Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségében jó vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében jó vagy rosszul működő párkapcsolatokat, házasságokat láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Én többségében rosszakat, a következő esetek állnak fenn:


1. Megcsalás

2. Beteges féltékenység van jelen

3. Lelki terror vagy fizikai erőszak

4. Intellektuális szakadék a két fél között

5. Az egyik fél szenvedélybeteg

6. A férj kiszolgáltatja magát, házicselédnek tekinti a feleséget, aki vígan és dalolva asszisztál



2022. jún. 23. 17:25
 11/91 A kérdező kommentje:
Értelek, de ha már nem szereted, miért házasodsz vele össze? Anyagilag így könnyebb?
2022. jún. 23. 18:56
 12/91 anonim ***** válasza:
94%
A közösségi oldalakon pont az pakolgatja ki a boldog fotókat, akinek gondja van a házasságával.
2022. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így szokott lenni.
2022. jún. 23. 19:19
 14/91 anonim ***** válasza:
92%

Én többségében inkább jókat látok.


A közösségi oldalos dologhoz: Lehet, hogy én vagyok az a bizonyos kivétel, aki erősíti a szabályt, de én pont hogy csak akkor szoktam közös képeket posztolni, amikor jól érzem magam, jól érezzük magunkat a másik mellett, amikor nincsenek veszekedések, amikor tényleg jó. Ha egy-egy rosszabb időszak van, amikor a kelleténél többször veszekszünk, akkor eszembe nem jutna róla/vele posztolni, kedvem se lenne hozzá...

2022. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. jún. 23. 20:19
 16/91 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ismerek 2 jót, meg kb.20 rosszat. De a rosszak is győzködik magukat, hogy nem olyan rossz az, mert full társfüggők. Lehet, hogy nekem túl nagyok az igényeim, de ami náluk az egész jót jelenti, nálam kb.az inkább a halál kategória 😂
2022. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:

Az igen.. :D


Egyébként igazad van, én is azt vallom, hogy nem szabadna/kellene megalkudni csak azért, hogy ne maradjon egyedül az ember.


Köszönöm a választ! Ment a zöld kéz. :)

2022. jún. 23. 20:41
 18/91 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szabadna/kellene megalkudni csak azért, hogy ne maradjon egyedül az ember."

Azért ez nézőpont kérdése. Van egy kolléganőm, 2 gyereke van 2 különböző férfitól, háromszor vált el. Egyébként nagyon csinos, állandóan új hapsijai vannak. De nekem ez 40 évesen már túlzásnak tűnik. Egyszer megkérdezte tőlem, hogy hogy bírom 15 éve ugyanazzal a pasival. Mondtam neki, hogy voltak hullámvölgyek, de megoldottuk. Erre az volt a válasz, hogy ő nem tudna megalkudni, ha unalmas egy kapcsolat ő kilép belőle.

Azért azt érdemes tudni, hogy a 2 fél közti kémia 1,2 év alatt elmúlik. Ha csak ez köt össze egy párt, az nem elég. Olyannal érdemes összeházasodni, akivel barátként is jól érzed magad, akivel közös az érdeklődési köröd. Az ellentétek vonzzák egymást mondás nem igaz.

És sokat kell dolgozni azért, hogy egy kapcsolat működjön, egyszerűbb eldobni. Csak utána jönnek az egyéb problémák, mozaikcsalád, anyagi gondok stb. Szóval nekem nem megalkuvás próbálni fenntartani egy jó kapcsolatot hosszú távon egy emberrel, ahelyett hogy évente másik pasim legyen.

2022. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:

18-as, egyetértek veled. Szerintem is igaz, hogy hasonló a hasonlót vonzza.


Én csak arra akartam kilyukadni, hogy sok ember csak azért összejön XY-nal, hogy elmondhassa magáról, párkapcsolatban él - pedig ez hosszú távon nem vezet jóra. Szerintem is fontos a hasonló érdeklődési kör, illetve intellektus. Ha szakadék tátong, abból jó nem szokott kisülni.


Mindenütt akadnak problémák. Én sem gondolom, hogy 2-3 év elteltével, miután megszűnik a rózsaszín köd, le kellene cserélni a párunkat. Mert mindenütt véget ér a lángolás 2-3 után, jobb esetben szeretetté alakul át.


Nem tudom megérteni a kolléganődet.


A mozaikcsaládról tudnék mesélni.. Sok a hátulütő.. Apukám 2-szer vált el, másodjára azért, mert a párja megtévesztette, egy idő után csak a pénzre utazott volna, engem pedig nem bírt elviselni. Annak idején Anyukám hagyta el Apukámat, ő szintén a 2. házasságát tapossa. Nem jobb, csak másképpen rosszabb. :(

2022. jún. 23. 22:16
 20/91 A kérdező kommentje:
Anyukám mostani férje sokkal tanulatlanabb, butább, és az a baj, hogy Anyukámat is lehúzza a saját szintjére, plusz házicselédnek tekinti. Anya is hibás, hiszen ő körbeugrálja, teljes mértékben kiszolgálja. Képes hajnalban felkelni azért, hogy szendvicset készítsen neki. Ne mondja senki, hogy leesik a gyűrű az ujjáról, ha elkészít egy szendvicset. Arról nem is beszélve, hogy a férfi rettentően féltékeny, állandóan bizonyítani kell neki a szeretetet.
2022. jún. 23. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!