Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, kibékülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, kibékülés után hogyan szeressem, vagy szeressem e, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap együtt voltunk.

Egy hatalmas balhé miatt viszont elköltöztem átmenetileg illetve szakítottunk csak nem volt kimondva de szakítas volt.

Bárhogy kapálózott, nem találkoztunk.

3-4 nap különlét a folyamatos együttlétek után nálunk rengeteget jelent.

Már gyászoltam is a kapcsolatot, hogy vége, ő lazábban lezárta.

Még sírdogálós, gyászolós hangulatban voltam, de szerveztem nélküle az életem.


Csak ugye addig napi szex volt, egy nap nem is egyszer.

Azaz 3 nap múlva már mindkettőnknek hiányzott a másik közelsége, az érintések, az együtt alvás, a szex is.


Tehát szakítás után jött a gyász először, feldolgozása annak, hogy vége, erre mindkettőnkben kialakult a hiányérzés, csak magára a testközelségre is.(addig minden nap ölelve aludtunk stb)


Ez a felfokozott vágy,(vagy kapcsolat utáni "elvonási"tünetek), hogy ölelni, erinteni akarod a másikat, mert eddig minden nap volt, most meg 3-4 napja semmi, el volt hatalmasodva rajtunk.


Azaz találkoztunk, kibékülés címmel, es megvoltak ezek a körök is, hogy így szeretjük, meg ugy szeretjük egymást(nem azért szakítottunk, mert ne szeretnénk egymást, hanem a balhé miatt), de alig bírtunk beszélgetni is a továbbiakrol, vagy a bajokról, mert a kémia, ösztönök voltak erősebbek. Amikor már régota nem kaptad meg a másikat, és kb már semmi nem érdekel, csak végre megkapd, szóval amikor úgy szexuálisan nagyon ki van már magából fordulva az ember.

Pár szóban meg lett beszélve ennyi csak szinte, hogy kibékülünk. Meg pár szó a problémárol.


Ennyit a háttérsztoriról.

A kérdés amire vonatkozna, a problémáim:


Ezek után, ill szakítás után, nekem teljesen olyan egy kicsit, mintha most sem járnánk. Csak összeakadtunk.

Mintha minden megtört volna. Az ölelést meg bújást úgy érzem, nem az már köztünk, ami volt.

Fura mondani azt, hogy szeretlek, es nagyban hanyagolja ő is.(korábban rengetegszer mondtuk egymásnak naponta, most egyszer megbeszéltük szeret, én is téged és ennyi)


Nem tudok, de ő sem, olyan lenni, mintha mi sem történt volna. Hogy oké lapozzunk, mától ismét napi szintű együtt alvás, meg a többi(napi szintű folyamatos csetelések, telefonálások mikor külön vagyunk).

Amikor úgy egymásra vannak zsongva a szerelmesek.


Talán ahhoz hasonló az egész, mintha megint össze kéne jönnünk ahhoz, hogy egyáltalán ez kapcsolat legyen.

Mintha 2 "idegen" ember találkozott volna. Akik megint meg kell egymást ismerjék.

Mintha ez az egész valami más lenne. Köd nélkül a valóság. A valódi másik. Azaz reálisan látjuk egymást.


És szerelmes köd miatt voltunk együtt eddig. Na ez elmúlt.


És most azt nem tudom, mivel elkezdtem nélküle szervezni az életem(külföld), hogy ezt folytassam e mellette. Vagy keressek itthon munkát mellette.

Nekem ez hatalmas döntés. És ebbe ő nem szólna bele, azaz nem vele kell megbeszélnem. Nekem kell meghozni egyedül.


A kapcsolatban ez a szerelmes köd utáni beállt reál állapot, amikor a másikat nem rózsaszín szemüvegben látod, es nem mered már mondani napi hússzor felhőtlenül hogy szeretlek,(mert a másik sem ilyen már), hanem pl egyszer elmondod és kész, adja azt, hogy idegen érzésem van valahogy. Mintha nem is kapcsolatban lennénk.


Persze ha neki ezeket elmondanám, jönne azzal hogy az én idióta agymenéseim egyike csak az egész. Ő velem van, a barátom, együtt járunk, ne bonyolítsak.(csak épp akkor sincs már köztünk ami volt, pl napi folyamatos csetelések stb, ez már nem adja magát, más az egész, de teljesen más)


Össze vagyok teljesen zavarodva.


Azzal járok, akivel már elengedtük egymást.



#szakítás #újra ölelni
2022. márc. 23. 08:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már bizonyított. Gondolom nem egy alkalommal. Azért mert ma nem ordít, nem bánt, nem azt jelenti, hogy ha megint nyeregben érzi magát, nem lesz megint agresszív. Mert az lesz.

Ilyen hapsival nem szabad leállni!!!

2022. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
29 minden másban tökéletes lenne nekem. Teljes egészeben az aki nekem kell. Minden egyes más, személyisegjegye, jelleme, élete ambícioi normái, 100%-os nalam. Vagy több is, mert engem is felülír.
2022. márc. 23. 13:44
 33/51 A kérdező kommentje:
31 igen ezt irtam én is valamelyik kommentemben, hogy már bizonyított.
2022. márc. 23. 13:46
 34/51 anonim ***** válasza:

Tökéletes lenne minden másban.

Ez viszont egy olyan tulajdonság, amit én magam semmi esetre sem tolerálnék.

Lökheted az ambícióit, a humorát, a potenciáját, bármit, ha egy vadbarom. Kössz nem.

2022. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

25.kommentemben irtam

"Es ő azzal jön hogy engedjem hogy bizonyítson. Csak épp pont, hogy bizonyított a hibával."

2022. márc. 23. 13:50
 36/51 A kérdező kommentje:

De szakítottam is amugy.

Csak az a hiányérzés benne, bennem.


Mint amikor valakik nem lehetnek egymáséi, de mindkettő akarja, nagyon. De nem lehet.


Mint amikor elválasztanak egymástól 2 embert akaratuk ellenére.


Mintha a saját vágyaimat szerelmemet akaratomat kellene leküzdenem eszből.


Valójában önmagamat kellene legyőznöm és hátat forditani a saját vágyaimnak, a szivemnek, a saját akaratomnak.

2022. márc. 23. 13:53
 37/51 A kérdező kommentje:

*észből


Arrol kellene magam meggyőzni hogy ne legyek azzal, akire vágyom, akit szeretek es aki rám vágyik és szeret. Mert valójában "kígyót melengetek a mellkasomon"

2022. márc. 23. 13:55
 38/51 A kérdező kommentje:
Kb az az érzés, mintha valaki neked azt mondaná, nem lehetsz a pároddal többé együtt. Nem aludhatsz vele. Nem ölelheted többé. A párodat látod, hogy ebbe beleőrül és küzd érted. Ahogy akar téged, es ahogyan szenved. Es akihez rohannál oda. A karjaiba. De nem lehet.
2022. márc. 23. 14:16
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos olyan. A hapsi, akit imádtam, társkeresőzött mellettem. Kiderült, kivágtam. Felgyógyultam. Gyönyörű kapcsolatom lett, jobban szeretem őt mint bárki mást.

Ha szerelmes az ember, azt megszenvedi, ha szakít. Ezt nem tudod megspórolni. De valamit valamiért. Aki idióta, az sajnos az is marad. Sőt, rosszabb lesz.

Hiába szereted, ha nem lehet vele együtt élni.

2022. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2022. márc. 23. 17:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!