Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allandoan uj tetkot csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan uj tetkot csináltat akivel összejövök. Mi ez az uj tetko mánia, addig meg jóvolt ami van évtizedekig is?

Figyelt kérdés

Megismerek vkit. Van tetkoja 10 eve ilyen olyan amolyan.


Kialakul a kaocsolat szerelem élünk mint hal vízben, elkezdenek töltődni kivirulni a szerelemtol kapcsolattol.


Es már herotom van valahogy attol hogy jönnek azzal hgy egy bazi nagy tetko hianyzik neki a mellkasára valahogy.


Mit jelent az ha egy pasi ilyen hogy hirtelen kellenek a "bélyegek" meg minden szir szar a testére amig 10 evig nem jutott eszébe?


2022. ápr. 6. 10:38
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
94%
Akkor pofa lapos és viseld el
2022. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

A kerdes a miértje volt.


Mivel váltom én ezt ki. Mert a kovetkezo srácnál mát NEM akarom hogy azzal álljon elém hogy ja amugy csináltat egy (uj)tetkot a mellkasára!

2022. ápr. 6. 12:31
 33/58 anonim ***** válasza:
93%

Rém ostoba vagy. Mit pörögsz itt a szemölcs-tetoválás dolgon? Milyen agyi kapacitással rendelkező ember von folyamatosan párhuzamot egy szemölcs és egy tetoválás között? Engedd már el szerencsétlen pasit, hadd találjon egy értelmes nőt.


Még egyszer: Vagy elviseled, hogy tetoválása van és szépen csendben maradsz vagy pattansz. NINCS MÁS OPCIÓ.

2022. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Átverésnek tartom azt, hogy valakit megismerek "csupaszon", es átvált.

Ez olyan mintha összejönnék egy nem cigizővel nem drogossal erre mellettem rámegy ezekre.

2022. ápr. 6. 12:33
 35/58 A kérdező kommentje:

33 ki az aki egy anyajegy borhiba miattszakit? Ja a ferfiak kidobják a szulés után a nőt tenyleg.



Lehet kezdem megértenj

2022. ápr. 6. 12:34
 36/58 A kérdező kommentje:

Amugy sem járok csukott szemmel mellette, az meg a másik.

Aztan kidobom es jé nem lesz mellkastetko.

Ez nagy🤣

2022. ápr. 6. 12:35
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

"Átverésnek tartom azt, hogy valakit megismerek "csupaszon", es átvált."


Fuuhh, vannak bajok. Azért ne hasonlíts már össze egy tetoválást a droggal bszki. Mennyire kell ehhez sötétnek lenni? A tetoválással nem árt senkinek, nem megy romba az élete, ellenben ha drogfüggő az illető. Meg átverés? Miféle átverésről beszélsz könyörgöm? Hallottál-e már arról, hogy az emberek változnak? Vagy talán írásos szerződés lett kötve, hogy nem tetováltathat? Ne legyél már ilyen sötét. Na meg eleve miről beszélsz, amikor úgy jöttél össze vele, hogy MÁR VOLT tetoválása??? Innentől milyen átverésről pampogsz? No komment.

2022. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

"Idiota onimádo barmok."


Hát mondjuk itt nálad jobban senkire nem illik ez a jelző. :D


"Megismerek vkit. Van tetkoja 10 eve ilyen olyan amolyan."

"Nem, nem volt tetkoja elol semmi."


Nem mondasz magadnak ellent, áh dehogy. Úgy kezdted, hogy VAN tetoválása. Tök mindegy, hogy elől vagy hátul vagy hol, a lényeg hogy VOLT neki. És akkor jöjjön a tízmilliós kérdés: minek jöttél össze vele, ha ennyire nem bírod elviselni a tetoválásokat?! Erre valahogy azóta sem sikerült válaszolni.

2022. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

Itt is irták hogy az ő teste es a másik véleménye le van sz.rva. azaz maguknak csinálják. Nem erdekli hogy a párjuknak ők tetszenek e stb.ez önimádás.


Elöl egyiknek sinca tetkoja csak a hátán. De dobjatok ide mégegy ilyen pasit 3 honapon belul garantálom menni fog mellkastetkot csináltatni.


Sőt. A síromnál a pap is tetovált lesz mar ebben is biztos vagyok.

2022. ápr. 6. 13:25
 40/58 A kérdező kommentje:

"kérdés: minek jöttél össze vele, ha ennyire nem bírod elviselni a tetoválásokat?"


1.Nem felszinességi alapon döntök vki mellett hanem a jelleme alapján.

2.ezt már írtam

3.elfogadtam azt hogy van a hátán. Lenyeltem!.igy ismertem meg.

4 nem agyaltak tetkon elso napokban. Nem tudtam arrol hogy egy indian lesz belole harci diszekkel.

2022. ápr. 6. 13:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!