Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egészséges 5 volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges 5 volt ex nővel rendszeresen tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel, aki nekem tetszik és szeretnék ebből egy hosszútávú kapcsolatot, de öt volt exét hozta be a kapcsolatunkba és nem érzem magam ettől komfortosan. Mindegyikre azt mondja, hogy a barátja lett és már évek óta nincs egymáshoz közük, de az egyikkel napi szinten több órát chatel, mire reggel felkelek, már vele beszél, napközben is, este is, tele van vele a facebookja közös képekkel, videókkal. Nyitott voltam arra, hogy találkozzak vele és megismerjem, de nem hajlandó velem a nő találkozni és a tervezett találkát is órákkal előtte lemondta, sőt zsarolta a pasim. Másik 2-3 nővel is rendszeresen 2-3 naponta beszél. Elmondtam, hogy ez engem zavar, megfulladok ettől, de nem foglalkozik vele. Mondta, hogy legalább kettejükkel rendszeresen hetente szeretne találkozni. Szerintetek ez egészséges, normális? Érdekel, hogy mit gondoltok!

2022. máj. 24. 17:09
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem kellene azon pörögnöm, hogy megértsem, le kéne magasról fo@nom és hagynom az egészet a francba
2022. máj. 24. 22:03
 32/43 A kérdező kommentje:
Ja azt meg el is felejtettem mondani, hogy a napi órás chatek mellett, még együtt is edzenek heti kétszer :) Jaj, nagyon kell saját magamon röhögnöm, meg ezen az egészen, köszi mindenkinek
2022. máj. 24. 22:11
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Én teljesen megértem ha valakinek vannak ellenkező nemű barátai, és nekem is vannak. De k*rva isten hogy nem az exemmel fogok barátkozni. Régen mikor tartottam 1-2 vel a kapcsolatot csak b*szni jártam vissza hozzájuk semmi másért.
2022. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mi lenne a reakciója, ha azt mondanád, hogy te is még tartod egy pár exeddel a kapcsolatot és nagyon jó viszonyban vagy mindegyikkel.

Ha kiakad, akkor mondhatod a párodnak, hogy most "átérezheted, hogy én mit érzek".

Hasonló szituban voltam, bár csak kettő exe volt a páromnak, de már egy is idegesítene. Azóta szakítottam vele, mert szerintem nem normális, aki egy vagy több exel ilyen jó viszonyban van, le kell zárni.

2022. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem érdekli őt egyáltalán, ha én pasikkal találkoznék, én nem tartom ex pasikkal a kapcsolatot, neki ezzel semmi baja nincs és meg van róla bizonyosodva, hogy nagyon sok embernek ezzel semmi gondja, hogy ő az exeivel barátként chatel, mert szerinte teljesen normális... erre a válasz az a részéről, hogy ez csak félelem és féltékenység semmi más. Több órás chatek naponta és kétnaponta, hát nem tudom melyik nő vagy hapsi találja ezt egészségesnek. Ilyen intenzitású kapcsolatot fenntartani ennyi ex nővel, akik persze mind barátok egy teljes értékű kapcsolat mellett.
2022. máj. 25. 09:20
 36/43 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező menekülj és hátra se nézz! Ne akard megérteni csak menj. A hülyéket nem megérteni kell hanem jó messziről elkerülni. A kis cuncimókus bele akar lökni a futóhomokba ahonnan rohadt nehéz lesz szabadulni .Ha sikerül neki akkor persze az is a te hibád lesz szerinte meg a Julcsika szerint is és azt akarják majd elérni hogy elhidd hogy igazuk is van. Meg már nem azért de én a helyedbe kíváncsi lennék hogy azok ketten milyen fajta "edzést" végeznek.
2022. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 SzabinaBoldogAnya válasza:
27%

Szia,én is ebben a helyzetben vagyok..A párom szinte az összes exével baráti kapcsolatban van, ami számomra eleinte furcsa volt de annyira nem is zavart mert nem volt rá okom, végülis csak telefonon tartotta a kapcsolatot velük..Viszont mikor megszültem a kisfiamat olyan megérzéseim lettek mintha valami nem stimmel, igy hát olyan féltékeny lettem hogy a páromnak a telefonját dugiba nézegettem..A megérzéseim nem tévedtek mert az utolsó exével a beszélgetések egyre több lett amíg bent voltam a kórházba, és persze biztosan találkoztak is mivel egy utcában lakunk..Hozzá teszem hogy ez a nő mindenáron vissza akarta kapni,ennek következtében megkértem hogy, zárja le vele a kapcsolatot vagy pedig én ki lépek az életéből..A féltékenységem miatt rengeteget vitáztunk meg szülés után kicsit befordultam mert nem volt senki akinek kiöntöttem volna a lelkem...

Viszont azóta is együtt vagyunk,mert teljesítette a kérésem még ha nem is 100%- ba..

Vagyis reménykedem hogy a nőnek van annyi esze hogy tovább lép

2022. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

@Szabina


"Még ha nem is 100%-ban.."

Ez mégis mi takar?

Ezzel elégedett vagy? Ettől megnyugodtál?

2022. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Hát ez sem hangzik valami jól, valahogy nem igazán értem, hogy lehet oké, hogy valaki az összes exével rendszeresen beszél és fenntart egy folyamatos kapcsolatot, akár viszonyt is, mert az érzelmi viszony is lehet ugyanolyan gáz, mint a fizikai megcsalás, sőt!! Így gyereket vállalni, nekem nem menne tutira. Hogy vagy most? Neked ez működik, tudsz benne bízni?
2022. jún. 10. 15:44
 40/43 SzabinaBoldogAnya válasza:
100%

Igazából nekem is nehéz volt elfogadnom de az ő felfogása az valami érdekes..Ha a kapcsolata szét megy legyen az bármi miatt, de ő vissza soha nem menne és hát azért szerinte nincs semmi rossz abban hogy beszélő viszonyban van velük..

Igazából mondtam neki hogy ha folytatni szeretné velük, akkor én el költözöm..

Egyenlőre tartja a szavát de sajnos nem mindig bízok benne..

Ha nem látok változást akkor lépni fogok..

2022. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!