Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egészséges 5 volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges 5 volt ex nővel rendszeresen tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel, aki nekem tetszik és szeretnék ebből egy hosszútávú kapcsolatot, de öt volt exét hozta be a kapcsolatunkba és nem érzem magam ettől komfortosan. Mindegyikre azt mondja, hogy a barátja lett és már évek óta nincs egymáshoz közük, de az egyikkel napi szinten több órát chatel, mire reggel felkelek, már vele beszél, napközben is, este is, tele van vele a facebookja közös képekkel, videókkal. Nyitott voltam arra, hogy találkozzak vele és megismerjem, de nem hajlandó velem a nő találkozni és a tervezett találkát is órákkal előtte lemondta, sőt zsarolta a pasim. Másik 2-3 nővel is rendszeresen 2-3 naponta beszél. Elmondtam, hogy ez engem zavar, megfulladok ettől, de nem foglalkozik vele. Mondta, hogy legalább kettejükkel rendszeresen hetente szeretne találkozni. Szerintetek ez egészséges, normális? Érdekel, hogy mit gondoltok!

2022. máj. 24. 17:09
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
@szabina, de ő mennyit chatel velük és hány nővel? Mikrol beszelgetett azzal a volt nőjével? Nem értem ezt hogy bírod...
2022. jún. 13. 15:25
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ezt az embert engedd el.:D
2022. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
70%

Jézus ereje, ez nem normális. Anno az én partnerem is belém akarta magyarázni, hogy teljesen normális, hogy az exe mindig rajta lóg, én meg ugye egy elmebeteg voltam és egy féltékeny állat, ezt persze úgy, hogy sose egyik kapcsolatomban sem voltam az. :) Aztán addig lógott rajta amíg a hátam mögött visszaköltözött hozzá, mikor kiderült az volt a fedő story, hogy csak barátok, meg muszáj volt egy kis időre megint összebútorozni, mert történt valami.(hihető nem? :) ) Persze "barátként" (hahahahah) még együtt éltek évekig és ezt az utánam lévő nők sajnos nem tudták/tudják, de remélem egyik se hülye és hamar leesett/leesik nekik.

Mennyi beteg ember él ezen a földön.

2022. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!