgáz termelés valaminek a tünete is lehet

2022. márc. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!