Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allandoan uj tetkot csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan uj tetkot csináltat akivel összejövök. Mi ez az uj tetko mánia, addig meg jóvolt ami van évtizedekig is?

Figyelt kérdés

Megismerek vkit. Van tetkoja 10 eve ilyen olyan amolyan.


Kialakul a kaocsolat szerelem élünk mint hal vízben, elkezdenek töltődni kivirulni a szerelemtol kapcsolattol.


Es már herotom van valahogy attol hogy jönnek azzal hgy egy bazi nagy tetko hianyzik neki a mellkasára valahogy.


Mit jelent az ha egy pasi ilyen hogy hirtelen kellenek a "bélyegek" meg minden szir szar a testére amig 10 evig nem jutott eszébe?


2022. ápr. 6. 10:38
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Volt tetovalatlan baratom. Abbol is tetovalt lett.
2022. ápr. 6. 12:05
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Össze-visszabeszélsz, összefüggés és értelem nélkül.


Nem, értelmes ember nem titulálja hibásnak a másik bőrét, amiért azon anyajegy/szemölcs/narancsbőr/etc van vagy épp tetoválást csináltat rá. Alapból sem, akkor meg pláne nem, ha a szerelméről van szó. Ennyire felszínes ne legyél már jó ég. Lehet nyavalyogni, de akkor is az ő testéről van szó, ha neki tetszik, akkor téma lezárva, megcsináltatja, ha te meg annyira nagyon szereted, hogy emiatt nem vonzódnál már hozzá annyira esetleg emiatt ki is rakod, akkor az rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, nem róla. Az emberek változnak, lehet aki x éve nem akart, az ma akar. Ha én valakit szívből szeretek nem fogok egy tetoválás miatt balhézni, főleg hogy úgy ismertem meg, hogy már volt rajta, szóval még csak nem is érhet "váratlanul".


Millió és egy férfi van tetoválás nélkül, közülük kell választani vagy a legjobb, ha maradsz egyedül és akkor nem fenyeget az a veszély, hogy idővel arra a szörnyen sanyarú sorsra kell juss te szegény ártatlan, hogy a szeretett férfi mégis tetoválást csináltat....

2022. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

De ez nekem bőrhiba kategoria. Ennyi.


Meg amikről szol is netto baromsag. Lelki sérelmek, nagy mondások, vagy tartalom nelkuli nonfik, vagy vallási meg stb


Minek kell "újságot" , "közlönyt" csinálni egy testből.

2022. ápr. 6. 12:21
 24/58 A kérdező kommentje:

Volt tetkomentes barátom irtam.

Nem tetko alapján valasztok hanem emberi jellem alapján.

2022. ápr. 6. 12:22
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Az ő teste , azt csinál vele amit akar

Szakíts .

Neki is jobb lesz

2022. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
De a kérdés arra vonatkozott hogy az miert akar hirtelen egy bazi nagy tetovalast akivel összejövök? Ha 10 évig SE jutott eszébe??
2022. ápr. 6. 12:23
 27/58 A kérdező kommentje:

25 jellem alapon valasztok.

A tetkokat csak "lenyelem".

2022. ápr. 6. 12:23
 28/58 anonim ***** válasza:
95%

Mivel te a hozzászólásaid alapján se értelmes nem vagy, se érett, így nyilván a te elferdült elmédben ez bőrhibának minősül, de ez továbbra is téged minősít. Normális embernek meg nem az, ennyi.


Az meg, hogy mi nettó baromság és mi nem, majd eldönti ő. Neked az, neki meg nem. Továbbra sem értem mit nyavalyogsz meg hőbörögsz itt, ha ennyire nem bírsz ezen túllépni, akkor rém egyszerű: szakíts!!! Melyik részét nem érted ennek? Ha ő tetováltatni akar, akkor tetováltatni fog, történet vége. Ha neked nem tetszik, mehetsz isten hírével. Nem olyan nehéz ám ez.

2022. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

Ja es aztan ha őt is dobom megnézem akkor ő is elfelejti e a mellkas tetkot ahogy az ex is csak mellettem akarta.


Ez amolyan murphy lehet valszeg. Minel.jobban nem akarok vmit annal jobban beüt a krack.

Mint amikor suliban nem akarok felelni erre 80 bol is csak engem szólitanak fel.

2022. ápr. 6. 12:25
 30/58 A kérdező kommentje:

28 nem.

Akiknek nem tetszik a tetovalas annak mindenkinek ez csak elviselni valo cucc a masikon es nem tobb. Mint egy szemölcs kategoria.

2022. ápr. 6. 12:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!