Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többségében jó vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében jó vagy rosszul működő párkapcsolatokat, házasságokat láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Én többségében rosszakat, a következő esetek állnak fenn:


1. Megcsalás

2. Beteges féltékenység van jelen

3. Lelki terror vagy fizikai erőszak

4. Intellektuális szakadék a két fél között

5. Az egyik fél szenvedélybeteg

6. A férj kiszolgáltatja magát, házicselédnek tekinti a feleséget, aki vígan és dalolva asszisztál



2022. jún. 23. 17:25
 61/91 anonim ***** válasza:
58%
Én majdnem elváltam a szex hiánya miatt, aztán rájöttem hogy ha elválnék akkor csak a szexet hajtanám ezerrel, nem is érdekelne komoly kapcsolat. Sőt, a szexért bármit elhazudtam volna, így a válásnak sem láttam értelmét. A válás után az emberek többsége azt akarja nagykanállal bepótolni, amiben hiányt szenvedett. Ha találtam volna egy hasonló nőt, akkor egy hétig folyamatosan dugtunk volna, de valószínűleg mint embert nem érdekeltük volna egymást.
2022. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 A kérdező kommentje:

Ez elképzelhető. Sokszor előfordult már, hogy az ember a harmadik felet választotta, de csak a szex működött, azon kívül viszont semmi.


Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!

2022. aug. 9. 21:59
 63/91 anonim ***** válasza:
94%
Hát, van pár ismerősöm aki elvált, és a szex csapdájába került. Az működött, de idővel már nem is akart többet annál. Kiéhezett elvált nő és kiéhezett elvált férfi. Most mondjam azt, hogy innen a gyk-ról is lehetett volna már nem egy ilyen kapcsolatom? Valahogy nekem ez csak egy illúzió. Attól még megmarad az elbsztt 20 évem, megmarad a gyerekem, a családomat, a gondolataimat, az érzéseimet sem tudom kiölni magamból. Szex? Ugyan már, az csak egy idegen nő, akinek én is idegen vagyok. Fizikai kielégülés. Én ember vagyok, ennél több.
2022. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2022. aug. 10. 08:21
 65/91 anonim ***** válasza:
100%

A többség vetít e téren... Általában sokkal jobbnak vagy sokkal rosszabbnak állítják be szerintem.

Igazából ezt csak akkor látom, ha mindkét féllel beszélek.

2022. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. okt. 17. 05:32
 67/91 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről mindig minden szép meg társaságban , de amikor egymaguk akkor toxikusak.
2022. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sajnos sok esetben igaz. :/

2022. dec. 12. 14:53
 69/91 NTBS ***** válasza:
Inkább rosszakat. Sokan csak egyéb megfontolások miatt vannak együtt.
2022. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is hasonlóan látom..
2022. dec. 13. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!