Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségében jó vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében jó vagy rosszul működő párkapcsolatokat, házasságokat láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Én többségében rosszakat, a következő esetek állnak fenn:


1. Megcsalás

2. Beteges féltékenység van jelen

3. Lelki terror vagy fizikai erőszak

4. Intellektuális szakadék a két fél között

5. Az egyik fél szenvedélybeteg

6. A férj kiszolgáltatja magát, házicselédnek tekinti a feleséget, aki vígan és dalolva asszisztál



2022. jún. 23. 17:25
 81/91 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a környezetemben a legtöbb hosszú kapcsolatról szakítás után kiderül (vagy már a kapcsolat alatt), hogy egy kalap szar. Vagy el van nyomva/kihasználva az egyik fél, vagy csalják egymást, vagy csak anyagiak/gyerek miatt vannak együtt, vagy folyton veszekednek és ölik egymást, de valamiért ragaszkodnak is egymáshoz…igazán jó kapcsolat, házasság szerintem 100-ból néhány.
2023. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:

Osztom a véleményed!


Ment a zöld kéz, köszönöm a választ!

2023. jan. 9. 17:49
 83/91 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen jól működő párkapcsolatot látok a környezetemben. Az összes eset fennáll a többiben. Van amelyikben több is.

Arra már rájöttem, hogy jól működő párkapcsolata csak két mentálisan jól működő és minden tekintetben felnőtt embernek lehet. Aki a "másik felét" keresi annak nem, hiszen csak két egész lehet "egy pár".

2023. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek!


Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. ;)

2023. jan. 10. 06:01
 85/91 anonim ***** válasza:
100%
Többségében szétment házasságokat látok magam körül.
2023. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. júl. 1. 20:07
 87/91 anonim ***** válasza:
100%

Sok az elvált ember körülöttem. Akikről azt hittem milyen példás házasságban élnek, azokról meg kiderült hogy ezt csak kifelé mutatták. Az elmúlt két évben az ismerőseim fele elvált, és sok közöttük ilyen minta házasság volt.


Aztán a kollégáim is ledöbbentettek! Amikor beszélgettünk, azt állították hogy minden szuper, szex naponta, izzik a lepedő. Válás után meg elárulták hogy alig volt szex, havonta, kéthavonta egy. Csak hát cikinek érezték volna ha ez kiderül, így inkább a nem létező fantasztikus szexuális életükkel dicsekedtek. Ha ezt lehet annak mondani.


A friss kapcsolatosok fejest ugranak abba ami hiányzik nekik, de idővel, sőt ez a lényeg, nem sok idő múlva kiábrándulnak a másikból. Fura ami most van, mintha minden és mindenki a feje tetejére állt volna.

2023. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz.
2023. júl. 3. 09:50
 89/91 anonim ***** válasza:
100%
Baromi sok a kamu házasság, és amit észrevettem, válás után is nyomják a hazugságokat kifelé. Nem azt mondják hogy igen elváltunk, mert nem tudtunk házastársként működni. Nem! Kitalálnak szalonképes baromságokat, hogy magukat fényezzék. Nekem pont ezért vannak fenntartásaim az elváltakkal szemben.
2023. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
És akkor eddig még csak házasságokról írtunk. Ugyanis nem számítjuk házasságnak a házasság nélküli, akár több éves párkapcsolatokat, pedig attól még, hogy nincs róla papírjuk, ugyanúgy működnek, mint egy házasság, csak éppen még annyi elkötelezettség sincs benne, mint egy lepapírozott házasságban. Na ezek a pőárkapcsolatok aztán sokkal nagyobb arányban mennek szét, mint a papíros házasságok, az én tapasztalatom szerint. Én legalábbis nem ismerek 20-30-40 éves, házasság nélküli párkapcsolatot, bár biztos van ilyen is, de nem lehet sok. Csak éppen ezeknek a szétválása nem rontja a válási statisztikát, mert még két-három gyerekkel sincsenek hivatalosan összeházasodva.
2023. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!