Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségében jó vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében jó vagy rosszul működő párkapcsolatokat, házasságokat láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Én többségében rosszakat, a következő esetek állnak fenn:


1. Megcsalás

2. Beteges féltékenység van jelen

3. Lelki terror vagy fizikai erőszak

4. Intellektuális szakadék a két fél között

5. Az egyik fél szenvedélybeteg

6. A férj kiszolgáltatja magát, házicselédnek tekinti a feleséget, aki vígan és dalolva asszisztál



2022. jún. 23. 17:25
 71/91 anonim ***** válasza:
78%
Én a férfiak részéről a biztos szex lehetőségét látom, a nők meg valamiféle biztonságérzetet akarnak. Fura, de ez egy üzlet! Adsz p*ncit? Ha igen, adok valamiféle biztonságot! Adsz biztonságot? Akkor adok p*ncit. Ha egy házasságban elmarad a szex, vége az egésznek. Tulajdonképpen én azt látom, hogy addig van házasság ameddig van fix szex, ha ez nincs már meg van némi átmeneti időszak a válásig, addig megy a félrenézés, a szeretőzés. Azt sem nehéz meglátni, hogy a társkeresők csurig vannak házas férfiakkal, akik vagy azt mondják hogy válóférlben vannak, vagy azt hogy házasok, és csak szexre keresnek nőt. Hihetetlen hogy ma már mennyire nem is titkolják. Egyet azért nem értek! Ha annyira brutálisan jó a szex a házasság előtt, akkor azután miért fut zátonyra a szex miatt a házasságok zöme? Vagy már akkor sem volt jó, esetleg sosem? Csak hát ez jutott, jobb úgy sem lesz alapon beemennek a házasságba?
2022. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kifejtetted a véleményed!


Ebben lehet valami.. Jó kérdés.. Ezt én sem tudom mire vélni.. Elképzelhető, hogy sokan a "nincs ló, jó a szamár is" elvet követik, csakhogy a megalkuvás nem vezet sehova.. Szerintem csak akkor érdemes elkötelezni magunkat valaki mellett, ha fülig szerelmesek vagyunk az illetőbe, és maximálisan elfogadjuk. Ha nem szeretjük igazán és már az elején zavar több jellemvonása is, akkor nem érdemes folytatni..

2022. dec. 13. 16:48
 73/91 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy tökéletes időzítés, tökéletes partner. Időszakok vannak, helyzetek, egyébként meg mindenki változik. Ami ma tökéletes, az nagyon nem biztos hogy 5 év múlva is az lesz! Pl. 5 év alatt tudod mennyi kérdés, válasz, cselekedet lesz két ember között? Jó példa rá a puska. Ha csak 5 méterre lösz vele, 1mm elmozdulás a céltáblán csak 20cm távolságot ad. 100 méternél már lehet hogy 5 méter. Egy házasságban egy pici konfliktus a későbbiekben egy nagyobb baj forrása is lehet. Sőt, idővel elég sok helyzet fog adódni, ezeknek a megoldása nagyban kihatással lesz az életükre! Akibe ma szerelmes vagyok, maximálisan efogadom, azzal is bőven alakulhat úgy az érzelmi életem hogy eltávolodik tőlem, vagy egymástól. Én is változhatok, még ha úgy gondolom hogy nem is.

25 évesen teljesen más voltam mint 45 évesen. Amit akkor szent írásnak gondoltam, az már 100X bizonyult tévedésnek. Szerelemből házasodni a legnagyobb kockázat amit ember vállalhat. Képesek vagyunk teljesen figyelmen kívül hagyni a valóságot, sőt, szerelmes időszakban tulajdonképpen nem is ismerkedünk a másikkal, hanem vak ember módjára elfogadjuk őt. Számításból sem lehet házasodni, mert ott meg az érzelmek fogják beadni az unalmast. A kettő között van a járható út, de vegyük figyelembe a szerencse faktort is. Aztán jöhet egy rakás kiszámíthatatlan dolog is. Gyakorlatilag nincs recept, az van, hogy mindenki vállalja a felelősséget a döntéséért.

2022. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ!


Igazából nagyon nehéz jó döntést hozni.


Én arra akartam kilyukadni, hogy akkor érdemes házasodni, ha már elmúlt a rózsaszín köd, és tisztán látunk, bár ki tudja.. Nem látjuk előre a jövőt, az ember változik, senki sem marad ugyanaz..

2022. dec. 13. 17:31
 75/91 anonim ***** válasza:
100%

Mi szep parnak tununk aki nem ismer annyira.

Facen nemnagyon van kozos kepunk sem, csak amikor a gyerek szuletett .

Nagyon nehéz a gyerek szuletese utan minden . Sok dologbol all össze, komplex az egész kép, ha válnék csak külföldön tudnám elképzelni a jövőt, elotte kint voltunk együtt, a ferjem nem engedne kivinni a kocsit, nem egyezne bele, mondta is már, ugyhogy a kenyszerhazassag maeadt.

Hitel nincs, a haz kivan jatszva hogy en semmit sem kapnek belolle, hosszú mindent leirni, a lenyeg hogy nekem egyedul eltartani nevelni a gyereket es meg jo is legyen az m.orszagon szinte lehetetlen, amikor a szuleid, tesoid messze laknak toled

2023. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
A kicsit -igy akartam
2023. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
100%
75: sztem hazasodni csak azzal kell aki megértő, melléd áll, olyan mint egy igaz barát es meg szerelmes is vagy belé.
2023. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 A kérdező kommentje:
75-ös, nem irigyellek, sajnálom, hogy ez a helyzet. 77-es, ebben van valami. Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 9. 12:43
 79/91 anonim ***** válasza:
100%

75vagyok, az kimaradt hogy 13éve vagyunk együtt, 34vagyok. Szivem mélyén kilépnek a házasságból, de nincs tamogatottságom. Max csak a tesom segitene aki mos német o.lakik a családjával.

Nagyon szeretjük őket, egyedul ra szamithatnék a nehézségben. Az en szuleim jobban szeretik a ferjem mint engem, ok alapbol ferfi partiak, szerintuk a nőnek kell boldoggá tenni a ffit es akkor a nő is boldog, mert neki kell megfeleloen szolgalni a ferjenek.


Edzőteremben dolgoztam korabban, nagyon csinos minta alakom volt, de a ferjem szerint hiznom kell,most hiztam szülés utan de az a baja hogy kövér vagyok es fogyjak.

Ez nagyon betett a szexuális eletunkre, mert elvette minden kedvem.

Mar semmit sem erzek iranta, a sex se működik sajnos.

Nem tudom meddig húzzuk nyuzzuk, de valszeg elkezdem ujra az edzést, csak "nehogy" szeremes legyek majd vkibe

2023. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:

Biztosan nem könnyű a helyzeted, pláne így, hogy a családod a férjed oldalán áll. :(


Ennek a házasságnak valóban nem sok jövője van. A férjed nem tisztel téged, ahogy a szavaidból kivettem.. Nem is csoda, hogy elhidegültetek egymástól. Kár, hogy a szüleid a te verziódat nem hallgatják meg. Minden éremnek két oldala van.

2023. jan. 9. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!