Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségében jó vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében jó vagy rosszul működő párkapcsolatokat, házasságokat láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Én többségében rosszakat, a következő esetek állnak fenn:


1. Megcsalás

2. Beteges féltékenység van jelen

3. Lelki terror vagy fizikai erőszak

4. Intellektuális szakadék a két fél között

5. Az egyik fél szenvedélybeteg

6. A férj kiszolgáltatja magát, házicselédnek tekinti a feleséget, aki vígan és dalolva asszisztál



2022. jún. 23. 17:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
75%
Akkor rossz körökben mozogsz, én amiket látok, azok a házasságok általában jók. Talán a 6-os néha előfordul.
2022. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút vegyes.. látok sok jót és sok rosszat is.
2022. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, lehet.

2022. jún. 23. 17:31
 4/91 anonim ***** válasza:
97%
Házasságokat, amik olyanok, hogy csak ezert nem lépnek ki, mert inkább ez, mint egyedül vergődni újra a társkereséssel kvázi idősen. Meg egyedulállonak lenni idősen egy bélyeg.stb.
2022. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:

Ilyenekre én is látok példát.


Köszönöm, hogy írtál!

2022. jún. 23. 17:48
 6/91 anonim ***** válasza:
89%
Én többségében rosszakat látok. Szomorú, de a környezetemben már a hosszabb párkapcsolatoknál is inkább a megszokás, vagy a félelem a magánytól tartja együtt a feleket, a házasságokat meg a pénz, vagy a megszokás. Pedig elég vegyes, a kor, az intellektus és az anyagi helyzet szempontjából is a kör.
2022. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ!


Akkor nem csak én látom így..

2022. jún. 23. 18:09
 8/91 anonim ***** válasza:
100%

Én A legtöbbször mindig azt látom hogy Facebookon instagramon jaj de szép pár tényleg úgy tűnik mint hogyha boldogok lennének együtt. Aztán amikor még személyesen is találkozom velük és bele mérünk egy egy beszélgetésbe valahogy mindig kibukik az ilyenekről hogy tuti van valami gikszer a dologban..

Például az egyik barátnőm is annyit áradozott a pasijáról, azon gondolkoztam hogy mennyire szerencsés.. már már példaértékűnek voltak előttem mert, hogy nyolc éve együtt vannak és mennyire boldogok.. mindez addig tartott amíg a pasija rá nem mozdult egy másik barátnőmre a lány orra előtt konkrétan majd mikor barátnőm visszautasította a pasit, a másik lány térden állva könyörgött hogy ne hagyja el 😅 mennyi önbizalom hiány kell ehhez? Akkor jöttem rá hogy csupán azért vannak Együtt nyolc éve mert a lánynak súlyos önértékelési problémáid vannak a pasi meg baromira töketlen. Aztán fel tudnék még sorolni sok ilyen példát, de minek. Ritkább a jó pár sajna

2022. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:

A közösségi oldalak nagyon sok esetben a képmutatásról szólnak, nem szabad mindent készpénznek venni. Erre már én is rádöbbentem.


Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál!


Az ilyen embereket én sem értem. 🤷‍♀️

2022. jún. 23. 18:40
 10/91 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hitel miatt,kényszerből kötött,babavárós házasságokat látok,azt jó sokat.


Férjem van,de a pasimmal élek együtt házasságot látok.


Már nem vagyok belé szerelmes,de azért hozzámegyek,mert egyedül nem boldogulok házasságot látok.

2022. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!