Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allandoan uj tetkot csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan uj tetkot csináltat akivel összejövök. Mi ez az uj tetko mánia, addig meg jóvolt ami van évtizedekig is?

Figyelt kérdés

Megismerek vkit. Van tetkoja 10 eve ilyen olyan amolyan.


Kialakul a kaocsolat szerelem élünk mint hal vízben, elkezdenek töltődni kivirulni a szerelemtol kapcsolattol.


Es már herotom van valahogy attol hogy jönnek azzal hgy egy bazi nagy tetko hianyzik neki a mellkasára valahogy.


Mit jelent az ha egy pasi ilyen hogy hirtelen kellenek a "bélyegek" meg minden szir szar a testére amig 10 evig nem jutott eszébe?


2022. ápr. 6. 10:38
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

9

Nekem is volt tetko nelkuli baratom!!szabályosan dícsértem folyamat a testét bőrét hogy önmagában csodaszép (mint valami dávidszobor :D)es imádtam hogy nem kell neki tetko kifejezni akármilyen lelki nyavajáit vagy bármiert.



Erre a jobb alkarjára feltetoválta a nevunket (nonfiban)miutan majdnem meghaltunk egy autobalesetben.

Szoval ha azt nézzuk még egy tetovalatlanbol is tetkosat csinálok.


Lehet tenyleg szalonban kéne dolgozzam.

2022. ápr. 6. 11:45
 12/58 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen most kaptam "kedvet " újra menni és csináltatni"


De ez kaocsolatfuggvenye.

Mert irtam miutan kidobtam az exem de erdekes, már nem kell neki tetko a mellkasára!!!


Mwg olyan rossz hogy elfogadok egy embert ahogy van, erre ott kell majd lessem minden nap a bazi nagy tetkoját a mellkasán ezentul. Szinte izzadok azon hogy de jó még nem kért idopontot de jó még mindig nem kért, még nem csináltatja, ..

2022. ápr. 6. 11:47
 13/58 A kérdező kommentje:

Bezzeg ha en caak megemlitem hogy intimpiercinget akarok abbol egyenes háboru van es meg van tiltva szabalyosan nekem.


Ez is mindegyikre jellemzo.

2022. ápr. 6. 11:49
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Istenem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

En is ezt mondom.

Belép egy csaj az életukbe erre repkednek a szalonba🤦‍♀️

2022. ápr. 6. 11:53
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el egyáltalán mi a bánatnak jössz össze olyan férfival, akinek tetoválása van, ha te nem szereted a tetovált férfiakat?! Hol a logika? Felnőtt emberek, akkor és oda varratnak tetkót, amikor és ahova akarnak, ha neked meg nem tetszik, akkor vedd a kabátod aztán keress tetoválás nélküli férfit. Komolyan.. írásod alapján téged sem az eszedért szeretnek. Még egy teljesen tetoválatlan ember is dönthet úgy idővel, hogy ő mégis akar, és akkor? Nekiállsz hisztizni, hogy neked az nem tetszik? Élő példának itt vagyok én, ugyan nő vagyok, de már 3 éve voltunk együtt barátommal, amikor is "rám jött", hogy szeretnék tetoválást. Mindig is tetszettek, aztán akkora jutottam el odáig, hogy csináltatok is. Azóta már van 4 és őszintén nem érdekelt volna különösebben, ha a barátom ennek nem örül, ez ugyanis az ÉN testem és nekem tetszik. Semmivel nem lettem/leszek más ember egy tetoválástól, így nyilván semmiféle probléma nem volt ebből, na meg nem utolsó sorban szeretjük egymást, nem csinálunk problémát oda, ahol nincs. Akinek meg ekkora trauma egy tetoválás, mint neked, az eleve össze se kéne jöjjön olyan emberrel, akinek már van.
2022. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

"ssze olyan férfival, akinek tetoválása van, ha te nem szereted a tetovált férfiakat"


Írtam!! Nem azert szeretjuk a masikat mert hibás vagy nem hobás.


Anyajegyet szeplőt narancsbőrt is normal esetben elfogadjuk a párunkon akit szeretunk.

2022. ápr. 6. 11:57
 18/58 A kérdező kommentje:

"ÉN testem é"


Amit nekem kell látnom naponta viszont. Nekem kell vele ugy szexelni, en megyek be hozza a furdobe, keozeld el ugy mintha folyamat egy szemölcs lenne a kéoedbe nyomva hogy nezd.

2022. ápr. 6. 11:58
 19/58 anonim ***** válasza:
96%

Te mi az úristenről beszélsz?? Mi az, hogy "hibás" meg "nem hibás"?

Egy ember sem lesz hibás attól, hogy tetoválása van vagy épp anyajegye, szeplője, narancsbőre stb.


Jaj te szegény, neked kell látnod meg még szexelned is vele? Mindjárt megsajnállak. Akkor rém egyszerű: KERESSÉL TETOVÁLATLAN férfit meg ilyen alapon szemölcs/anyajegy/etc nélkülit, mert az írásodból lerí milyen felszínes, agyatlan tyúk vagy, aki a tetoválást képes egy szemölcshöz hasonlítani. Ezek szerint neked a szemölccsel is bajod lenne, mert neked kell látnod és neked kell vele szexelned. Hagyd már szegény srácot, hogy találjon egy értelmes nőt, aki nem abban méri a szeretet, hogy van-e rajta valami "hiba". Szánalmas.

2022. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

A bőre hibàs igy ertettem.irtak a peldát az anyajegyrol is.

A baratom meg raadasul olyan tetkot akar ami netto idiota is pláne. Es jó bazi nagyban.

2022. ápr. 6. 12:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!