Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egészséges 5 volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges 5 volt ex nővel rendszeresen tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel, aki nekem tetszik és szeretnék ebből egy hosszútávú kapcsolatot, de öt volt exét hozta be a kapcsolatunkba és nem érzem magam ettől komfortosan. Mindegyikre azt mondja, hogy a barátja lett és már évek óta nincs egymáshoz közük, de az egyikkel napi szinten több órát chatel, mire reggel felkelek, már vele beszél, napközben is, este is, tele van vele a facebookja közös képekkel, videókkal. Nyitott voltam arra, hogy találkozzak vele és megismerjem, de nem hajlandó velem a nő találkozni és a tervezett találkát is órákkal előtte lemondta, sőt zsarolta a pasim. Másik 2-3 nővel is rendszeresen 2-3 naponta beszél. Elmondtam, hogy ez engem zavar, megfulladok ettől, de nem foglalkozik vele. Mondta, hogy legalább kettejükkel rendszeresen hetente szeretne találkozni. Szerintetek ez egészséges, normális? Érdekel, hogy mit gondoltok!

2022. máj. 24. 17:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
13%
@20 ??? Pannonul esetleg ki tudod fejezni magad???? :))))
2022. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült beleültetnie téged abba a bizonyos hintába és most pörget folyamatosan. Amíg el nem szédülsz és le nem zuhansz a mélybe. Természetesen az is a te hibád lesz a végén szerinte, meg a kis barátnői szerint... Hiszen majd Katika, Sárika, Szilvike mind védeni fogják, te leszel a pszichopata elmebeteg, aki nyomozgat, hiszen szetintük csak te vagy a rossz, csúnya gonosz...

Én ebben nem vennék részt. Egyszer bőven elég volt.

2022. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pannonul gázlángozást jelent a gaslighting, amit a 20-as írt. Azonos című könyv, színdarab, film alapján. Lényege a másik fél pszichológiai manipulálása, amikor elhiheted a saját pároddal, hogy tulajdonképpen ő a beteg agyilag, miközben te vagy a hazug, szemét köcsög állat...

Az én exem egyébként nagy művésznek aposztrofálja magát. Pedig csak a manipulációban az... Csak azt sajnálom, hogy nem igazoltam teljesen az állításait, mert különben megérdemelné.

Most a Kérdezőt is orránál fogva vezetik, miközben elhitetik vele, hogy ez így normális. Az, hogy folyamatosan jönnek a chaten az üzenetek meg elvált kancák hívogatják... Jah, tényleg tök normális dolog!!! :-)))

2022. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges! Párod tisztel téged annyira, hogy figyelembe vegye téged ez zavar? Ezen kell elgondolkozni. Nálunk is volt ilyen szitu, volt barátnője rendszeresen kereste hol ezért, hol azért megmondtam, hogy nekem ez furcsa és nem tetszik megértette és azóta nem beszél vele.
2022. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
96%
Ismertem ilyen hapit, ő is az összes exével tartotta a kapcsolatot. Meg volt magyarázva, hogy ő nem szeret haragban elválni, meg nincs ebben semmi rossz. Kiderült, hogy dugogatta őket amikor csak tudta.
2022. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Nézzétek nem vagyok hülye :), csak szeretném megérteni a miérteket. Mindenkinek megvan a saját nyomora és vakfoltja tutira, csak életemben még ilyet nem láttam, hogy valaki hosszútávú kapcsolatot akar, de nem tud leszakadni a volt nőiről ennyire durván. Nem tudom, hogy a nők vagy a pasik hány százaléka tudná ezt elfogadni, hogy barátokként beszélget a szerelmük 5 volt ex akárkivel, mondjuk a pasi haverjaival is chatel naponta. Az agyam és a lelkem nem tudja ezt befogadni.
2022. máj. 24. 21:36
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kötelező elfogadni, én például hagynám is, mert az ilyen egy önző gyökér. Senki sem tart hülyének, ezek csak jó tanácsok saját tapasztalatok alapján!...
2022. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Ja, nem úgy értettem, hogy ti hülyének gondoltok :) csak tudom, hogy ez rohadt néz, mert az ember próbálkozik és keresi a magyarázatokat. Nagyon köszi, amit írtok, jólesik és értékelek minden gondolatot.
2022. máj. 24. 21:44
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól érzi magát nagyágyúnak, hogy egyik nője se tudott végérvényesen leszakadni róla, és dolgozik/tesz is érte, hogy ez így maradjon.
2022. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Az idiotakat nem kell megérteni, elkerülni kell őket. Az a baj, hogy sokan megpróbálják megérteni, meg belemagyarázni, hogy de biztos ilyen volt a környezet meg ezt látta otthon…kit érdekel? Felnőttként az ember a saját tettei miatt már felelős.
2022. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!