Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, kibékülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, kibékülés után hogyan szeressem, vagy szeressem e, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap együtt voltunk.

Egy hatalmas balhé miatt viszont elköltöztem átmenetileg illetve szakítottunk csak nem volt kimondva de szakítas volt.

Bárhogy kapálózott, nem találkoztunk.

3-4 nap különlét a folyamatos együttlétek után nálunk rengeteget jelent.

Már gyászoltam is a kapcsolatot, hogy vége, ő lazábban lezárta.

Még sírdogálós, gyászolós hangulatban voltam, de szerveztem nélküle az életem.


Csak ugye addig napi szex volt, egy nap nem is egyszer.

Azaz 3 nap múlva már mindkettőnknek hiányzott a másik közelsége, az érintések, az együtt alvás, a szex is.


Tehát szakítás után jött a gyász először, feldolgozása annak, hogy vége, erre mindkettőnkben kialakult a hiányérzés, csak magára a testközelségre is.(addig minden nap ölelve aludtunk stb)


Ez a felfokozott vágy,(vagy kapcsolat utáni "elvonási"tünetek), hogy ölelni, erinteni akarod a másikat, mert eddig minden nap volt, most meg 3-4 napja semmi, el volt hatalmasodva rajtunk.


Azaz találkoztunk, kibékülés címmel, es megvoltak ezek a körök is, hogy így szeretjük, meg ugy szeretjük egymást(nem azért szakítottunk, mert ne szeretnénk egymást, hanem a balhé miatt), de alig bírtunk beszélgetni is a továbbiakrol, vagy a bajokról, mert a kémia, ösztönök voltak erősebbek. Amikor már régota nem kaptad meg a másikat, és kb már semmi nem érdekel, csak végre megkapd, szóval amikor úgy szexuálisan nagyon ki van már magából fordulva az ember.

Pár szóban meg lett beszélve ennyi csak szinte, hogy kibékülünk. Meg pár szó a problémárol.


Ennyit a háttérsztoriról.

A kérdés amire vonatkozna, a problémáim:


Ezek után, ill szakítás után, nekem teljesen olyan egy kicsit, mintha most sem járnánk. Csak összeakadtunk.

Mintha minden megtört volna. Az ölelést meg bújást úgy érzem, nem az már köztünk, ami volt.

Fura mondani azt, hogy szeretlek, es nagyban hanyagolja ő is.(korábban rengetegszer mondtuk egymásnak naponta, most egyszer megbeszéltük szeret, én is téged és ennyi)


Nem tudok, de ő sem, olyan lenni, mintha mi sem történt volna. Hogy oké lapozzunk, mától ismét napi szintű együtt alvás, meg a többi(napi szintű folyamatos csetelések, telefonálások mikor külön vagyunk).

Amikor úgy egymásra vannak zsongva a szerelmesek.


Talán ahhoz hasonló az egész, mintha megint össze kéne jönnünk ahhoz, hogy egyáltalán ez kapcsolat legyen.

Mintha 2 "idegen" ember találkozott volna. Akik megint meg kell egymást ismerjék.

Mintha ez az egész valami más lenne. Köd nélkül a valóság. A valódi másik. Azaz reálisan látjuk egymást.


És szerelmes köd miatt voltunk együtt eddig. Na ez elmúlt.


És most azt nem tudom, mivel elkezdtem nélküle szervezni az életem(külföld), hogy ezt folytassam e mellette. Vagy keressek itthon munkát mellette.

Nekem ez hatalmas döntés. És ebbe ő nem szólna bele, azaz nem vele kell megbeszélnem. Nekem kell meghozni egyedül.


A kapcsolatban ez a szerelmes köd utáni beállt reál állapot, amikor a másikat nem rózsaszín szemüvegben látod, es nem mered már mondani napi hússzor felhőtlenül hogy szeretlek,(mert a másik sem ilyen már), hanem pl egyszer elmondod és kész, adja azt, hogy idegen érzésem van valahogy. Mintha nem is kapcsolatban lennénk.


Persze ha neki ezeket elmondanám, jönne azzal hogy az én idióta agymenéseim egyike csak az egész. Ő velem van, a barátom, együtt járunk, ne bonyolítsak.(csak épp akkor sincs már köztünk ami volt, pl napi folyamatos csetelések stb, ez már nem adja magát, más az egész, de teljesen más)


Össze vagyok teljesen zavarodva.


Azzal járok, akivel már elengedtük egymást.



#szakítás #újra ölelni
2022. márc. 23. 08:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

"KÉPTELEN vagyok komolyat tervezni bárkivel is. Azaz én senkivel nem tervezek soha komolyat"


Nem is kell neked komolyat tervezni, mert agyilag nem vagy olyan szinten. Neked egész életedben szexen alapuló kapcsolataid lesznek, közben te ábrándozol a rózsaszín ködről, a másik meg használja a tested, azért mert HAGYOD!

Magadnak köszönhetsz mindent.

Naponta kiírsz öt kérdést a veszekedéseitekkel kapcsolatban, de te NEM LÉPSZ. Mindig megmagyarázod, hogy miért nem.

Ugyanezt csináltad az exeddel is. Semmi különbség.

A szexel nem lesz megoldva semmi.

Még véletlenül se maradj egyedül, mert még valami bajod lesz tőle!

Akkora f*szhiányod van, hogy képtelen vagy egyedül élni?

Miért van az, hogy ez másoknak sikerül?

