Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ide jellemzően életunt, öngyűlölő, esetleg gyereküket otthon, egyedül nevelő nők írogatnak?

Figyelt kérdés
Amikor jön valami kérdés párkapcsolati témában, kivétel nélkül lehurrogják az illetőt, hogy mekkora szerencsétlen stb. Aki ilyeneket válaszol állandó jelleggel, annak milyen élete lehet? Főleg munkaidőben, amikor más ember dolgozik és mondjuk nem otthon mosogat.

2022. máj. 2. 12:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
91%

Itt egyetlenegyszer kaptam egy privát visszajelzést, miszerint jó volt, amit mondtam. Akkor ott azzal a javaslattal egy párkapcsolat menekült meg.


Ha ennyi értelme volt az ittlétemnek, akkor már megérte.


Tényleg sokszor van, hogy teljesen jó mondást lehúznak, mert nem tetszik valami miatt. A helyes dolgok sokszor kemények és nem szimpatikusak, a lehúzáson szomorkodni nem érdemes.

2022. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
90%

Eléggé régóta gyakorizom ahhoz, hogy úgy mondjam, változó, hogy épp milyen mértékben vagyok életunt. Van, amikor semennyire, van, amikor eléggé. Ez azonban a válaszadásaimon nem változtat. Normális kérdésre normális, segítőkész választ adok. Véleménykérdésre akkor válaszolok, ha érdekesnek tartom, és van véleményem. De nem titok, szoktam lehurrogó választ adni, azoknak a visszatérő kérdezőnek, akiken úgyse segít az Isten se. Kezdetben nekik is normális választ adtam én is, és még sokan mások. Csak úgyse fogad meg semmit, az az élete, hogy itt nyávogjon. Ezzel már televan a puttonyunk. Onnan lehet felismerni, hogy egyöntetűen "bunkó" választ ad mindenki, holott a kérdés elsőre nem tűnik furának. Tehát ott nem a kérdésnek szól az ellenségeskedés, hanem a személynek, tapasztalat alapján.

Én is szoktam kérdezni. Normális kérdéseket teszek fel, és 90%-ban normális válaszok érkeznek. Ha az elméleted igaz lenne, ez nem fordulhatna elő. Igen, én is kaptam már bunkó, lehurrogó választ, de kérdésenként 1, nagyon max.2 embertől (mondjuk pont pasiktól.) Ők többször írnak és süt róluk, hogy kötözködni akarnak. Azt egyszerűen nem veszem figyelembe, hanem foglalkozom a normális válaszokkal. Ha te kivétel nélkül csak bunkó válaszokat kapsz, akkor a hiba a te készülékedben lehet. Tarts önvizsgálatot. 1. Értelmes a kérdésem? 2. Naponta felteszem, és figyelmen kívül hagyom a válaszokat?

2022. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
97%
Példa? Mert sok olyan kérdés van itt, ami érdemes a lehurrogásra.
2022. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
79%

"Azért a mindennapos hajmosás nem a legjobb a haj számára."


Több, mint 15 éve mosom minden nap. Nem törik, nem ritkul, semmi baja nincs, mindig minimum hátközépig ér. Amúgy is megoszlik róla a vélemény. De az, hogy így meg úgy tönkrevágja, egy tévhit.

Annyi a hátulütője, hogy "megszokja" a fejbőr, hamar zsírosodik, szóval, ha valamiért kimarad egy hajmosás, akkor már nem érzem jól magam. De akárhová megyek, meg szoktam oldani és kész.

2022. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

22F vagyok és nem rég mentünk szét exemmel.

Szóval nem, nem csak ilyenek irogatnak. :D

2022. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Életunt kicsit vagyok, öngyűlölő egyáltalán nem, és nincs gyerekem.

Eladó vagyok egy alacsony forgalmú boltban, pont munkaidőben van leginkább időm itt lógni.

27n

2022. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
29%
is, aztán vannak az állítólagos " boldog kapcsolatban" élők de még is itt adják ki a feszkot, meg vannak a több száz ezret kereső nők (kételyes azért ) , a szingli nők akik jól néznek ki állítólag magukat jellemezve de még is itt szidják a férfiakat és sorolhatnám.. Mert ezeknek a metszete, uniója és minden e földi vagy túli variációja megtalálható itt.
2022. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
90%

"vannak a több száz ezret kereső nők (kételyes azért )"


Miért lenne kételyes? :D

2022. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
27%
38. Vagy hazudnak, de ha nem is rohadt mérgesek a világra mert ide járnak balhézni, feszkot levezetni, nincs életük.
2022. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
85%
Oké, és miért lenne akkora dolog, hogy keres egy nő "több szár ezret", hogy ez bármilyen esetben "kételyes" lenne?
2022. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!