Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ide jellemzően életunt, öngyűlölő, esetleg gyereküket otthon, egyedül nevelő nők írogatnak?

Figyelt kérdés
Amikor jön valami kérdés párkapcsolati témában, kivétel nélkül lehurrogják az illetőt, hogy mekkora szerencsétlen stb. Aki ilyeneket válaszol állandó jelleggel, annak milyen élete lehet? Főleg munkaidőben, amikor más ember dolgozik és mondjuk nem otthon mosogat.

2022. máj. 2. 12:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
38%
Engem olyanok hurrognak le folyton, hogy menjek oszichológushoz mert nem szakitok, szakitsak már, meg a párom jibbat erdemel meg hasonlo beszolások, akiknek elvileg jó párkapcsolata van es minden überhappy. Mert ezzel is jönnek hogy de higyjem már el hogy vannak normális férfiak szakitsak már.
2022. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
21%
Szóval a legaljább beszólogatók azt írják magukról hogy nekik van normális barátjuk.
2022. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
31%

9. vagyok. Az előbb kihagytam a modelleket!

Mert volt itt egy kérdés, amihez be volt linkelve Nancy A., és többen leírták, hogy ők jobb nők!!!!!!!!!


[link]

2022. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%
Kinek mi a jó nő.
2022. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
70%

13


Nem azt írtam, hogy jobb nő vagyok, hanem azt, hogy a párom tartson olyan jó nőnek engem is, mint őt.

Heti 6x sportolok, súlyzós edzést és kardiot is végzek, hétvégente meg 20 km-es túrákat nyomok le, figyelek az étkezésemre valamint megtanultam szépen, igényesen sminkelni, minden nap hajat mosok, hogy mindig tiszta és szép legyen a hajam, ápolom a bőröm, és ha kimozdulok itthonról, szinte mindig kiöltözöm, szoknyát viselek, stb.

Szóval sok energiát és pénzt fektetek abba, hogy úgy nézzek ki, hogy a páromnak ne hazudoznia kelljen, hogy ilyen-olyan gyönyörű vagyok neki, és nincsenek olyan gondolatai, hogy "istenem, bárcsak ilyen meg olyan barátnőm lenne".

2022. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
13%
Azért remélem, neked sem kell hazudnod, hogy jóképű, miközben egy teszetosza malac.
2022. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem kell hazudnom, lassan 9 éve együtt vagyunk és még jobb pasi lett, mint az elején, pedig már akkor is nagyon vonzott.
2022. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
22%

15.-re.


Ha ennyire tökéletes életed van, miért Gyakorizol? Nincs életed?

2022. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
98%
Az gyakorizik, akinek nincs élete?
2022. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
#15, te ezt hogyan hajtod végre munka mellett? Vagy eltartanak?
2022. máj. 2. 14:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!