Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny lettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny lettem? Érthető vagy túlzok?

Figyelt kérdés

Párommal már több éve vagyunk együtt.

Az elején még nem voltam ilyen, annyira a szeretetnyelvemen beszélt és kimutatta, hogy én vagyok neki az egyetlen, hogy eszembe se jutott az, h más is tetszhet neki.. vagy nem én lennék a legjobb.

Aztán úgy gondolom akkor jött egy törés, amikor annak ellenére is lájkolt női ismerősöket amikor már többször mondtam, hogy ne csinálja. Persze mindig kibeszélte, hogy neki ez nem jelent semmit ő erre használja a fbt. (Oké de tiszteletbe tarthatta volna, hogy rosszul esik)

Nekem ez teljesen úgy vetült le, hogy figyelmet ad más nőknek, bejönnek neki és még ki is mutatja nekik, megalàz engem. Ez már kb másfél éve volt de nem tudom elfelejteni az érzést , azóta is bennem van hogy nem én vagyok a legjobb neki.

Most ha azt látom, hogy női név jelenik meg a keresőjébe, vagy olyan oldalakat dob fel ajánlásként amin pucér nők pózolnak valami jármű mellett, óriási szorongás fog el és önbizalomhiány. Ez persze kivetül rá is, ami nem jó a kapcsolatnak de fogalmam sincs mit tegyek ellene?

Szorongó és féltékeny lettem, ilyenkor arra gondolok, hogy nem való nekem kapcsolat mert nem tudok bízni egy férfiban sem, akkor meg kár az időért. Ugyanokkor sajnálom 6évet eldobni, mert lehet csak nálam van a probléma? 25 n


2022. ápr. 8. 12:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha nekem azt mondaná az ember, akit szeretek, hogy ne lájkolgassak félidegen embereket, mert sértőnek érzi és rosszul esik neki, akkor nem lájkolgatnék többet. Nem halok bele ha szimplán továbbgörgetek valamin, cserébe a párom boldog. Ennyire egyszerű.
2022. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem mit erőltetitek a lányra az igazatokat, hogy ősbizalom meg blabla. Persze, ő a változtasson mert a barátja nem tiszteli. Gondoljátok ha kipattanna az önbizalomtól majd nem fogja tiszteletlenségnek tartani? De, csak akkor már inkább ki is bas**a mint a macskát. :)
2022. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
41%

Mit nem tiszteli?

"Ismerősök " képeit lájkolja , nem pucér nőket mert akkor azt mondom oké igazatok van

Nagy bajok vannak veletek

Nyomd ki a szemét is a pasinak mert az utcán is látja a szép nőket

2022. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%
Az a nem tisztelet, hogy tisztában van vele hogy a barátnőjét zavarja, és mégis képtelen azt mondani, hogy a barátnője lelki békéjéért nem csinálja (akit elvileg szeret és fontos neki). Erre kevés ember képes manapság, és ez a szomorú, mert az ego az olyan fontos. És nem, nem vakságot kell fogadni, mert nem ugyanaz a kettő.
2022. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%
Jól van már azért mert kapcsolatban vagyunk ne szabjunk már meg mindent a barátunknak. Semmi köze nincs hozzá a kérdezőnek kit lájkol azon a tetves faszbukon. Ismerősök barátok ezen kell kiakadni? Menjetek már a fenébe. Párom ilyet kérne hogy ne lájkoljam pl egy ismerősöm képét ami jól sikerült (exem tesója alig ismerem) hát elzavarnám a francba. Jól néznénk már ki még ezt is megszabják. Csukott szemmel ne járjak az utcán? Ezen megsértődni meg depizni bakker nagyon gáz. Nőj fel a kapcsolatodhoz ha már elvégre "felnőtt" vagy. Vagy keress egy papucs pasit akit úgy rángathatsz ahogy neked tetszik.
2022. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
38%
15/15 Pont erről beszéltem, ugyanezt ugatja az összes, aki így gondolja.. Ez már rögtön a mindentmegszabás,teljeslekorlátoltság,úristenmileszvelem,elveszikmindenönállólétezésem. Még az utcán is csukott szemmel kell járnom!!!!! Annyira röhej ez a hiszti. Nem tudom hány évesek vagytok, de nektek barátnő se való.
2022. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%

De egy teljesen nonszensz dologra féltékenykedik!!!!

Nem meztelen nőket és vadidegen nőket lájkolgat!!!!

És ez a nem mindegy!!!

Itt a kérdező az akinek kicsit rendbe kéne tennie magát, mert ez a szintű féltékenység nem egészséges.

2022. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen mindegy kiket lájkol, ha rosszul esik neki, nem teszi és kész. Ez a minimum egy kapcsolatban, hogy megteszünk egymásért dolgokat, és ami konfliktust csinál, azon változtatunk. A 11-es válaszoló jól írta, ennyire egyszerű. De hát tudom ez túl nagy áldozat a mai világban, mert olyan esszenciális fontosságú lájkolgatni. Egyszerűen lemondhatatlan. (Irónia vége.)
2022. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%
Majd megmondom en is a páromnak hogy rosszul esik ha az utcán rá néz bárkire is úgyhogy legyen szíves örökre a házban maradni 🤷‍♀️
2022. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon végletekben gondolkodnak itt néhányan.

Nem arról van itt szó, hogy lőjük le a partnerünket,ha ránéz valaki másra... Hanem arról, hogy adjuk meg egymásnak a tiszteletet. Ha én imádok valakit és kér egy viszonylag könnyen teljesíthető dolgot, akkor nyilván a kedvére teszek, vagy alapból nem hozom olyan helyzetbe, ami számára bántó...

Én így gondolom. A nyomorult közösségi oldalakon túl kezdődik a valódi élet szerintem, nem ott, hogy húú de dög Marika új profilképe...

2022. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!