Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, kibékülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, kibékülés után hogyan szeressem, vagy szeressem e, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap együtt voltunk.

Egy hatalmas balhé miatt viszont elköltöztem átmenetileg illetve szakítottunk csak nem volt kimondva de szakítas volt.

Bárhogy kapálózott, nem találkoztunk.

3-4 nap különlét a folyamatos együttlétek után nálunk rengeteget jelent.

Már gyászoltam is a kapcsolatot, hogy vége, ő lazábban lezárta.

Még sírdogálós, gyászolós hangulatban voltam, de szerveztem nélküle az életem.


Csak ugye addig napi szex volt, egy nap nem is egyszer.

Azaz 3 nap múlva már mindkettőnknek hiányzott a másik közelsége, az érintések, az együtt alvás, a szex is.


Tehát szakítás után jött a gyász először, feldolgozása annak, hogy vége, erre mindkettőnkben kialakult a hiányérzés, csak magára a testközelségre is.(addig minden nap ölelve aludtunk stb)


Ez a felfokozott vágy,(vagy kapcsolat utáni "elvonási"tünetek), hogy ölelni, erinteni akarod a másikat, mert eddig minden nap volt, most meg 3-4 napja semmi, el volt hatalmasodva rajtunk.


Azaz találkoztunk, kibékülés címmel, es megvoltak ezek a körök is, hogy így szeretjük, meg ugy szeretjük egymást(nem azért szakítottunk, mert ne szeretnénk egymást, hanem a balhé miatt), de alig bírtunk beszélgetni is a továbbiakrol, vagy a bajokról, mert a kémia, ösztönök voltak erősebbek. Amikor már régota nem kaptad meg a másikat, és kb már semmi nem érdekel, csak végre megkapd, szóval amikor úgy szexuálisan nagyon ki van már magából fordulva az ember.

Pár szóban meg lett beszélve ennyi csak szinte, hogy kibékülünk. Meg pár szó a problémárol.


Ennyit a háttérsztoriról.

A kérdés amire vonatkozna, a problémáim:


Ezek után, ill szakítás után, nekem teljesen olyan egy kicsit, mintha most sem járnánk. Csak összeakadtunk.

Mintha minden megtört volna. Az ölelést meg bújást úgy érzem, nem az már köztünk, ami volt.

Fura mondani azt, hogy szeretlek, es nagyban hanyagolja ő is.(korábban rengetegszer mondtuk egymásnak naponta, most egyszer megbeszéltük szeret, én is téged és ennyi)


Nem tudok, de ő sem, olyan lenni, mintha mi sem történt volna. Hogy oké lapozzunk, mától ismét napi szintű együtt alvás, meg a többi(napi szintű folyamatos csetelések, telefonálások mikor külön vagyunk).

Amikor úgy egymásra vannak zsongva a szerelmesek.


Talán ahhoz hasonló az egész, mintha megint össze kéne jönnünk ahhoz, hogy egyáltalán ez kapcsolat legyen.

Mintha 2 "idegen" ember találkozott volna. Akik megint meg kell egymást ismerjék.

Mintha ez az egész valami más lenne. Köd nélkül a valóság. A valódi másik. Azaz reálisan látjuk egymást.


És szerelmes köd miatt voltunk együtt eddig. Na ez elmúlt.


És most azt nem tudom, mivel elkezdtem nélküle szervezni az életem(külföld), hogy ezt folytassam e mellette. Vagy keressek itthon munkát mellette.

Nekem ez hatalmas döntés. És ebbe ő nem szólna bele, azaz nem vele kell megbeszélnem. Nekem kell meghozni egyedül.


A kapcsolatban ez a szerelmes köd utáni beállt reál állapot, amikor a másikat nem rózsaszín szemüvegben látod, es nem mered már mondani napi hússzor felhőtlenül hogy szeretlek,(mert a másik sem ilyen már), hanem pl egyszer elmondod és kész, adja azt, hogy idegen érzésem van valahogy. Mintha nem is kapcsolatban lennénk.


