Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ide jellemzően életunt, öngyűlölő, esetleg gyereküket otthon, egyedül nevelő nők írogatnak?

Figyelt kérdés
Amikor jön valami kérdés párkapcsolati témában, kivétel nélkül lehurrogják az illetőt, hogy mekkora szerencsétlen stb. Aki ilyeneket válaszol állandó jelleggel, annak milyen élete lehet? Főleg munkaidőben, amikor más ember dolgozik és mondjuk nem otthon mosogat.

2022. máj. 2. 12:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
12%
Gondoltam már ezt
2022. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
86%

Nem, csak rohadt irritáló és fárasztó ez a sok fogyatékos, provokatív incelkérdés.


Attól nem leszek agresszív és elmebeteg, hogy legszívesebben jól pofánbasznám azt, aki engem becsmérel, csak visszafogom maham.

2022. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
67%
20-asz egy nő erre képes, csak te vagy lusta.
2022. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
92%
A válaszokat olvasgatva nekem mindig úgy tűnt, hogy ide leginkább egyedülálló férfiak irogatnak, meg azért mások is, és igen vannak páran, akik folyamatosan ekézik a kérdezőket, régebben sokkal segítőkészebbek voltak itt is az emberek. nekem vannak gyerekeim, és nem vagyok egyedülálló.
2022. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

24.-re.


Segítőkészség???


MEGTÖRTÉNT!


2-3 éve, Szilveszter este, valaki írt az állatos rovatba, hogy a kutyája mérgezést szenvedett.

Egy válaszoló leírta, hogy mentős. És azt is, mit kell tenni, hogy az eb túlélje.

Na, jelentették, kibannoltatták.

Másnap 2 dolog derült ki. 1.: Az eb meghalt. 2.: Valaki rákeresett, a mentős srác igazat mondott az elsősegélyről, valóban azt kellett volna tenni a kutyussal.


Máskor állatorvost is kibannoltattak onnan, mert nem tetszett a hivatalos, szakmai válasza.

2022. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sajnálom, de tényleg én írtam már ki hülye kérdést,hogy kell konvektort beindítani, vagy hogy hányt a kutyám, mit csináljak, és komolyen volt aki használható dolgot írt.
2022. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
82%

"#15, te ezt hogyan hajtod végre munka mellett? Vagy eltartanak?"


Lónak a phaszát tartanak el.

8 órás a munkaidőm, és mint írtam, itthonról dolgozom, tehát még az utazási idő is kiesik. Kinek akarod beadni, hogy akkora dolog naponta edzeni 1 órát, hogy ehhez el kell tartani valakit? 1 óra a 24-ből. Túrázni meg nyilván hétvégén járunk.

Vagy az edzésen kívül még mi lenne olyan eszméletlen sok idő szerinted? Hajat mosni? :D Vagy megcsinálni a sminkem? Vagy az sok idő, hogy a sok szemét helyett normális kaját egyek? Összeütni valami egészséges, de egyszerű dolgot kb. 45 perc.

2022. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
86%

27


Nyilván aki egész nap a tv vagy a gép előtt görnyed, és még főzni is lusta ezért gyors kajákon él az nem tudja elképzelni hogy ezeket munka mellett hogyan lehet véghez vinni úgy hogy még gyakorizni is van idő.. :D Bár az ilyen embereknek az a napi 1 óra edzés is k.rv@ sok lehet.. :D

2022. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
85%
Azért a mindennapos hajmosás nem a legjobb a haj számára..
2022. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ide csak 10 centis meg 20 centis farkú kanok járnak.
2022. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!