Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi frusztrációval hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi frusztrációval hogy lehet megküzdeni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és szeretethiányom van a párkapcsolatomban. Keveset törődik velem érzelmileg, nem beszél semmit sem az irántam való érzéseiről, és már azt sem tudom szeret-e, de azt érzem, hogy érzelmileg frusztrált vagyok, és ezt elmondtam neki, de ezen úgy besértődik, hogy napokig alig beszél velem. Konkrétan boldogtalan vagyok, nem érzem fontosnak magam, és értékesnek sem. A legjobban az fáj, hogy teljes mértékben ignorálja az érzelmi igényeim, kedve szerint hanyagol, és úgy érzem, nem is akarja hogy boldog legyek vele. Érdektelennek, közönyösnek érzem, és azt, hogy az sem érdekelné, ha elhagynám. Ez a legfájóbb számomra, és nyilván az a megoldás, hogy hagyjam el, és keressek mást aki törődik velem. Jelenleg érzelmileg annyira frusztrált és önbizalomhiányos vagyok (mivel úgy viselkedik velem ahogy leírtam) hogy ehhez sincs érzelmi erőm. Ha lesz, akkor könnyebben fogom elhagyni, de jelenleg szeretnék valahogy megbírkozni azzal az érzéssel, amit bennem okozott az érzelmi elhanyagolás miatt. Az érzelmi frusztráción, érzelmi erőtlenségen hogyan tudok hamar túl jutni?
2022. máj. 16. 11:54
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen az, és az okát sem tudom. Azért is húztam el a dolgit, azért voltam türelmes, mert ismerem magam: ha én szakítok, azt nem taktibából, nem játsznából, hanem véglegesen. Tehát onnantól fogva nincs hozzám visszaút. A kényszerdöntéseket pedig sosem szerettem, mert ugye teljesen ellentétes az érzésem (szeretem) a döntésemmel. (Szakítok.) A realitás viszont realitás, és tudatositanom kell az érzelmi hanyagolás hatásait, a tényt, hogy semmit sem számítok, (de olyan szinten nem, hogy akár fel is fordulhatnék) és hogy soha többet nem leszünk együtt, aztán a nem tudom hogyan továbbot is tudatosítani kell. Egyszerre sok, megterhelő, de mindezeket tudatosítani kell.
2022. máj. 16. 14:34
 22/23 dregor ***** válasza:
100%
Meg kell szüntetni a frusztráció okát, még akkor is, ha az egy olyan ember, akit szeretsz. Mivel közöttetek ez a szeretet nem kölcsönös így felesleges folytatni a kapcsolatot.
2022. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés hogy felesleges folytatni. Majd olvasd el a kommentjeim. Ez nem kérdés, hanem tény, hogy véget kell vetnem neki.
2022. máj. 16. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!