Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még ezért a kapcsolatér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még ezért a kapcsolatért küzdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 éves kapcsolat. A párom az elején más nőkkel beszélgetett, lájkolgatott, jelölgetett. Ezeket sikerült letisztázni, befejeznie és a kapcsolatunk ezután jó volt. Azonban az utóbbi időben megint jelölgetett lányokat és hiába mondtam neki, hogy ez nekem nem fér bele, ugyanúgy folytatta csak ritkábban és kevesebbet. Számomra ez megalázó.

Rajtakaptam, hogy kisebb dolgokban füllent. Hogyha tudja, hogy haragudni fogok valamiért akkor inkább letagadja, elhallgatja, mint hogy közös nevezőre jussunk. A problémáinkat sem velem beszéli meg, sokszor inkább a családjával, barátaival. Mindig mindenért az apukáját és egy barátját hívja, össze vannak nőve. Úgy érzem, hogy nagyon szeretem de az utóbbi időben annyira sok sérelmet okozott, hogy sosem lesz már a kapcsolatunk ugyan olyan, mint azelőtt. Ezzel, hogy a szemembe hazudott pitiáner dolgokban és lányokat jelölgetett elvesztettem a bizalmam. Megéri ebben a kapcsolatban maradni, vagy ideje továbblépni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Szeretem, de őrlődöm hogy ha együtt maradunk minden ugyan ilyen lesz vagy fel fognak jönni korábbi sérelmek.



2022. máj. 3. 08:48
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

nem önmaga mert nem csinálhatja


De szar duma. Elvonási tünetei lesznek, vagy mi?

2022. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom ez most komoly? A személyisége részének tekinti, hogy kúrólájkokat osztogat? És neki komolyan szenvedést okoz, hogy nem csinálhatja? Fuuu az életben nagyobb problémája ne legyen, mert rögtön elvérzik...
2022. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Az én párom nem lájkolgat, bekövet nőket, akikkel utána nem beszél meg semmi, majd pár hét múlva kiköveti őket. Csak én nem tartom gerincesnek ezt a párod mellett. De lehet én látom rosszul, nekem nem fér bele.
2022. máj. 3. 09:45
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
De ennek mi a célja? Ezt azért szokták csinálni, hogy a csaj felfigyeljen rá, esetleg írjon neki. Ha nem jön össze, akkor off
2022. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
76%
Most pl kiposztolt egy olyat a facebook oldalára ahol autólalatrészek között be van írva a keresőjébe hogy szexy lányok…és ez nyilvánosan megosztva ahol röhögnek rajta. Nekem ez már sok pl, tudom hogy poén de zavar. Vissza is írtak rá ketten neki hogy alaptartozék az autóhoz ő meg benevetgélte. Ha megjelölt volna benne h mondjuk nekem már van egy szexy lányom akkor azt mondom oké de így rosszul esik. Ezt meg is mondtam neki erre azt mondta ha ilyen pitiáner hülyeség nem tetszim akkor szedjem a cuccait, mert ő nem fog megváltozni, mert akkor nem önmaga!
2022. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
80%
És utána mondta egyből hogy ezért volt jobb egyedül mert azt csinált amit akart
2022. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Nálunk azért ilyen problémák nincsenek, cserébe hétköznapi pitiáner dolgokban a szemembe hazudott. Pedig jelentéktelen dolgok, mégis kapásból és gondolkodás nélkül nem mondott igazat.
2022. máj. 3. 10:02
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
13/15 És ha téged szeret akkor mi szüksége csajok lájkolgatására?
2022. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
91%
13/15 szexy lányok ez egy konkrét célzás lehet téged nem lát szépnek?
2022. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
#18 Nem tudom de akkor külső szemmel is érthető, hogy beleuntam a viselkedésbe ugye? Sokáig azt hittem csak én csinálok ebből ügyet.
2022. máj. 3. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!