Csak rendbe kellene magadat tenni pszichésen, és akkor nem mindig ilyen faszikkal jönnél össze. De inkább nem, mert akkor nem lehetne napi öt kérdést kiírni a cirkuszaitokról.

2022. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Mivel részemről értelme sincs megbeszelni. Eleve szakitottam is. Nem tolerálom.


Azaz mit regéljek rajta?

Annyit kértem csak, hogy a megelőzésre figyeljen oda, hogy legközelebb ne fordulhasson elő. Ennél több ötletem sincs. Ezert sem akarok ezen rágódni.


A szakítást mai napig is helyesnek tartom.

Azaz azt sem tudom, minek vagyunk együtt?

De ez miatt, mert jaj együtt kell aludni. Mert nem jó egymás nélkül.

Mert ha külön vagyunk, meg elkezdünk vergődni.

És tényleg hülyén is kezdi érezni magát az ember hogy hiányzik a másik, szenvedek, kínlódok, bakker telefon, 5 perc es megvan oldva es nincs kínlódás. Minek kínlódjon az ember, ha 2 perc alatt megoldhato.


Talán ahhoz hasonló hogy valakinek fáj a feje de kerülgeti az Aspirint. Es inkább falba veri a fejét már és hány inkább. de nem, az istennek sem veszi be az aspirint.

2022. márc. 23. 10:18
 13/51 A kérdező kommentje:

11


-életemben nem volt még szexem alapulo kapcsolatom. Mind szerelmi volt

-Éveket is voltam már egyedül 2 pasi közt, nem is egyszer.

- az exeimhez képest meg pszichésen én vagyok inkább az egészséges. (Van hűtlen exem, van gyerekfóbiás exem, van egoista exem, van anyakicsifia exem, stb. Hozzájuk képest és vagyok szinte csak a normalis. Nem nekem kéne itt magam rendbe tenni.)

2022. márc. 23. 10:22
 14/51 A kérdező kommentje:
Akiket soroltam exeket mind kéotelen egyenrangu normális egeszséges kapcsolatra a fő szemelyisegjegyeik miatt.
2022. márc. 23. 10:26
 15/51 A kérdező kommentje:

En még komolyan nem láttam mentálisan tökéletes férfit. Aki sérülésmentes lenne.

És engem küldenek pszichologushoz MERT nem is keresem már azt.

2022. márc. 23. 10:28
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Ja ha fáj a szakítás, akkor fel kell hívni és 5 perc múlva már nálad, hopp meg is oldottátok.

A lóf*szt oldottátok meg. Vergődtök - te legalább is - a híg fosban, de szórtok rá porcukrot és nem érted, miért nem működik. Szakítottatok, de mégis együtt, mert néha keféltek. Lelked rajta. Csak akkor mégis mit vársz? Összejársz vele szexelni.


Egyszer kell eldönteni, ami nem működik azt le kell zárni, nem összejárogatni jaj de fáj - hát igen ez nem 1 napos mutatvány túllenni egy kapcsolaton. Mint a 2 éves dackorszakos kisgyerek, neki most kell de azonnal mert nem bírja ki. akkor kínlódj.

2022. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

13

Te szexfüggő vagy. Azt meg nem kell leírni, hogy ki voltak az exeid, mert aki itt szokott olvasgatni, az tudja, hogy naponta írsz ki olyan kérdéseket amiben az aktuális fasziddal van valami balhé.

A faszik is hülyék, te meg rájuk hárítasz mindent, mert neked úgy könnyebb elviselni, hogy kudarcba fulladnak a kapcsolataid. Mindig mindenről a pasik tehetnek. Szidod őket minden nap.

Az meg ,hogy neked szerelmi kapcsolataid vannak, az részedről biztos így van, de csak meg kell nézni, hogy mi történik minden kapcsolatoddal? Függtök egymástól a szex által, a problémák nincsenek megoldva. Te meg majd ezzel párhuzamosan keresel egy másik ürgét, addig ezt fenntartod. Ha már meglesz a következő, csak akkor szakítasz. Tavaly ugyanezt csináltad az exeddel is, volt szerencsém végigolvasni a mindennapos kérdéseidet.

2022. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Nem szidom a pasikat.

Ezt a megjegyzést nem is értem.


A barátom követett el hibát amiert szakitottam. Nem szidtam. Szakitottam. Ma sem szidom. Hibázott. Es nagyot.

Ettől még nem lesz sz.rember, meg semmi.

Csak épp nekem maxon tolerálhatatlan a hiba.


A bajom csak akkor van, ha hiba van. Abban a pillanatban. Egyébként meg nincs.


Es ebből adódik az hogy amugy meg semmi bajom nincs. Hiba esetén megyek, amugymeg vagyok


És jön ez a csiki csukizás.ami most van.

2022. márc. 23. 10:52
 19/51 A kérdező kommentje:

most ígérgeti, hogy nem követi el újra a hibákat. Megelőzi, odafigyel.

Csak ez engem már valahol hidegen hagy. Mert ami történt, az már megtörtént. És azt kellene nem megtörténtté tenni. De ilyet nem lehet. Tehát nincs mirol beszelni. Nincs olyan hogy problémát megbeszélni.


Megelőzés marad csak.

Azaz hímestojás lett a kapcsolatunkból.

2022. márc. 23. 10:58
 20/51 A kérdező kommentje:

És mostanában nem győz segíteni mindenben, meg ezek mennek.

Tenni akar azért, hogy visszakapjon rendesen.

Kedves gesztus. Örülök, hogy legalább van benne ennyi.

2022. márc. 23. 11:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!