Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egészséges 5 volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges 5 volt ex nővel rendszeresen tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel, aki nekem tetszik és szeretnék ebből egy hosszútávú kapcsolatot, de öt volt exét hozta be a kapcsolatunkba és nem érzem magam ettől komfortosan. Mindegyikre azt mondja, hogy a barátja lett és már évek óta nincs egymáshoz közük, de az egyikkel napi szinten több órát chatel, mire reggel felkelek, már vele beszél, napközben is, este is, tele van vele a facebookja közös képekkel, videókkal. Nyitott voltam arra, hogy találkozzak vele és megismerjem, de nem hajlandó velem a nő találkozni és a tervezett találkát is órákkal előtte lemondta, sőt zsarolta a pasim. Másik 2-3 nővel is rendszeresen 2-3 naponta beszél. Elmondtam, hogy ez engem zavar, megfulladok ettől, de nem foglalkozik vele. Mondta, hogy legalább kettejükkel rendszeresen hetente szeretne találkozni. Szerintetek ez egészséges, normális? Érdekel, hogy mit gondoltok!

2022. máj. 24. 17:09
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
:) Nem Miki, de lehet kellene valami titkos lista az összes olyan emberről, akiknek gondjai vannak az elszakadással vagy nem tudom mivel. :) A nő állandóan manipulálta a pasim, hogy velem van baj, hogy én nem akarom, hogy ők találkozzanak, miközben a nő részéről egyetlen apró gesztus vagy kedvesség sem volt, hogy megismerjen. Zsarolta, hogy addig nincs négyes találkozó, amíg nem találkoznak újra kettesben. Iszonyat bántó ez az egész, pedig tudom, hogy nem tetszik neki a nő és azért is hagyta ott anno, mert nem volt belé szerelmes, de ilyen intenzitású kapcsolatokat nem tudom ki tud elviselni és elfogadni. És ugye nemcsak ez az egy nő van, hanem mellette még másik 4. Fogalmam sincs ki tarthatja ezt normálisnak, de én tutira nem. Szerintem a pasimnak és a nőnek is vannak komoly gondjai, egy baráti kapcsolat, ami számomra egészséges az baromira nem ilyen.
2022. máj. 24. 18:44
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor te is látod, hogy mi a gond, már csak döntened kellene.
2022. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Persze, csak az agyam érteni akarja és magamban keresem a hibát, hogy én vagyok a hülye, hogy nem értem... mondjuk ő is engem hibáztat, hogy csak féltékeny vagyok, elég könnyű lenne ezzel lezárni ezt a témát. Nem tudom, hogy van-e valaki, aki így él egy pasi vagy nő mellett.
2022. máj. 24. 18:58
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha kirúgod, jól látod vannak ott fejben komoly gondok!
2022. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem.

Nekem is volt hosszú kapcsolatom, nem váltunk el haragban, de nem érzem szükségét, hogy barátok maradjunk. Pártként nem funkcionaltunk, szakított, minek akarnék a barátja lenni? Van elég barátom nélküle is, olyan, aki nem hagy cserben.

2022. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem kapna egy ultimátumot, vagy befejezi a nővel vagy én szakítanék. Félrevezet.
2022. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez nem lenne türelmem. Akár nő vagy férfi az illető és mindig az ellenkező nemű exekkel van elfoglalva az nekem nem oké. Állandóan versenyeztetve leszel, ő meg élvezi a helyzetet. Én megmondanám, hogy a hétvégét két fiúbarátommal töltöm, akik nagyon fontosak nekem, biztos nem zavarja, hisz ő is hasonlóan nyitott felfogású. :D
2022. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
És ha adsz egy ultimátumot, amire ő azt mondja, hogy az zsarolás és hogy veled van a baj..
2022. máj. 24. 20:31
 19/43 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.

Még az úgy hagyján, hogy mondjuk van 1, akivel jól kijönnek, és mondjuk jártak 3 hónapig gimiben, azóta meg már eltelt 15 év. Az, hogy váltanak üzenetet mondjuk szülinapkor, évente 1-2szer, még az sztem oké, ha nem haraggal váltak el. De a rendszeres beszélgetés szerintem 1-el sem egészséges, mert ha ilyen jó pajtik, hogy napi több órát dumálnak, akkor minek szakítottak? Ráadásul 5-tel? Semmiképp sem egészséges. A fiú pajtijaival is dumál napi több órát? Kétlem.

2022. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy gaslighting!
2022. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!