Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánt állandóan emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt állandóan emiatt?

Figyelt kérdés
Világ életemben m-es ruhákat hordtam. Azután, hogy megszületett a gyerkőc, l-es ruhákat kell vennem. És a férjem állandóan piszkál. Múltkor a boltban tetszett egy felső, de nem volt belőle csak 32es,34es és 36os méretű. Vissza raktam, kérdezi, miért. Mondom, kicsik a ruhák. Erre gúnyosan megjegyzi, na persze,nem te vagy inkább nagy? Nem szóltam rá semmit inkább.
2022. márc. 26. 06:46
1 2 3 4
 21/32 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@20

Mert egy pc válasz jobb lenne a kérdezőnek?

Én simogassam a hájas fejét a férje helyett???


Ne legyünk már ennyire birkák, hogy elhiszünk mindent a médiának.

A kövérek nemcsak hogy csúnyák de végtelenül egészségtelenek is, le kell fogyniuk!

Én leadtam 50 kilót, 120ról 70re sikerült levinnem magam, majd felszedtem 10 kiló izmot.

Azóta egészségesebb és vonzóbb vagyok.

És igen, a folyamatos sérelmek segítenek.

Kivéve, ha az ember gyenge és még több kajával kompenzál.

Akkor viszont meg is érdemli kérdező, hogy elhagyják, és remélem a gyereket is az apa kapja meg, nem egy malacka

2022. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%

Na mondjuk ez is túlzás amit ez a nemaRendőrség csinál, mert ő valóban dagadt volt (120kiló nem egy L-es méret......) és most mindenkit oltogat :D pedig gondolom te faszi vagy,szóval mégcsak nem is a szülés miatt lettél kövér.


Ez ahogy írsz aljadék, gonosz kövér ember maradtál belül.

2022. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Gyűlölöm a kövér embereket, mert ez a gyűlölet kell ahhoz, hogy én ne legyek mégegyszer az.

Tönkreteszik a saját életüket, és nem mellesleg rossz rájuk nézni.

Kérdezőt különösen utálom, mert nem csak a saját életét teszi tönkre azzal hogy kövér, de a családjáét is

2022. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
21, tudod a vonzóság nem a zsírtömegen múlik csak… sőt! Ezzel az alpári stílussal nagyon taszító vagy Lehetsz te a szépségkirálynő, ha a kapanyél kilóg a szádból és a gonoszság is elcsúfít….
2022. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"És igen, a folyamatos sérelmek segítenek."


Neked. Másnak nem biztos. Csak mert a Csernus régen üvöltözött mindenkivel a tévében, mindenki átvette ezt a szokást. Sokkal könnyebb, mint az empátia. És milyen egészséges lelkületről árulkodik utálni a kövéreket. Lehet, hogy jobban nézel ki, de belül el vagy törve.

2022. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem 120 kiló vagyok, hanem 75.ennyi voltam, mikor elvett. Diétát tartom, azóta nem hízok, csak fogyni nem megy. Vastag a combom, nagyobb a fenekem, van kicsi pocak is. De nem folyok szét. L-es, illetve 42es méretet hordok. És nagyon nehéz úgy diétázni, hogy a férjem meg csak a szénhidrát dús kaját eszi meg.
2022. márc. 26. 16:43
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazaér a férjed szépen otthagyod a gyerekkel te meg elmész szépen edzeni, meg beülsz valahova a barátnőddel.

Nem csak azt a 3 percet kell belerakni a gyerekbe a pasinak sem. Aztán még be is szólogat,menjen a francba.

2022. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél magasról arra, hogy mit akar enni a férjed. Csinálj csak egészséges, kalória szegény ételeket. Ha kell, konzultálj dietetikussal. Ha szerinte női munka a gyerekre vigyázás, akkor hívj gyerekfelvigyázót, amíg időd lesz magadra. Ha nem keres ehhez eleget a férjed, akkor szólj vissza, hogy pedig ez a férfi dolga. Aztán ha összeszedted magad, keress mást, aki tisztel, és hagyd ott a francba.

És nem, messze nem mindenhol van ez így. Férjem rendesen kiveszi a dolgát a házimunkából. Mosni, teregetni, felmosni, porszívózni, főzni, és minden másra is képes, mert egy önálló, felnőtt ember, aki nem cselédet keresett maga mellé, hanem egy társat, akivel többek között ezeket a feladatokat megosztják.

2022. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
#27 nem szokott hazajönni, csak este 8-9 körül. Akkor meg már nincs nyitva semmi itt nálunk. Hétvégén is későig nem jön haza. Csak akkor, mikor már minden kész van.
2022. márc. 26. 20:39
 30/32 anonim ***** válasza:
81%
Akkor döntsd el kérlek, hogy meddig szeretnél még ingyen cseléd lenni!
2022. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!