Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny lettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny lettem? Érthető vagy túlzok?

Figyelt kérdés

Párommal már több éve vagyunk együtt.

Az elején még nem voltam ilyen, annyira a szeretetnyelvemen beszélt és kimutatta, hogy én vagyok neki az egyetlen, hogy eszembe se jutott az, h más is tetszhet neki.. vagy nem én lennék a legjobb.

Aztán úgy gondolom akkor jött egy törés, amikor annak ellenére is lájkolt női ismerősöket amikor már többször mondtam, hogy ne csinálja. Persze mindig kibeszélte, hogy neki ez nem jelent semmit ő erre használja a fbt. (Oké de tiszteletbe tarthatta volna, hogy rosszul esik)

Nekem ez teljesen úgy vetült le, hogy figyelmet ad más nőknek, bejönnek neki és még ki is mutatja nekik, megalàz engem. Ez már kb másfél éve volt de nem tudom elfelejteni az érzést , azóta is bennem van hogy nem én vagyok a legjobb neki.

Most ha azt látom, hogy női név jelenik meg a keresőjébe, vagy olyan oldalakat dob fel ajánlásként amin pucér nők pózolnak valami jármű mellett, óriási szorongás fog el és önbizalomhiány. Ez persze kivetül rá is, ami nem jó a kapcsolatnak de fogalmam sincs mit tegyek ellene?

Szorongó és féltékeny lettem, ilyenkor arra gondolok, hogy nem való nekem kapcsolat mert nem tudok bízni egy férfiban sem, akkor meg kár az időért. Ugyanokkor sajnálom 6évet eldobni, mert lehet csak nálam van a probléma? 25 n


2022. ápr. 8. 12:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30-as, miből gondolod?
2022. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
26-os vagyok.
2022. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Lájk =tetszik nyilván ha vmi fekete akkor fekete nem mondom azt hogy kék vagy piros .
2022. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Elszállt a rózsaszînköd erről van szó sztem .Sztem adj magadra jobban öltözz csinosabban akkor ugy is kijön hogy csak sima làjkokrol van e szó mert ha szeret akkor észbe kap hogy van egy csibosbnöm és lehet hogy nem fog annyit nőt làjkolgatni sztem.
2022. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok... Na, most mi legyen? :D
2022. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!