Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségében jó vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében jó vagy rosszul működő párkapcsolatokat, házasságokat láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Én többségében rosszakat, a következő esetek állnak fenn:


1. Megcsalás

2. Beteges féltékenység van jelen

3. Lelki terror vagy fizikai erőszak

4. Intellektuális szakadék a két fél között

5. Az egyik fél szenvedélybeteg

6. A férj kiszolgáltatja magát, házicselédnek tekinti a feleséget, aki vígan és dalolva asszisztál



2022. jún. 23. 17:25
 31/91 anonim ***** válasza:
100%
10 bol 8 rossz
2022. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:

Apukám is hasonlóan vélekedik.


Köszönöm, hogy válaszoltál!

2022. jún. 27. 12:27
 33/91 anonim ***** válasza:
85%
Jókat. Nem tökéletesek, de jók. Nem is nagyon látok rosszat a környezetemben. Egy-egy előfordul, de ezek sem nagyon rosszak.
2022. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 A kérdező kommentje:

Jó, hogy ilyet is lehet hallani. :)


Köszönöm, hogy írtál!

2022. júl. 3. 11:25
 35/91 anonim ***** válasza:
100%
gyerek mellett fűzi a kolléga a nőt, aki szintén házasodik és csak azt csodálom, hogy nem csavarta el a szintén ott dolgozó barátja a gyerek száját. Mintha barátok köztöt néznék. Mindenki-mindenkivel kavar.
2022. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:

Ez elszomorító, ilyesmire én is láttam példát. :(


Egyébként köszönöm a választ!

2022. júl. 3. 12:59
 37/91 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerű a válasz. Nézz meg milyen a világ, a többség ezt fogja hozni. A nyugati világ tudatosan rohan a vesztébe, nemzet és családellenesség, a nemek szembe állítása, gender őrület, a fiatalok gondolkodásának eltorzítása, értékválság stb. Ebből sok jó nem származhat!


Alapvetően ami mindenkinél generálódik az önzőség, ami a kényelemből fakad. Régen egy ember 1500-2000 kalóriát fogyasztott naponta, mellette keményen dolgozott. A kajáért meg kellett dolgoznia. Ma egy ember lemegy a boltba és 4-6000 kalóriát vásárol magának, nem dolgozik meg érte. Majd az élelmiszerpiacra ráépül az egészségpiac, az önzőségpiacra ráépül az önmegvalósításpiac, meg a pszichológiapiac, meg minden egyéb, a lényeg a profiton van.

Egy ilyen elgépiesedett világban ki vagy kik nevelik a gyereküket normálisan? Vagy akik normálisan is nevelik, az ő gyerekük mit fog tapasztalni a világba kilépve? Vagy akik csonka, torz családokból jöttek, egy morzsányi emberi értéket sem látva?


Ezek az alapok, majd mindenki rácsodálkozik hogy alig lehet ismerkedni, mindenki csak a saját hasznát keresi egy kapcsolatban vagy házasságban. Az értékválság pedig minden nappal csak nő. Az arány a szokásos 80%-20%.

2022. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! Egyértelműen ment a zöld kéz.
2022. júl. 3. 14:49
 39/91 anonim ***** válasza:
91%

Én azt látom hogy vak szerelmek, rajongások, majd házasság. Aztán megy a kirakat élet, posztolni mindent, 10X többet mutatni mint ami a valóság. Majd pár év és válás. Az elmúlt 10 évben az ismeretségi körömnek a háromnegyede elvált, a maradék fele csak megszokásból van a párjával, a fennmaradó rész meg aránylag jól van a másikkal.


A családunkban is válás hullám söpört végig, a testvérem és az unokatestvéreim is elváltak. Én már az elején láttam hogy ebből ez lesz, ugyanis nem akarják észrevenni hogy nem a valóságban élnek, csak az álmaikat vetítik ki a férjükre/feleségükre. A másik óriási csapda a kapcsolatfüggőség, hogy jajjj mi lesz velem ha elveszítem a párom. Inkább belemennek minden kompromisszumba, mintsem szakítsanak még időben. Fura, de a megcsalások nem jellemzőek az ismeretségi körömben.

2022. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum a szexmentes élet, szemet hunynak a másik ilyen-olyan függősége felett, elfogadják hogy a párjuk egy jó szóval sem illeti őket, belemennek hogy a párjuk bunkó lett, ráadásul külsőre is elhanyagolja magát, elfogadják hogy érzelmi sivárságban élnek stb. Az egyik kollégám elmondása szerint 12 éve nem szexelt a feleségével, mert nem engedi. Helyette eljár horgászni. A felsorolt dolgok mindegyikére legalább 4-5 házasságot tudnék felsorolni csak a baráti körömből. :( 40+ a korosztály.
2022. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!