Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 10 éve vagyunk együtt, van egy 8 éves gyerekünk.Volt egy örökölt házam, ide költöztünk,elkezdtük újítani. Én fizettem a rezsit,a gyerek dolgait, a házhitelt,a felújításba nem tudtam adni. Most közölte el akar költözni, élni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel minden pénzem elment a hitelre, a gyerekre, kajára, nem tudtam a milliós felújításba beszállni.Ha letelik a hitel, felesbe íratom a házat rá, így visszaadom a felújítást, de ő nem vár 2 évet. Túlórázok, mellékállásom van, ellátom a háztartást,egyedül nevelem a gyerekét, de így se kellek. Igazságtalannak érzem amit tesz velem. Mit tegyek? Hagyjam menni? Vagy küzdjek?

2022. ápr. 8. 21:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta vagy ha ezt ráiratod. Amúgy meg ha egy putri, ahogy mondta akkor minek kell neki. Menjen aztán ennyi, te meg szedd össze magad és állj ki kettőtökér Mert soha nem lesz normális életed.
2022. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél buta! Te meg kb ugyanannyit adtál a közösbe, mert MINDEN költséget te álltál. Az utolsó fillérig elment a fizetésed. Az kb 24 millió forint az elmúlt 10 évben. Ha ebből neki a felét kellett volna állnia mindenből, az 12 millió.

Ehelyett a felújításba szállt bele 8 misivel. Ügyesen spórolt 4 milliót! És egy percig ne legyen illúziód, azt ő félre is tette egy számlára.

Mindezt úgy, hogy 10 évig amortizálta a te ingatlanod! Vagy ő nem ott lakott?


Hagyd menni! Gyakorlatilag most is egyedülálló vagy, csak nem tudsz miatta ismerkedni. Már rég találtál volna valami normálisat!


A gyereked feje felől meg ne jótékonykodd el a házat! Ha a felét megkapja, bármikor rákényszeríthet az eladásra. Vagy rosszabb: eladja a tulajdoni részét, pl egy 9 gyerekes nem idén barnult családnak, ők beköltöznek, mert megtehetik, aztán mész te onnan magadtól, egy fillér nélkül...


Mindezt úgy, hogy milliókat spórolt azon, hogy semmibe se adott, csak a felújításba, te meg elkótyavetyélnéd azt is, amid van.


Pont azért keress fel ügyvédet, hogy ne 30 ezer gyerektartással nyomja ki a szemed, a minimálbérre hivatkozva! Ezzel megint a gyereked szájából veszed ki a falatot! Abból a pénzből fogod 10+ évig eltartani, amit most kiharcolsz! Ne áltasd magad, egy forintot nem fog pluszba rákölteni a saját gyerekére. Eddig se tette!


Szedd már össze magad, különben földbe fog taposni!

Arra meg készülj, hogy két héten belül vesz magának lakást, és új nővel fog beköltözni. Fogadjunk?

2022. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

22/22

Alig volt itthon, erre is hivatkozott hogy ő nem fizet rezsit mert nem ő lakik benne, mi használjuk az áramot, gázt.

Még minimum 3 évig hitel van rajta, nem tudom átíratni ha akarnám se!

Az ügyvédek az a baj belemennek abba hogy bejelentett bér 20%a, nekem arra nem nagyon lesz pénzem,ezt tudja is, nyilván neki jó pénzből szuper ügyvédje lesz.

2022. ápr. 9. 08:00
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
De ne is mondogasd neki hogy ráiratod.
2022. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Megfenyegetnem. Eloszor is vagyonkozossegben vagytok, tehat moni fele a tied. Megmondanam, nem kerem a sokszazezer felet, cserebe a haz enyem. Fizessen minimal gyerektartast, vigye lathatasra amikor akarja. De ez a max amit nyujtok. Ha bem fogadja el, bemegyek a cegehez es az egeszet felnyomom a navnal adocsalasert. Ot pedig szinten feljelentem adocsalasert.ki is fogjak rugni. Igy belemegy. Ne probalj szemetladanak jot tenni. O kitenne a szurod, meg a gyereket is elvenne, te meg itt johiszemuen iratnad ra a hazad. Ekkora hulye nem lehetsz.
2022. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

#23:

Az ügyvéd NEM megy bele semmibe, csak TE. A bíróságnak joga van kikérnie a bankból az összes adatot, nincs titkos bankszámla, se semmi. Joga van környezettanulmányt kérni, megsaccolja a jövedelmi helyzetét, és az alapján ítéli meg a gyerektartást. Nem hülyék, nem hiszik ám el, hogy hirtelen minden apuka minimálbért keres, és ebből telik nekik mindenre.


Amúgy meg: ha menni akar, add rá a kabátot. 35 fokban is, had izzadjon a köcsög! A ház felújítva, ezen kívül mit tett le az asztalra? Semmit. Megspórolod az eltartását, fizet valamennyi gyerektartást, anyagilag még jobban is jársz. Emberileg meg eddig se tett bele semmit.

A felújítást meg bukta, így járt, minden számla a te nevedre szól.


Te meg keress inkább olyat, akivel közösen is éltek, nem csak elvileg a párod.

2022. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!