Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allandoan uj tetkot csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan uj tetkot csináltat akivel összejövök. Mi ez az uj tetko mánia, addig meg jóvolt ami van évtizedekig is?

Figyelt kérdés

Megismerek vkit. Van tetkoja 10 eve ilyen olyan amolyan.


Kialakul a kaocsolat szerelem élünk mint hal vízben, elkezdenek töltődni kivirulni a szerelemtol kapcsolattol.


Es már herotom van valahogy attol hogy jönnek azzal hgy egy bazi nagy tetko hianyzik neki a mellkasára valahogy.


Mit jelent az ha egy pasi ilyen hogy hirtelen kellenek a "bélyegek" meg minden szir szar a testére amig 10 evig nem jutott eszébe?


2022. ápr. 6. 10:38
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Es volt tetoválatlan barátom is aki ma tetovált. Ennyit errol is.
2022. ápr. 6. 13:29
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy szólok, kérdező, a macskák nem szoktak tetováltatni. Ember úgyse marad meg melletted, szóval akár el is kezdheted a macskás néni karriert :D
2022. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

Az ex is kapar utanam.

Ennyit errol h nem maradnának meg.

Nem én viszem a sírba a pasikat, hanem ők engem.

2022. ápr. 6. 13:38
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jöjj össze az exszel (aki ezek szerint mégsem tetováltatott újat), és ezúttal feltételként kikötheted, hogy nincs új tetkó.
2022. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Ilyen orbitális hisztit levágva mondjuk csodálkozom, hogy egyáltalán leálltak veled, szerencsétlenek. Hány éves, 13? Még talán ebben a korban rendben van ez a borzalmas íráskép, a tengernyi hiba, az összefüggéstelen, halandzsa megfogalmazás meg a hiszti, na de később. Javaslom inkább egy háziállat meg néhány szexjátékszer beszerzését, mert ilyen kritikám aluli stílussal értelmes ember nem fog elviselni hosszútávon.


Láthatóan valami blokkolja az információ befogadást nálad, de akkor még egyszer:

1. Attól senki nem lesz önimádó, mert tetszenek neki a tetoválások és varrat is magára. Erős fogalomzavarban szenvedsz.

2. Kvára mindegy, hogy a teste melyik tájékán volt tetoválás, értsd már meg! A lényeg, hogy volt, tehát teljesen egyértelmű, hogy nem veti meg őket, ergo az is bőven várható volt, hogy a jövőben fog is még csináltatni. Próbálj már meg egy kicsit logikus gondolkodni, az ég áldjon meg.

3. Ne add már elő, hogy te kvázi mekkora önfeláldozó vagy, amiért nagy kegyesen elfogadtad és lenyelted, hogy neki tetoválása van. Kutya nem kért rá, nyugodtan választhattál volna mást is, ha ekkora világfájdalmat okoz számodra a tetoválás, de neeem. Te tetovált férfit választottál és most nyekeregsz, mert még többet akar. Fuck logic.

4. Talán van szád, amit ki lehet ám nyitni ismerkedéskor és meg lehet kérdezni az illetőt, hogy 1.: Van-e tetoválása?, 2. Kíván-e a jövőben élni vele, mert neked ez nem fér bele. Csak meglepődni nem kell, ha a felszínességed miatt a másik nem óhajt tovább ismerkedni, de megnyugtatlak: millió és egy pasi (és nő) van, akin nincs tetoválás és nem is akar. Ettől függetlenül az emberek változnak/változhatnak, ha te ennyire rugalmatlan vagy, akkor maradj inkább egyedül és kíméld meg magad másoktól.

5. A többi fájdalmas hülyeséged, miszerint neked biztos még a pap is tetovált lesz a temetéseden, inkább nem is kommentálom, jobban jár mindenki. Fel kéne nőni, mert jelenleg egy 13 éves hisztis kamasz szintjét sem ütöd meg. Mintha bármit is befolyásolna a világon egy (vagy több) tetkó, mintha attól bárki több/kevesebb lenne. Ugyanaz az ember marad, aki szerettél elvileg, bár ez a műbalhé után, amit itt levágsz máris azt is kétlem, hogy egyáltalán valaha is szeretted ezt a férfit.

6. Ja és azért, mert kifogtál néhány olyan TETOVÁLT férfit, akik évek múltán bazi meglepő módon újabb tetoválást akartak, még nem jelenti, hogy minden férfi akar és fog is csináltatni.


Bár kár beléd minden szó, úgy sem tudod felfogni. Remélem egy unatkozó troll vagy.

2022. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele osszejonni ujra.

Általában en ugy zárok le valamit hogy én már kiabrándultam teljesen. Nálam nincs visszaut. Akkor se kéne ha csak egy férfi lenne a földön.


A jekenlegi barátommal is beszéltunk erről, ha valaminek vége, az nála is ilyen szokott lenni. Az exeit is simán telibe sz.rja. en detto ez vagyok mint ő.

2022. ápr. 6. 13:47
 47/58 A kérdező kommentje:

44 re ment elozo kommentem.


Jah hiszti van. Mert mar megint megszivtam egy pasival

2022. ápr. 6. 13:48
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te szegény kis áldozat, megint megszívtad, oda ne rohanjunk. Talán valaki fegyvert tartott a fejedhez, hogy gyere össze ezzel a tetovált sráccal? Hmm? Ugye, hogy nem? Nem kötelező ám senkivel sem összejönni, nyugodtan maradhatsz egyedül is és akkor nem fogod megint megszívni..

Mást meg pl bántalmaznak, vernek, megaláznak, cselédnek tartanak a kapcsolatában, milliószor szarabb helyzetben van nálad, te meg frankón oldalak óta itt nyavalyogsz egy szaros tetoválás miatt, mintha ez örök megoldhatatlan probléma lenne. Sajnáltatni jöttél magad, hogy te milyen szerencsétlen vagy? Elmondtuk már: lehet szakítani, ha ennyire megakasztott egy tetoválás vagy vehetsz egy kutyát/macskát is, max az való neked ezzel a stílussal.

2022. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

Önimádo mert saját magának akar tetszeni lesz.rja a párja véleményét. Mikozben pl szules után a nők meg vértizzadva kuzdenek hogy ne legyenek kidobva a testük miatt

Akinek 10 éve nem volt tetkoja bòven nem várhato hogy halálpontosan mellettem fog akarni ujat. Miert nem az exe mellett vagy a kovetkezo csajánál? Egyaltalán nem készulok erre soha. De lassan már holtbiztos vagyok abbam aki mellé kerulok az rohanni fog a szalonba!!

Ismerkedeskor NEM jut eszukbe hogy akarnának. 10 évig nem is akartak könyörgöm!

Ez kimondottan mellettem forr ki honapok mulva.

Nem felszinessegi alapon járok valakivel. Ergo ha tetovalt a háta még nem rohanok el. Habár lehet ezt kellene tennem.

6.pontra kezdem murphynek érezni. Hogy de nálam azt jelenti pedig hogy szinte bárki akivel szoba állok ne adj isten összejovok tetovalt lesz elöl.


Mintha üldözne a balsors vagy nem tudom.


Az exem ezzel folyamat rettegesben tartott. Kidobom. Erre még most sem csináltatta meg. Kiszállok az egyik hülye mellől.

De a rettegést meg folytatja a jelenlegi. Azaz beszálltam egy masik hülye mellé.

2022. ápr. 6. 13:54
 50/58 A kérdező kommentje:

48 nem volt elol semmifele tetovalasa.

De volt olyan baratom is akinek sehop nem volt mégis lett


Hanyszor irjam már le.

2022. ápr. 6. 13:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!