Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bánt állandóan emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt állandóan emiatt?

Figyelt kérdés
Világ életemben m-es ruhákat hordtam. Azután, hogy megszületett a gyerkőc, l-es ruhákat kell vennem. És a férjem állandóan piszkál. Múltkor a boltban tetszett egy felső, de nem volt belőle csak 32es,34es és 36os méretű. Vissza raktam, kérdezi, miért. Mondom, kicsik a ruhák. Erre gúnyosan megjegyzi, na persze,nem te vagy inkább nagy? Nem szóltam rá semmit inkább.
2022. márc. 26. 06:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30Nagyon sokan vagyunk cselédek.(Van aki szégyelli nem is beszél róla)

Hogy miért mert ha nem mondják ki akkor is ez van elvárva tőlünk.

El van várva hogy szüljél kedves legyél pénzt keressél bájos karcsú aranyos alázatos kötelességtudó szorgalmas és kitudja mi még legyél.

Az átlag nő bizony csak egy két lábon járó robotgép amít az évek alatt elfogad mert így kell lennie.

Egy férfitől úgy igazából mit vár el a társadalom?

Dolgozzon tartsa el a gyerekét.

Ja nem beszélve arról ha a gyerek 3múlt az anya is rakjon le annyít az asztalra.

Ha többet tud lerakni attól sem esnek a pasik hasra az amít egy nő tud teljesíteni mind természetes.!

Úgy látom aki egyedül élő nő azt sem veszi a társadalom sokra lásd a munkabéreket.

2022. márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Kövérség:

Nálunk a családban genetika.Mindenki jó húsban van

A magam részéről mindig fiatalon koplaltam.Hogy karcsú legyek 178cm magasságomhoz 63-66kg voltam

Férj gyerekek3.

(Nagyon segítőkész férj)

Bizony a genetika nem hazuttólta meg önmagát és bevallom a koplalásból is elegem lett így elértem 95-102kg

A férjem soha nem tett megjegyzéseket úgy fogadott el ahogy voltam nem szeretett kevésbé.

Így én is elfogadtam magam.

Aztán jött egy tragédiája az életembe 3hónap alatt70kg lettem fél éven belül 57_58kg

Aztán csak tovább fogytam.

Lényeg rengeteg egészségügyi problémával küzdöttem.

Nagyon nehezen jöttem helyre.Ma már úgymond hejre jöttem a súlyom 75-82kg között vándorol de ez így nekem jó

Nem érdekel ehez ki mit szól én így elfogadtam magam.

A párom is olyan ember aki nem az aktuális kg alapján szeret.

Úgy gondolom az igaz szeretet ilyen.

2022. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!