Persze ha neki ezeket elmondanám, jönne azzal hogy az én idióta agymenéseim egyike csak az egész. Ő velem van, a barátom, együtt járunk, ne bonyolítsak.(csak épp akkor sincs már köztünk ami volt, pl napi folyamatos csetelések stb, ez már nem adja magát, más az egész, de teljesen más)


Össze vagyok teljesen zavarodva.


Azzal járok, akivel már elengedtük egymást.



#szakítás #újra ölelni
2022. márc. 23. 08:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:

RÖVIDEN:

Szakítás alatt elkezdtem szervezni hogy kimegyek külföldre.

De amiért kialakult köztünk egymásra egy hiányérzés a különlét miatt, kibékültünk.

De most meg olyan mintha 2 idegen jönne össze, elmúlt a szerelmes köd, megtört vmi. Nem ugyanaz már egy ölelés sem, mint ami korábban volt.


Azaz kimenjek külföldre, hagyjam ott, vagy ne.

Kb nem ártana, ha minél hamarabb dolgoznék már. Ahol le fogok ragadni évekre, az biztos.

2022. márc. 23. 08:26
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem a kérdezőknek miért olyan fontos info a szex egy ismeretlen ember felé akitől tanácsot vár. :D


Nekünk ezek lényegtelen és felesleges infók. Azon kéne gondolkoznod, hogy kapcsolat függő vagy-e. Mert írtál egy olyan részt.


Az hogy hogyan kéne viselkedned egy kapcsolatban miután szakítottatok neked kéne tudni, mivel te éled az életed, és te ismered a párod.


Szerintem az is érdekes mondat, hogy 20x van mondva,hogy szereted a másikat rózsaszín ködben. A cselekedetek a gesztus, ezerszerte többet mond minden szónál. A másik, hogy nem mered mondani 20x,mert a másik már nem úgy van ezzel, hát őszintén ha valaki 20x ismételgetné, hogy szeret elaléltan az téged nem zavarba miközben egy fontos munkaprojekten dolgoznál és épp nem illene oda ez a mondat, mert épp tárgyalsz email-ba a főnökkel.


A rajongás és szerelem között óriási különbségek vannak. Mert egy rajongás fordulhat gyűlöletbe, vagy megszokott befásult dologba, addig az igazi szerelem soha.


Miért van olyan érzésem, hogy épphogy 20 éves vagy?


Ha nagyon nem tudod hogy viselkedj, akkor csinálj egy pro és kontra listát magadnak, hogy milyen mikor őszinte és kedves, és milyen mikor bunkó és tapló. Bár őszintén ha ilyen kell egy kapcsolathoz az már probléma.


"Persze ha neki elmondanám, jönne azzal hogy az én idióta agymenéseim egyike az egész."


Neked miért van kérdésed, ha ezt mondaná?


Ha valaki ilyet mond a másiknak,az nem is szereti a másikat.


Miért van olyan érzésem hogy mindketten kapcsolatfüggők vagytok, és csak szükségleteket elégítettetek ki egymásnak a kapcsolatban.


Azt írod, hogy most reálisan látjátok egymást. Szerintem meg nem.

2022. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy ki akarsz-e menni külföldre. Mi nem dönthetünk helyetted. Ezt a döntést neked kell meghozni, csak nem árt tájékoztatni ezen dologról a másikat. 2-es vagyok.
2022. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
* nem zavarna
2022. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggők vagytok, és a szex által termelődött boldogsághormonok tartják össze ezt a "kapcsolatot". Magyarul szexelni kell ahhoz, hogy úgy érezzétek szeretitek egymást, de ez csak a hormonok miatt van. Amúgy ez egy sz*r kapcsolat, ahol állandóan cirkusz meg veszekedés van. Nem terveztek közös jövőt, nem költöztök össze rendesen, nincsenek közösen távlati terveitek amiért mindketten dolgoznátok.

Az ilyen kapcsolatokat szokták "átminősíteni" szexkapcsolattá.

