Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még ezért a kapcsolatér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még ezért a kapcsolatért küzdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 éves kapcsolat. A párom az elején más nőkkel beszélgetett, lájkolgatott, jelölgetett. Ezeket sikerült letisztázni, befejeznie és a kapcsolatunk ezután jó volt. Azonban az utóbbi időben megint jelölgetett lányokat és hiába mondtam neki, hogy ez nekem nem fér bele, ugyanúgy folytatta csak ritkábban és kevesebbet. Számomra ez megalázó.

Rajtakaptam, hogy kisebb dolgokban füllent. Hogyha tudja, hogy haragudni fogok valamiért akkor inkább letagadja, elhallgatja, mint hogy közös nevezőre jussunk. A problémáinkat sem velem beszéli meg, sokszor inkább a családjával, barátaival. Mindig mindenért az apukáját és egy barátját hívja, össze vannak nőve. Úgy érzem, hogy nagyon szeretem de az utóbbi időben annyira sok sérelmet okozott, hogy sosem lesz már a kapcsolatunk ugyan olyan, mint azelőtt. Ezzel, hogy a szemembe hazudott pitiáner dolgokban és lányokat jelölgetett elvesztettem a bizalmam. Megéri ebben a kapcsolatban maradni, vagy ideje továbblépni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Szeretem, de őrlődöm hogy ha együtt maradunk minden ugyan ilyen lesz vagy fel fognak jönni korábbi sérelmek.



2022. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Kedves #30 köszönöm, hogy ezt leírtad!
2022. máj. 3. 11:05
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Ameg az ember nem találkozik ilyennel addig el sem hiszi hogy van ilyen! Meg hogy saját magam ennyire hülye vagyok hogy ezt tűröm? Azt sem hiszem el
2022. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm én is!
2022. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
És arra mit mondotok ha nőktől meg közösségi médiától független, hétköznapi dolgokban füllent a pár másik tagja? Úgy, hogy semmi jelentősége nem lenne, ha őszinte lenne. Annyira kis dolgok. Mégis …
2022. máj. 3. 11:11
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

30-as voltam: velem is ezt csinálták 1,5 évig, ezért vagyok ilyen baromi okos. Mert a magam kárán tanultam.

Nem kell ezt hagyni, mert rámentek lelkileg, idegileg, aztán fizikailag is.

2022. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat elején is ilyen volt akkor ő ilyen ember, nem lehet?
2022. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
De, lehet. Csak az fáj, hogy most tud változni, mikor már ég a ház. Eddig nem érezte égetőnek a problémát. Az eszemmel tudom mi lenne a helyes, csak a szívem nem hagy nyugodni.
2022. máj. 3. 11:41
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden pasim ilyen volt, csak akkor változtatott ha baj volt.
2022. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
A változás csak bizonyos dolgokban és csak ideig-óráig. Tapasztalataim szerint.
2022. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek én is így vagyok vele!
2022. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!