Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborognak a nők ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak a nők ha az utcán megnézünk csinosabb lányokat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/263 anonim ***** válasza:
90%
Nem erdekel. Sorry
2022. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/263 anonim ***** válasza:
93%

Akkor SEM nyúlhatnál senki alá csak úgy engedély nélkül, ha anyaszült meztelenül állna előtted! Büdös proli, aki ilyet csinál. Nem, nem azért van a “kirakatban”, hogy az ilyen önuralom hiányos selejtek megfogdossák! Jó hogy mar nem azt mondod, hogy ha mar úgyis kirakta, akkor nyugodtan meg is erőszakolhatod, hisz há’ ő rakta ki. Szánalmas. De majd a rendőrnek magyarázhatod a kis mondókádat, miért is érezted magad felhatalmazva arra, hogy egy idegen csaj seggét fogdosd pl..


Velem egyszer fordult elő, hogy egy szórakozóhelyen mikor barátnőimmel sétáltunk hátra a tánctérhez, az oldalt levő padról az egyik nyomorék rácsapott a seggemre. Na én megfordultam és visszakézből úgy pofánbasztam, hogy csórikám köpni-nyelni nem tudott. Megmondtam, ha még egyszer hozzám mer érni a kezét eltöröm (évek óta küzdő sportolok..). És természetesen jeleztem a biztiboyoknak is, hogy az a suttyó csajokat fogdos, ők is figyelmeztették, hogy ki fogják hajítani.

2022. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/263 anonim ***** válasza:
87%

24


Nagyon szánalmas a kommented

2022. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/263 anonim ***** válasza:
3%

#23



Inkabb olvass el nehany konyvet a kuzdosport mellett :)



37F incel

2022. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/263 anonim ***** válasza:
97%
lol látom megjött az ösztönlény incel banda 😂😂
2022. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/263 anonim ***** válasza:
96%
Ha anyádnak vagy húgodnak csípné meg a seggét egy beteg állat, azt is díjaznád?
2022. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/263 anonim ***** válasza:
96%
Majd mikor egy nagydarab meleg pasi csinálja ugyanezt velük, nem tudom hogy áll majd a szájuk 😀 Vagy de várj, tudom. Szopópozícióba 😂😂
2022. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/263 anonim ***** válasza:
97%
És ezek a "férfiak" panaszkodnak általában, hogy manapság már lépten nyomon félni kell a férfiaknak, nehogy hamisan megvádolják őket szexuális zaklatás elkövetésével. 😂 Hát ha így viselkedtek, akkor van is mitől félni.
2022. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/263 anonim ***** válasza:
97%

Esküszöm, a falra másztam annó a MeToo őrülettől. Úgy gondoltam, hogy a nemes cél ellenére voltaképpen egy merénylet az ártatlanság vélelme ellen, és ahol csak lehetett, kritikát fogalmaztam meg vele szemben. De ezt (és még néhány) kommentszekciót olvasva komolyan arra gondolok, hogy talán túlértékelem a férfi nemet. Talán tényleg túlzás minden férfira velem egyenlő, értelmes és értékes lényként tekinteni...

Ha egyesek komolyan állampolgári joguknak gondolják a másik ember szexuális zaklatását, akkor baszki, megérdemlik a sorsukat, akár elkövették a konkrét tettet, akár nem.

2022. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/263 A kérdező kommentje:
Buliban pláne nem értem azokat a csajokat akik ott rázzák magukat ittassan a szűk naciban meg mini szoknyában és csodálkoznak ha néha hozzájuk dörgölöznek vagy megsimizik őket , hát mit várnak tényleg olyan közegben
2022. ápr. 9. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!