Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még ezért a kapcsolatér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még ezért a kapcsolatért küzdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 éves kapcsolat. A párom az elején más nőkkel beszélgetett, lájkolgatott, jelölgetett. Ezeket sikerült letisztázni, befejeznie és a kapcsolatunk ezután jó volt. Azonban az utóbbi időben megint jelölgetett lányokat és hiába mondtam neki, hogy ez nekem nem fér bele, ugyanúgy folytatta csak ritkábban és kevesebbet. Számomra ez megalázó.

Rajtakaptam, hogy kisebb dolgokban füllent. Hogyha tudja, hogy haragudni fogok valamiért akkor inkább letagadja, elhallgatja, mint hogy közös nevezőre jussunk. A problémáinkat sem velem beszéli meg, sokszor inkább a családjával, barátaival. Mindig mindenért az apukáját és egy barátját hívja, össze vannak nőve. Úgy érzem, hogy nagyon szeretem de az utóbbi időben annyira sok sérelmet okozott, hogy sosem lesz már a kapcsolatunk ugyan olyan, mint azelőtt. Ezzel, hogy a szemembe hazudott pitiáner dolgokban és lányokat jelölgetett elvesztettem a bizalmam. Megéri ebben a kapcsolatban maradni, vagy ideje továbblépni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Szeretem, de őrlődöm hogy ha együtt maradunk minden ugyan ilyen lesz vagy fel fognak jönni korábbi sérelmek.



2022. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

15-ös: hihetetlenül prosztó dolog ez a párodtól és tiszteletlenség veled szemben. Mindenki tudja,hogy te vagy a párja és ezt kiteszi a közösségi oldalára... nagyon vicces.

Ha neki ez pitiáner és jobb volt neki egyedül, én már pakolnám a cuccait a helyedben. Ne hagyd magad kérlek bántani és megalázni.

2022. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csak téged zavar. Szerintem a többséget zavarja. Egy barátnőmet tudom hogy nem zavarja… meg is csalta a párja.Nyilván nem biztos h ez közre játszik és van akinek ez semmiség …Mindenkinek máshol a határ. Tiszteletlenségnek tartom na. Mondjuk nekem iylen meg sem fordul a fejemben h követgessek meg lájkolgassak meg posztoljam non stop a marhaságokat
2022. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
21-es igen, és tudod ,ha elmondom neki hogy akkor ennyi, megmagyarázza azzal hogy ezt csak bántásból mondta és nem gondolta komolyan h jobb volt egyedül. Mindig ezt csinálja
2022. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a mondata a gond - nekem legalább is nem ez lenne - hogy jobb volt egyedül, hanem amit csinál és hogy degradálja a te érzéseidet, pedig ő pontosan tudja ám, hogy kotsogség amit csinál. De egyszerűbb azt mondani, hogy te vagy hülye.

Mi az, hogy "direkt bántásból' mondta? Mert ezek után még ő akar bántani?

2022. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Persze mert sértve érzi magát,hogy elmondtam neki normálisan! hogy nekem ez szar érzés!

Mindig támad… És mindig azzal vág vissza hogy mert téged ez meg az anno lájkolt meg követ! Mondom állj! Az egy dolog hogy téged vagy engem ki követ lájkol! Az nem egy dolog hogy TE kit követgetsz vagy lájkolgatsz! Én senkit! Soha! Ő meg igen

Na ezt nem érti meg!


Engem jobban zavar hogy úgy érzi hogy jobb volt egyedül, csak akkor miért én küldjem el? Miért nem ő pakol össze és megy?

Mert rám akarja tolni a felelősséget h én küldtem el?

2022. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Mert rád akarja tolni a felelősséget. Meg neki jó ez a kapcsolat így, hogy kúrólájkokat osztogat. Neked nem tetszik, neki semmi baja ezzel.

A felelősséget ebben is rád teszi át. Nyilván te vagy a hülye, ha nem tetszik. Neki tetszik is, kényelmes is, hogy van nő, aki ezt elnézi és ezek után még hajlandó mellé is feküdni este.

2022. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván mindenki hibázik én is biztos,de amiket tudtam,azokon változtattam!

Tényleg egy utolsó szarként beszélt velem én meg kivágtam, hazaküldtem de mindig visszajött megígérte,h odafigyel arra,h nem beszél így. Változott ő is sokat de még mindig aláz, csak “finomabban”


Soha életemben nem volt ilyen ember mellettem és soha sem volt ilyen nehéz elválni valakitől. Nem értem magam! Mindig mindent kimagyaráz annyira hogy azon gondolkodok hogy én vagyok a hülye tnylg, és én túlzom el?

Egy nagy pofon jó lenne igen!

2022. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Húha, ez azért egészen más mint az én esetem (habár vélek benne felfedezni hasonlóságot sajnos a hárítás végett!)

Valójában én sem tudom mit csináljak, szeretem és sok ideje vagyunk-voltunk együtt, de úgy érzem ezek a dolgok mindig elő fognak jönni, ha csak egyszer is újra szembesülök ilyen cselekedettel.

2022. máj. 3. 10:50
 29/48 A kérdező kommentje:
Ja és kedves #27 ugyanez nálunk is. Mindenre van egy kész válasz de olyan szintig, hogy már én kérdőjelezem meg magam és hiszem el, amit mond!
2022. máj. 3. 10:51
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Csajok, ezt hívják gaslightningnak. Gázlángolás. Amikor addig mondják, hogy te vagy a hülye meg a túlérzékeny (vagyis amit te érzel, az nem jogos(??), meg nem úgy volt és rosszul látod, rosszul érzed, hogy eleinte csak szarul érzed magad, hogy hú szegény tényleg egy kis ártatlan, csak te vagy sárkány, hogy megint arénázol, aztán idővel ahogy 29-es hozzászólás is említi, ti kérdőjelezitek meg magatokat.


Nem kell ezt a gusztustalan módszert beszopni. Ti pontosan érzitek, hogy csúnyán beszél, hogy kidumálja, hogy rosszul esik, hogy ez amit csinál, tiszteletlenség, hogy fáj nektek. Nem kell elhinni, hogy mindezt azért, mert ti vagytok a hülyék. Azért, mert kapcsolatban nem ignoráljuk a másik érzéseit, nem takarózunk ilyen szar dumával ha tiszteletlenül beszélünk és bánunk vele.

Kérlek, ne hagyjátok, hogy hülyét csináljanak belőletek.

2022. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!