Ezzel a rózsaszín ködös szerelmes dologgal is csak te foglalkozol, a másik felet k*rvára nem érdekli. Ő megkapja a szexadagját, helyrebillennek a hormonjai, jól érzi magát, és ennyi.

Te meg azon agyalsz, amin nem kéne. El kell véglegesen dönteni, hogy együtt vagy külön tervezitek az életeteket.

2022. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

2 a szexet (plusz érintések együtt alvás)azert fontos emlitenem, mert joformán a testi hiany hozott minket ujra össze. Nem más. Egyfajta vágy a másikra.


Igen eddig szerelem rajongás volt. Most meg nem is tudom ez mi.


Pro kontra listán veszítene. A balhé miatt helyesen tettem hogy szakítok. Mégis valami öszekapcsol minket, amit nem is értek hogy az mi.


3# ha kimennék, jóhogy fel fog neki tűnni. Nincs ilyen, hogy ne tudná.

2022. márc. 23. 08:39
 7/51 A kérdező kommentje:
5 # neki azért könnyebb mert neki van fix jo munkahelye, elvan velem is, neki nem kell döntéseket hozogatnia. Ha adom magam elfogadja, ha szakítok, azt is
2022. márc. 23. 08:41
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

#7

De az a te döntésed, hogy milyen jövőt szánsz magadnak!

Szeretnéd hogy csak a szex kössön össze egy pasival, aki csak addig rendes veled amíg szexelsz vele? Vagy inkább hosszabb távra tervezel és keresel egy olyan férfit aki közös jövőt akar veled építeni és nem csak a testedet használja.

Ez a te döntésed, és ezt nem kell senkire áttolni!

A saját életedet te alakítod, és ha a sz*rral megelégedsz, az a te bajod.

2022. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Na beszéltem vele külföldről.

Azt mondta ez az én döntésem ha akarok menjek, nem érzi jogának azt, hogy ilyenbe beleszolhatna(de akkor vége)


Mondtam neki, hogy nem tudom mi ez, ami köztünk megy most. Azt mondta, ő maximálisan tudja, hogy engem akar, soha nem aludni nélkülem.(korábban sem akart soha egy napot sem kihagyni, az, hogy en eljöttem, neki egy érvágás volt, első 2 nap, totálisan megőrült.)

Ami őt zavarja, hogy csak próbál abban bízni, hogy ezalatt nem más pasival voltam.


Gőzöm sincs mi alapján döntsek mellette, vagy nélküle.

Mert nekem nincsenek úgy terveim pl hogy vele nem lehet, de majd mással biztos családom lesz majdan, meg ilyenek. Nem is biztos egyáltalán az, hogy én akarok e családot bárkivel. Nekem ilyen szintű bizalmam egyetlen egy férfiben sincs es nem is volt sohasem.

Majd ha akarok magamnak gyereket úgy hogy azt is vállalom ha kell majd egyedül is vegigcsinálom, akkor meg doszt mindegy lesz ki csinál fel és ki hagy majd ott gyerekkel.


KÉPTELEN vagyok komolyat tervezni bárkivel is. Azaz én senkivel nem tervezek soha komolyat. Azaz ilyen alapon nem fogom dobni. Mert a következőben meg azutániban sem fogok es nem is akarok olyan szinten bízni hogy na majd ő 20 évig kitart mellettem gyerekkel.

2022. márc. 23. 09:01
 10/51 anonim ***** válasza:
79%

Jaj megint te...

Már 3 napja nem szexeltetek és muszáj volt egymásnak esni úgy, hogy semmit nem beszéltetek meg - remek, de persze hogy semmi megbeszélés, semmit nem oldottatok meg, semmi nem változott. A problémákat félresöpritek és azt várod, hogy egy klassz őszinte nagy szerelemben éljetek. Mégis mitől...? Amúgy én abban élek, de mi a jóistennek elmondani napi 20-szor hogy szeretlek??? Ez a cukormáz a foson, amiben éltek.

2022. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!